Saç Kesim Şekilleri KAHKÜL SORUNU Olanların Paylaşım Alanı

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
yıllarca perçem kestirdim veya uzun bıraktm önleri en sonunda bnde senin gibi karar verdim ve dedim ki kahkul kestiricm adam bi turlu isteediim şekli yapamadı bnde sinir oldm yine bi kaç yıl perçemle dolaştım en son geçen yıl aldım makası elime kendim yaptım istediğim modeli çoook güzel oldu tabii biraz da el alışkanlığı yaptı milletin saçını kesiom :KK70: nyse sonunda aradığım kahkulu buldum bütün yıl uzadkça kahkul kestim sonra perçem yaptım şimdi ise saçımı uzatıyorum önlerini de çünkü kahkul yuzu kapatıyo saç ön planda oluo bn yuzumu on plana cıkarmak istediim için uzatıom ...bnce kahkul herkese yakşabilir ayrıca alnınızdaki sivilceleri kapatması supper bi şey :KK70: tabii evdeyken kahkulleri toplayın tel tokayla alnınız hava alsın biiras :KK70: çok konustm yine ...

yıllarca perçem kestirdim veya uzun bıraktm önleri en sonunda bnde senin gibi karar verdim ve dedim ki kahkul kestiricm adam bi turlu isteediim şekli yapamadı bnde sinir oldm yine bi kaç yıl perçemle dolaştım en son geçen yıl aldım makası elime kendim yaptım istediğim modeli çoook güzel oldu tabii biraz da el alışkanlığı yaptı milletin saçını kesiom :KK70: nyse sonunda aradığım kahkulu buldum bütün yıl uzadkça kahkul kestim sonra perçem yaptım şimdi ise saçımı uzatıyorum önlerini de çünkü kahkul yuzu kapatıyo saç ön planda oluo bn yuzumu on plana cıkarmak istediim için uzatıom ...bnce kahkul herkese yakşabilir ayrıca alnınızdaki sivilceleri kapatması supper bi şey :KK70: tabii evdeyken kahkulleri toplayın tel tokayla alnınız hava alsın biiras :KK70: çok konustm yine ...

canım aradığım kakülü buldum demişsin nasıl kestiriyorsun artık bi resim ekleyebilirmiisn yada anlatabilirmisin bizde fikir sahibi olalım canım ya lütfen a.s

canım bendede kahkül var ama kullanması öok bakım istiyo ve bence zor yani kestirdime binkere pimanım bence kesinlikle yaptırma yok illede ben yaaptırıcam dersen aara senin canım ama yaptırmanı tavsiye temem:1no2:

bence hiç abartılcak bişi yok kahkül gayet güzellik veriyor insanın yüzüne hatta daha genç gösterdiğini söyleyebilirim.

öncelikle herqese slm bn aranıza yni katıldım bnde kahkülleri çok sevenlerdenim daha önce rasqele bi kuaföre kahkül kestirtmiştim fakat pişman oldum çok ince kesmişti ve araları açılıyodu parça parça oluodu şimdi ise o kahkülüm perçeme dönüştü ve uzadı ve yine kahkül istiorum kaydirigubbakcemile3 daha nasıl bi şekil olmasına karar veremedim ama aklımda bazı modeller var alnımıda yeni ölçtüm tam tamına 7 cm :kedi: ve artık klasik okul modellerinden ve alnımın bakla gbi ortaya çıkmasından sıkıldım bu arada saçlarım dalqalı yüzümse yuvarlak şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederim

öncelikle herqese slm bn aranıza yni katıldım bnde kahkülleri çok sevenlerdenim daha önce rasqele bi kuaföre kahkül kestirtmiştim fakat pişman oldum çok ince kesmişti ve araları açılıyodu parça parça oluodu şimdi ise o kahkülüm perçeme dönüştü ve uzadı ve yine kahkül istiorum kaydirigubbakcemile3 daha nasıl bi şekil olmasına karar veremedim ama aklımda bazı modeller var alnımıda yeni ölçtüm tam tamına 7 cm :kedi: ve artık klasik okul modellerinden ve alnımın bakla gbi ortaya çıkmasından sıkıldım bu arada saçlarım dalqalı yüzümse yuvarlak şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederim

cnm resmını eklersen bızlerde daha sağlıklı onerıde bulunabılırz. bırde dusunduğun modellerı eklersen fıkır sahıbı oluruz

tabiki eqliorum ama bide şu var bnm saçlarım katlı sırnaşık şey o yüzden kahkül perçemli olmalı die düşünüorum lütfen yardım edin ..

Bende nisan ayından bu yana kahküllüyüm,çok seviyorum kahkülüopuyorumnanaktan bir kere kuaföre kestirdim ondan sonra uzadıkça kendim kesiyorum kahküllerimi bu konuda ustalastım artık :roflol: yalnız şu sıcaklarda insanı bunaltmıyo değil,evden fönleyip cıkıyorum dısarda terden bozuluyo bende mecbur yanlara alıyorum :dilcikar: kuaförler çok dandik kesiyor artık kıskandıklarından mıdır nedir,en iyisi evde kendi kendimize kesmek zaten bi süreden sonra ustalasıyo insan

X