Saç Kesim Şekilleri KAHKÜL SORUNU Olanların Paylaşım Alanı

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
merhaba bayanlar=) bende saçlarımda değişiklik istiyorum uzun zamandır ancak cesaret edemiyorum bi türlü.malesef alnım çok açık olduğu için saçlarımı geriye falan attığımda rahatsız oluyorum.hava alanı gbı alnım var.Sımdı ıcınızden dıyosunuz kı ee ne guzel ıste tam kahkulluk ya da percemlık :KK70: ama Allah aynı zamanda bana tamda alnımın bıtımınde, saçlarımın basladığı yerde; bir döner vermiş yani saçlarımın on tarafındakı bır kısım sac arkaya dogru gitmekte eğilimlii. kısacası asağı tükürsem sakal yukarı tükürsem bıyık.nasıl cıkcam ben bu işin içinden :S kuföre gidiyorum percem nasl olur dıyorum alnın acık yakısır dıyor sonra tarakla bı gerıye falan tarayıp eliyle dağıtıyor saçlarımın gidişat yönüne bakıyor tabıkı yukarı kalkıor geriye doğru.. yok olmaz dıyor durmaz havaya kalkar :KK43: o yuzden kesmıyor.bırde saçlarım ince telli o yuzden az görünüo.çok uzuluyorum yahu ='(

merhaba bayanlar=) bende saçlarımda değişiklik istiyorum uzun zamandır ancak cesaret edemiyorum bi türlü.malesef alnım çok açık olduğu için saçlarımı geriye falan attığımda rahatsız oluyorum.hava alanı gbı alnım var.Sımdı ıcınızden dıyosunuz kı ee ne guzel ıste tam kahkulluk ya da percemlık :KK70: ama Allah aynı zamanda bana tamda alnımın bıtımınde, saçlarımın basladığı yerde; bir döner vermiş yani saçlarımın on tarafındakı bır kısım sac arkaya dogru gitmekte eğilimlii. kısacası asağı tükürsem sakal yukarı tükürsem bıyık.nasıl cıkcam ben bu işin içinden :S kuföre gidiyorum percem nasl olur dıyorum alnın acık yakısır dıyor sonra tarakla bı gerıye falan tarayıp eliyle dağıtıyor saçlarımın gidişat yönüne bakıyor tabıkı yukarı kalkıor geriye doğru.. yok olmaz dıyor durmaz havaya kalkar :KK43: o yuzden kesmıyor.bırde saçlarım ince telli o yuzden az görünüo.çok uzuluyorum yahu ='(

ayni benim sac :KK25: tek idare eden cözüm yan kahkül

http://img1.brigitte.de/asset/Image...ends/images/trendfrisuren/trendfrisuren-4.jpg
http://www.jolie.de/imgs/8763173_c6b5203d42.jpg

2 sene once bıraz gerıden alarak kuaform basarmıstı az çok.bıraz mucadele ederek durduruyodum ama o zamanlar saçlarımı kesen eleman ayrılmıs ordan ve ızını kaybettim ='(( resımde paylasıyım saclarında boyle problem olmayan bayan arkadaslarım sukretsınler :))
sımdı tekrar kestırmek ıstıyorum ama guvenemıyorum hem sacıma hem kuaföre..pisman olmktan korkuyorum.saclarım suan baya uzadı zaten ınce tellı az ıyıce bakımsız gorunuyor :KK43: sızce ne yapayım kestıreyım mı eskı halı nasl gorunuyor?

$number3.JPG $number4.JPG

Bunlarda benm kahküllerim gerçi artık saçlarım siyah ve uzun bu ilk kestirdiğim zamandı ve sanırım vazgeçemicem kahküllerimden :) $kk.jpg

Benimde kahküllerim var ve yeni kestirdim fakat beni öyle uğraştırmıyor, yormuyor.. Sadece düzleştirilmesi gerek her zaman okadr. Onuda zaten yapıyorum hep.. Ama uzasın yana doğru kısa perçem yapıtırcam :KK12:

tilimiti
kahkullerın çok guzel yakısmıs ayrıca sac rengın ne merak ettım? bende bu renge boyatmak ıstyrm

canım saolasn..saçlarımı bu renk olsn diye siyahtan açtırıp yaptırmıştım :) sonbahar kızılı saç rengim :)

bıraz arastrdım sonbahar kızılı daha acık bır renk sanırım senın sıyahın ustune bole olmus ama çok hoş olmusş..benım saclar kahve bole bır renk ortaya cıkar mı kı acaba?

bıraz arastrdım sonbahar kızılı daha acık bır renk sanırım senın sıyahın ustune bole olmus ama çok hoş olmusş..benım saclar kahve bole bır renk ortaya cıkar mı kı acaba?

Evet büyük ihtimal siyahı açınca böyle bi renk olmş olablir bide aşk alevide olabilir karıştırmış olabilirm renkleri çok fazla değiştirdiğim için :) ama şu var ki bu ilk boyandığı zamandı yıkadıkca renk açılmıştı.. Canım saç rengini değiştirceksn tüp boyalardan al ve ensenden bi tutam saçı boya dene en garantili yöntem ortaya ne çıkacağını anlamş olursn :)

Evet büyük ihtimal siyahı açınca böyle bi renk olmş olablir bide aşk alevide olabilir karıştırmış olabilirm renkleri çok fazla değiştirdiğim için :) ama şu var ki bu ilk boyandığı zamandı yıkadıkca renk açılmıştı.. Canım saç rengini değiştirceksn tüp boyalardan al ve ensenden bi tutam saçı boya dene en garantili yöntem ortaya ne çıkacağını anlamş olursn :)

evet canım rengımı degstrcem bakalım nasıl olcak ama korkuyrm tabı bıraz ıstedıgım rengı tutturup tutturamama konusansa

Alnim çok çok geniş oldugundan 1. sınıftan beri kahkul kullanıyorum. ve siz alnı kısa olanlara o kadar imreniyorum ki anlatamam . hayatimda kahkulden biktigim kadar hiç biseyden bikmadim. :mad:kahkullerim. uzamislardi dün salak gibi gittim halley williams in ki.gibi kestirmek istedim . beceriksiz kuaför mahfetti ve başa çıkamadım.suan çok iğrenç gorunuyorlar. ahh kahkullerim uzun güzel kahkulerim... :-( birde sol kasimi. kahkulle kapatmak zorundayim çünkü bi kaza gecirdim. ve yarik var kasimda. kocaman .berbat birşey. :-X ömrümü yedi bu kahkuller. Saçlarımın benim saçma sarı saç sevdasıyla yaktigimami yanayım yoksa kahkullerime mi .

bende kahkülü çok seviyorum yakıştırıyorumda ama saçım düz yapılı kahküllerim çok az duruyo..kalın göstermek için nasıl kestirmem laızm?

bende kahkülü çok seviyorum yakıştırıyorumda ama saçım düz yapılı kahküllerim çok az duruyo..kalın göstermek için nasıl kestirmem laızm? ?

bende kahkül kestirmek istiyorum fakat annem baya karşı çıkıyor yakışmaz vs. sizce nasıl olur işte resmim:44: $317249_247174188654345_100000852980382_681145_996285_n.jpg

kahkülümü bu

celebrity-medium-hairstyles.jpg

bangs2_std.jpg

veya bu

Pictures67.jpg

şekil kestirmek için kuaföre nasıl tarif etmeliyim?

...

Hep böyle kesiyorlar kahkülümü :KK43:

rachel-bilson.jpg

canım ben nedense kahkülden asla vazgeçemeyenlerdenim resimdekiler güsel gibi ama bence cok rahat kulllanamazsın araları inceltilmiş şekilde uzunlu kısalı kahkül bence en güseli ama tabi saçının yapısıda önemli benimde ne düz ne dalgalı busekilde olunca düzleştiricide kullandıgımda cok rahat ediyorum ama basen başa cıkamadıgımda oluyor o zamanda yandan falan topluyorum ama bilmiyorum yüz seklin nasıl ama cok kısa yapma kaş aştı bence cok ii ama ben rahat edemem dersende bilemem bence seni en ii yönlendircek olan kuaförün

çok iyi ya paylaşım

X