SSK artık tüp bebek uygulamasını karşılıyor

CimcimeCeyda

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Haziran 2007
135
0
50
Bilmeyen arkadaşlara duyurmak isterim Emekli Sandığı ve Bağ-Kur dan sonra SSK'da artık tüp bebek uygulamasının önemli bir kısmını karşılıyor. 40 yaş altında olması şartıyla 3 uygulama denemesini karşılıyor. Maddi olanaksızlıklar nedeni ile bu işe girişemeyen arkadaşlar için iyi bir haber. Hepimize bolşans diliyorum:)

Bilmeyen arkadaşlara duyurmak isterim Emekli Sandığı ve Bağ-Kur dan sonra SSK'da artık tüp bebek uygulamasının önemli bir kısmını karşılıyor. 40 yaş altında olması şartıyla 3 uygulama denemesini karşılıyor. Maddi olanaksızlıklar nedeni ile bu işe girişemeyen arkadaşlar için iyi bir haber. Hepimize bolşans diliyorum:) [/QUO merhaba AIRFORCE senin bilgilerini bizimle paylaşman inan çok güzel ben ayın 18 de gonal-f (375) başladım 9 gün sonrada cetrotide diye bir iğne sabahları vuruluyorum.neyse ün kontrolüm vardı eşimebugünden itibaren periz verdiler yarin tekrar gideceğim acaba diyorum bunlara göre toplama işlemine azmı kaldı birde perizin normal günü ne kadar çün 3-5 gün arasından sonra değerler düşüyor diye biliyorum yardımcı olabilirmisin kendine iyi bak.:sm_confused:

X