Anket hangi tv kanalı izliyosunuz?

ağırlıklı olarak hangi tv kanalını izliyosunuz?

• Ankete Katılan
    115

anne-10

eşim ve oğullarıma aşığım
Kayıtlı Üye
19 Haziran 2007
1.049
4
38
ağırlıklı olarak hangi tv kanalını izliyorsunuz?

Değişiyor valla atv nin haberlerini seviyorum,kanal D nin dizilerini beğeniyorum,show tv nin reklamlarını tatlicadiarzu dermişim.

haber izliceksem tercihim atv..dizi film vs kanal ayırmam ne hoşuma gidiosa izlerim

kanaltürk ve art özellıkle mustafa balbay ve emin çölaşan ın pazar gunlerı 11 'de ki programı tavsıye olunur haberler ıcın se mutlaka ama mutlaka kanalturk derim

Ben başlayayım saymaya o kadar tv hastasıyım ki
Show tv , atv, star, fox, kanal d,kanal 1
e2, samanyolu, kanal 7, aslında daha çok var ama
en fanatikleri olduğum bunlar şimdilik :teytey:

cnn türk'ü çok abd yanlısı buluyorum; ntv'yi de ab'ci...diğer kanallar zaten çok basit habercilik yapıyorlar...diziler için cnbc-e tercihimdir. tartışma ve siyasi analiz programları bence sky türk'te çok daha iyi, hem de bir emperyalist blokun güdümünde olduğunu hiç hissetmedim...kanal türk bazen çok itici bir yayın politikasına sahip olsa da (zira uslup olarak habercilikten çok uzaklar) yine de cnn türk ve ntv'den daha şuur sahibi bir yayın anlayışı var, izliyorum. ama en çok trt 3 ve 4 izleniyor; çünkü sanat müziğini nerdeyse günde 5saat dinliyorum...amaaaaaaa eğer eşim evdeyse televizyona ulaşmam bile mümkün değil rtl ya da bbc izliyor, artistttt...

aslında en cok cnbc-e seyredıorum cok guzel dızıler var ama kanal d dekı ıkı uc tane dızıyı de seyredıorum show tv dekı yarısmaları da seyredıorum

işten gelir gelmez kanaltürkü açarım en çok o kanalı izlerim
bide arasıra kanald yaprak dökümü oynadığı için

X