Saç Kesim Şekilleri KAHKÜL SORUNU Olanların Paylaşım Alanı

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

kkibele

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2007
985
7
merhaba arkadaşlar,size bi sorum olacaktı,önerilerinize ihtiyacım var :uhm:
saçlarım omuzlarımın altında,ne kıvırcık ne de dalgalı diyebileceğimiz türden.ama ben artık klasik şekillerden çok sıkıldım ve şöyle güzel bir kahkül istiyorum.ama gittiğim kuaförlerin hepsi benim saçıma kahkülün gitmiceğini söylüyolar.ama ben artık her şeyi göze aldım ve şu alttaki resimdeki gibi bir kahkül istiyorum.

annehathawaypicture6qk4.jpg

ama bir türlü emin olamıyorum sizce kullanabilir miyim bu modeli?bi de sizce bu model şu şekle de girer mi?

walkthelinewalktheline8ko0.jpg

ya da bunlardan hangisini seçeyim?şimdiden teşekkürler yardımlarınız için a.s.

canım ben nedense kahkülden asla vazgeçemeyenlerdenim resimdekiler güsel gibi ama bence cok rahat kulllanamazsın araları inceltilmiş şekilde uzunlu kısalı kahkül bence en güseli ama tabi saçının yapısıda önemli benimde ne düz ne dalgalı busekilde olunca düzleştiricide kullandıgımda cok rahat ediyorum ama basen başa cıkamadıgımda oluyor o zamanda yandan falan topluyorum ama bilmiyorum yüz seklin nasıl ama cok kısa yapma kaş aştı bence cok ii ama ben rahat edemem dersende bilemem bence seni en ii yönlendircek olan kuaförün

Alnın çok kısaysa kahkül yakışmıyor,çünkü kahkül de kısa olmak zorunda oluo o da hoş durmuo hem çok zor şekil alıo,ben de kahkül acaip seviyorum ama alnım çok kısa hem de saçımın önünde döner var yani bi kısmı öne doğru bi kısmı arkaya doğru çıkıyo,gözümü kararttım kestirdim güzel de oldu ama şekil verene kadar canım çıkıodu neyse hevesimi aldım uzun süre kestirmem çünkü canımdan bezdirdi valla

sağol canım önerin için ama işte kuaförlerin hiç biri yanaşmıyor kesmeye.ben istiyorum kesin diyorum yok yok olmaz senin saçın kıvırcık baş edemezsin diyolar.ama ben şu anda da öyle fön çektirmek için felan da kuaföre giden biri değilim.saç düzleştiricisiyle,fön makinesiyle hallediyorum işimi.kahkülü de halledemezmiyim acaba ?bir de senin dediğin kahkül nasıl oluyo tam anlayamadım da?bi resim felan var mı ki acaba??

Alnın çok kısaysa kahkül yakışmıyor,çünkü kahkül de kısa olmak zorunda oluo o da hoş durmuo hem çok zor şekil alıo,ben de kahkül acaip seviyorum ama alnım çok kısa hem de saçımın önünde döner var yani bi kısmı öne doğru bi kısmı arkaya doğru çıkıyo,gözümü kararttım kestirdim güzel de oldu ama şekil verene kadar canım çıkıodu neyse hevesimi aldım uzun süre kestirmem çünkü canımdan bezdirdi valla

alnımı şimdi ölçtüm de 6-6.5 cm felan sırnaşık şey
kısa mı sence?ben pek anlamıyorum da bu işten kusura bakmayın daha ilk kez kestircem :1no2:

saçların cok kıvırcıksa bencede baş etmen zor olur canım ama aklında kalmaması için bence bi dene hımm nasıl anlatayım resim bakmaya calıscamda kuaföre araları inceltilmiş şekilde dersen anlar makasla deilde jilet gibi bişile kesiyorlar fazla kabarmayı ve şekle girmesini kolaylaştırıo cok kısa olmucak şekilde yaptır kuaförüne baktın begenmedin bisüre çekersin nasıl olsa uzar bişekilde elinde düzleştiricide varsa cok sorun yaşıcagını sanmam benim cok kıvırcık deil yalnız ama kabaran bi saçtır kalın tellide rahatım resim bulursam yüklücem oki

tamam canım çok sağol.benim saçlarımda kalın tellidir ve kabarır aynen :)
ben de bi araştırayım netten dediğin modele..

mesela şu ama tabi kesinlikle bukada kısa yaptırma sanırım anlatabildim uzunlu kısalı uclarıda inceltilmiş şekilde busitede güsel modellerde var incele istersen

anlatmak istediğimde şu
uzunsacmodelleri169fa9.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
hmm sanırım anladım ne demek istediğini.gönderdiğin sitede baya güzel modeller varmış mesela şunun gibi olsa çok kısa olur sanırım demi?

kisasacmodelleri087sg1.jpg

Biraz uzun kestir çünkü ıslakken uzun görünüo ama kuruyup fönlenince çekme yapıo kısalıo dikkat et

ewt kesinlikle biraz uzun kestir.. bende her ahkül kestirdiğimde illa 1-2 hafta toplarım istediğim boyda olmaz uzayınca kullanmaya başlarım;(( bende kısalı uzunlu kullanıorum güzel oluo.. bide canım kuaförünü uyar çok kalın almasın kahkülünü.. çok kötü oluo sanki kafanın yarısından kahkül başlıo gibisenağlama.. aslında benim istediğim kahkül şuan ajda pekkanın kullandığı kahkül ama yapamıyolar yapamıyolar yapamıyorlarsenağlamasenağlamasenağlama

mrba kızlar, ben de uzun zamandır perçem istiyorm sanırım bu hafta kestircem yalnız ben tüm alnımı kaplayan pek ince olmayan ve dümdüz bi kahkül istiyorm. saçım da düz ve uzun baya. alnım geniş diil ama dar da diil bakalm nası olcak. baya radikal bi karar oldu ama napiim istiyorm aklıma koydm, eşim de sana yakışır diyo bakalm nolcakCADIARZU

mrb bende yeni katıldım aranıza
ya bende saçımı kestircm gerçi şmdi diil daha sonra ama
kuaföre ne dicem bilmıorum bi saç modeli var onu istıorum
aslında koyucaktım görün die ama koyamadım .sız nası resim koyuyosunz ya

canım önce koyacagın resmi bilgisayarına kaydediyosun sonra www.imageshack.us adresine girip göz ata tıklayıp resmini oraya kaydediyorsun sonra altta çıkan linklerden ilkini buraya yapıştırıyorsun.umarım yardımcı olabildim şutarafagitti

X