altın kural

selenda

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2007
56
1
kendimce görüş bence erkekler bir güler yüz tatlı dile muhtaç neden çünkü ben hep erkeğime sorarım seni enmutlu eden şey ne derim oda bana senin gülüşün huzurun der başka bişey istemem sıkıntımı ozaman unuturum der ...sizde nasıldır?bilmiyorum ama benim annem hep söyler aman kızım eşine saygılı olki oda sana saygıda kusur etmez .bencede çok doğru erkeği elimizde oynatmak çok kolaydır.ŞenizŞenizŞeniz

selendacım bence sen şanslı kadınlardansın.ben bekarım ama çevremde görüyorum bazı kocalar varki saygı göstersen bile hödük gibiler anlamıyolar yani saygıdan gülmekten.

inşallah bizde şanslı kadınlardan oluruz senin gibi

erkeklerin istediği tatlı dil güler yüz evet haklısın ama her zaman olmuyor işte bazen delirtiyorlar adamı

ne yapayım baktım surat asıyorum daha kötü bundan sonra asma bakalım dedim olmuyo belki ama yapmak en doğrusu gerçekten ben artılarını gördüğüm için dedim doğru söylüyosun arkadaşım tatlı dil yılanı deliğinden çıkartır...

benim sevgilim de hep aynı şeyleri söyler, senin bi gülüşünden başka hiçbişey beni bu kadar mutlu edemezder.en ufak bi surat asmamda hemen sorguya çeker neyin var diye. ama insanlık hali işte 24 saat de sürekli sırıtamıyoruz ki.

evet dogru kesinlikle
tatli, sevecen, guleryuzlu, huzur veren, sicak, sevgi dolu kadinlari seviyorlar, asik oluyorlar hemen

diğmi ama neyapalım elimizde tutmak için erkekleri azıcık bak çok değil fedakarlık edicezki onlar bize fedakar davransınlar...

harçlıklarımızı bol bol versinler demi ben hiç üzermiyim sevgilimi hele önümüz bayram takıp takıştırıcaz Şeniz:Roflol:

X