Saç Kesim Şekilleri KAHKÜL SORUNU Olanların Paylaşım Alanı

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
tam ortadan değil de azıcık sağından ayırıp onu yapıyorm taç takıyorum yada öyle ayrldığı kadaryla idare etmeye çalşyorm bende aldım hevesimi şmdi uzamasını istiyorummmmmmmmmmmm:))

ay aynen yani..ama bazı şekillerle çok hoş duruyo kahkülüm biraz uzadı bile:KK53::KK53:

artık kestirmiycem bu kadar kısa ve bu şekilde kahkül:KK20::KK20:

Kızlar benim sorunum kakül değil de canım sıkıldıkça elime makas alıp saçımını bi yerlerine kat gibi kesim yaparak hareket vermek gibi kötü bir alışkanlığım var. ama bu sefer fazla ileri gittim:KK43: saçım normalde belime kadar,yani arkadan bakınca bel hizasında. ama katlı olduğu için önden göğüs hizamdaydı. dün kısa saç bana yakışırmı acaba diye makası alıp önleri omzuma kadar kestim. çok pişmanım. bir an önce nasıl uzatabilirim sizce?iyi durmadı.

bence kuaföre git boyunu daha fazla kısaltmadan katlara şekil versin
yine beğenmezsen saç uzatma yöntemleri forumuna bak

ben kahkülün yüz sekliyle alakalı oldugunu düşünüyorum yüzünüz yuvarlaksa her türlü kahkül olur:) ben kendim keserim kahkülümü istedigim gibi takılırım ve genelde cok begeni alırım

ben kahkülün yüz sekliyle alakalı oldugunu düşünüyorum yüzünüz yuvarlaksa her türlü kahkül olur:) ben kendim keserim kahkülümü istedigim gibi takılırım ve genelde cok begeni alırım

aynen öyle. ama mesela uzun yüzlere yakışan kakül modeli çok az. oyüzden bir tutturdu mu bir daha değiştirmemek gerek.kendimden biliyorum.

Son düzenleme:
Hayırrrrrrrr :) Kahkül geniş alınlılara yakışır .

Koyu renk saç ve kırmızı ruj ikilisi de oldu mu ,tadından yenmez .

ultraviolet16.jpg

Son düzenleme:
bence kahkul yuzu uzun gosteriyor sadece yandan kahkul uzunlugu aliyor ama o da herkese yakismiyor..
benimde yuzum uzun gercekten kullanimi zor....

bu saç modeli harika. milla ablamıza ayrı bi yakışmış:) ama bana olmaz mesela işte. benim yüzüm uzun,çene falan uzun.

Asıl uzun yüzlere,geniş alınlılara yakışıyor canım .Millanın çenesi ve yüzü küçük değil ki zaten.

Bak küçük yüzlerdeki duruşuna :) rezalet.

$55506550zw2kf0.jpg

AB_17.JPG

Son düzenleme:
Senin rengi ,modeli nasılllllllllllll canım :KK16:

Uzun zamandır kullanıyorum ama şuan uzadılar.Tekrar kestiricem.
Benim favorim kalın, düz ve yanlardan oval olarak uzayan bir model.
Rengi kendi saçımın rengi koyu kumral :)
Alnım geniş olduğu için seviyorum güzel duruyor :)

Kuzum ya ikimizde ayni seyleri istiyoruz hep :KK52:
Eger kumral yapacaksak ,kahkule hic bulasmayalim.koyu renk ,kirmizi ruj ikilisiyle guzel duruyor cunku.

:KK1::KK1:hakkaten ya
ben cok kahkullu kestirdim saçımı ya üniversitede nerdeyse hep öyleydi diyebilirim bende kalın düz yana doğru oval seviyorum
ama suda bı gercek senle zevklerimiz bayaaa benziooo:KK52::13:
şu lana del rey hariçç:KK17::KK1:

Ama ben o kızın dudaklarını beğenmiyorum kiiiiiiiiiiiii :2:

Demek sen de uzun süre kahkül kullandın kuzum :KK56:

Bak ben koyu renk saç ve kırmızı rujla duruşuna hastayım .Bakar mısın şunlara .

d51f0.jpg

liv-tyler-name-handbag1.jpg

yeni_yil_makyaji_2.jpg

Belki çok koyu değil saç rengi ama yakışmış :KK56:

olivia-wilde-maxi.jpg

Ayyyyyyyyyyy bu kıza hiç yakışmamış :/

Jessica-Alba-uces-ofina-SITA.jpg

Son düzenleme:
kendimi bildim bileli kakülüm vardı evlenene kadar.
kakülsüz çıplak gibiydim hatta:KK9:
ama herkes kesemiyor benim kuaförüm vardı ah ahhhhh ne de güzel keserdi
makasına sağlık
artık kakülsüzüm ama yine istiyorum gibi:KK43:

Asıl uzun yüzlere,geniş alınlılara yakışıyor canım .Millanın çenesi ve yüzü küçük değil ki zaten.

Bak küçük yüzlerdeki duruşuna :) rezalet.

Eki Görüntüle 512016

AB_17.JPG

Bu mesaj çok moral oldu:) aslında ben de kendime kakülü yakıştırıyordum bi aralar ama ozaman çok güzel kesmişti kuaför.böyle yandan,havalı bir şeydi.yüzümü daha yuvarlak göstermişti. ama bu kakülüm çok şekilsiz.

X