Saç Kesim Şekilleri KAHKÜL SORUNU Olanların Paylaşım Alanı

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
size bir sorum olucak ben kerkül çokk istiom ama emin olamıom bana kerkül yakışıcandan sizce yakışırmı resmim profil resmimde var

Evet kesinlikle yaptir yakisir yuzune daha bir hava katar ve cicilik suanki resiminde cok sade duruyorsun a.s.

benimde kahkülüm var ve öğrenciyim o hiç rahat edemedim bende uzatıyorum gün geçtikçe daha güzel oluyor ve kulak arkası yapıyorum

bende 3 aydir kakül kulaniyorum cok memnunun ama sekil vermesi cok zor...kurutmadan sekil vercen...alnin kisaysa kesmiyor kuaförler....bence kuaförünü degistir git bide onlara sor..cünkü bazi gicik kuaförler ugrastirici modelleri beceremem diye korkup o sana gitmez modasi gecti gibi bahanelerle kesmiyorlar...bende zor kestirdim ve simdi herkes diyo cok hos duruyo süper olmus diye...

kavakyelleridizisi_asli_enver4.jpg
92141et6.jpg
kizil-sac-modelleri-1.jpg
Camilla-Bella.jpg
3091138312_db945d7245_o.jpg
kahkullu_sac_modelleri4.jpg
53143752_4798_Duff-Hilary-10-4x.jpg
kirsten-dunst-rehab-cirque.jpg
b3.jpg
hayden_panettiere_yeni-sac-modeli.jpg
008.jpg

resimlerin hepsi kakül degil ama canim bazilari yana percem...

Merhabaa . .
belime kadar uzanan sarı saçlarım var(kendı rengım). alnım 6 - 6.5 cm ve aynı şekilden çok sıkıldığım için kahkül kestirmek istiyorum ama tereddüt içindeyim.yardımınıza ıhtıyacım var lutfen yardım edın sızce nasıl olur ?

imgres

senelerdir kakhül kullanan biri olarak yardımcı olabilirim kızlar size.sunaki kahküllerim ve saç rengim kavak yellerindeki mine karakteri gibi önceden jiletle uzunlu kısalı kullanıyordum değişiklik olsun diye suan düz kahkül kullanıyorum zaten bu senede düz kahküller trend sanırım..opuyorumnanaktan

arkadaşlar bu kahkul işini fazla uzatmayın önceleri bende kararsızdım ve bu kararsızlıqımı gidermek için bi aksam aniden sacıma kahkul kestirdim... Benim alnımtahmın edeceğinizideende kısa ve alnımda saclar fln wardı... kakulunuzu geriden baslatınn!! o zmn hıcbır sorun olmuyorr.... gercektenn Kahkul istiyenler ayaqa kalkın ve kuaförün yoLLunu Tutun..:KK66:

selam kızlar
benimde alnım dar sayılır yüzümde yuvarlak
fakat ben kendim kesmek istiyorum bi öneriniz var mı??

selam kızlar
benimde alnım dar sayılır yüzümde yuvarlak
fakat ben kendim kesmek istiyorum bi öneriniz var mı??

Bence kendin kesme makasla keseceğinden dolayı dümdüz oluyor ve çok kötü duruyor.Kuaföre kestirsen çok daha güzel olur.Onlar kısalı uzunlu kestikleri için çok hoş duruyor.3 milyon birşey canım ya 5 dkde kesiyorlar zaten..

kızlar benim maalesef belli bi kuaförüm yok ve bir kere rastgele bir yerde kahkül yaptırmıştım saç modelim sivri katlardan oluşuyor ve kadın bana dümdüz bir kahkül yaptı beslemeler gibiii delikafadulden o gün bu gündür kendim kesiyorum kahküllerimi laelaelaelaelae çok güzel oluo makası dik tutun ve kırparak kesin saçınızı uzunlu kısalı oluyor zaten saçlarınız dalgalıysa ya da ilk kez kendiniz kesecekseniz saçınızı önceden düzleştirin işinizi kolaylaştırır... alkisalkisalkis ben kaç kez denedim aylardır kendim yapıyorum bu işi ve gerçekten memnunum...

arkadaslar ben hep percem kullanıyodum ama bu sıralar degişiklik istiyorum ve kahkül kestiricem ama bi türlü kararımı veremedim sizce bana gidermi resim koyyorum ltfen fikir verin alnım geniş kas hizasına kadar 6 cm falan??

fisfisfis

arkadaslar ben hep percem kullanıyodum ama bu sıralar degişiklik istiyorum ve kahkül kestiricem ama bi türlü kararımı veremedim sizce bana gidermi resim koyyorum ltfen fikir verin alnım geniş kas hizasına kadar 6 cm falan??

fisfisfis

bence yakışır ama çok kısa olmasın canım, yüzün çok güzel alnın da müsait...CADIARZU

zaten kısa istemiyorum işallah dedigin gibi olur yardımın için çok tesekkür edrim canımm :Saruboceq:

fisfisfis

cnm yüzün güzel kahkülde sende hoş durur

tesekkür edrim canım yarın kuaförüme gdip konuscam oda tamam derse kestircem işh güzel olurr :)yerimseniben

kestrdim arkadaslar güzel oldu ama suan degişik geliyo biraz, alısınca daha güzel gelir gözüme fikirleriniz için sagolun :)

X