karyola? beşik? park yatak?

clementine77

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2007
38
0
46
merhaba yeni annelere. ben şu aralar yatak kararındayım ve acayip kafam karıştı. o kadar cok fikir söyleyen varki, en iyisi kullananlara sormak dedim. siz hangisini önerirsiniz?fisfisfis :eek:

Valla benim ilk bebişim bu bende oyun parkı almayı düşünüyorum hem bebiş nietine hemde ilerde oyun alanı olsun diye tavsiye ederim fiyat olarakta çok uygun oluyor kayroladan.

selam, ben 1,5 aylık bir anneyim ve tercihimi parkyataktan yana yaptım. çok da memnunum. şu anda oda almanın bi anlamı yok bebiş tek başına yatamıcana göre. bu katlanıyor, sallanıyor, ilerde oyun parkı olabilir veya 2. çocuklar gelene kadar kaldırıp bir yere koyabilirsiniz. ablamlar beşik almışlardı yiğenime şu anda 1 yaşını geçti ve beşiğe sığmıyor uyurken sürekli kenarlıklara çarpıyor döndüğü için. atıp yeniside alınmıyor çünkü daha eskimedi. koycak yerde yok.
sonuç olarak ben park yatak öneririm. büyüdüğünde istediği odayı alırız.

teşekkür ederim kızlar. inanın bütün gün modokoda kafaları yedik eşimle. sadece karyola bakmaya gittik. ama o odaları görünce kafamız karıştı. şifonyerde lazım dedim. e madem öyle bide dolap olsun falan. nerdeyse oda alacaktık. aam biliyorum yataayacak şimdi. e o zaman dedim yatak odasına da bambu beşik alayım. o kadar güzellerki. ama aklım başıma geldi. engelledim kendimi. yazdıklarınızı da okudum. kendime birazda park yatak bakayım.
peki eşyalarını kendi dolabınıza mı koyuyorsunuz?

bende en başlarda bebeğime oda yapayım dedim.ama sonra biraz gezince anladımki artık beşikler kullanılmıyor.en guzelı park yatak.hem daha ekonomık hem daha kullanıslı duyduğum kadarıyla.ustelık ılerıde ıcınde oynamasa bıle oyuncaklarını koyarım dıye dusunuyorum.bırde ben su semsıyelı olan salıncaklardan almayı dusunuyorum.bir arkadasım kullanıyor.çocugu ılk okula baslayana kadar kullanmıs.hem tamamen duzde yatabıldıgınden bebeklerde kllanabılıyor.

bende senın gıbı kararsızdım odamı besıkmı dıye ama odada kalamayacagı ıcın bde benım yatak odam bıraz kucuk bızde bambu tarzı besık aldık bıde sıfonyer bebısın kıyafetlerı yettı sımdılık besıkte yatagın hemen yanında gık desse atlıyorum hemenemiyo hemen uyuyor tekrar mısıl mısıl simdi 3 ayı bıttı yasına gelınce zaten odaya gecer ama yasına kadar en ıdealı beşık benım ıcın cunku park yatak buyuk oldugu ıcı bana uygun dııl ama yerın müsaıtse senın ola bılır benım gıbı yatak odan dar ıse beşık derım ben kullanıs acısından sallanıyorsa zaten yınede gez gör kendın karara ver saglıklı günlerde yatsın inşallah alıcagın yatakta:emir_bebek:bebişin heee bu arada kıs mı erkekmi? bebiş:emir_bebek:

erkek canım. odam müsait. beşiği bende cok eviyorum. cok tatlılar. ama 3 ay sonra hareketlenmeye başladıklarından beebişler sığmaz oluyomuş. 3 aylıkken odasına alamazsam napacam dedim. hala kararsızım

Canım 3 aylık benim oğlum, odasına alamıyosun maalesef, uyanıyo gece, hooop uykulu uykulu odaya koşamıyo insan, ben yataktan zor kalkıyorum valla bi de odaya mümkün değil gidemem. Biz de odasını süsledik püsledik, uğraştık ama şimdi bizim odamızda uyuyo. O yüzden oda takımı değil, park yatak en iyisi. Kapıdan geçsin yalnız.

tşekkür ederim canım. güzel bursaya selam. benim 7 yılım gecti ünv de.. bursa demek gençliğim demek ahh ahhh cok özledim orayı. kozahanda cay içmek için neler vermezdim şu an.....

tşekkür ederim canım. güzel bursaya selam. benim 7 yılım gecti ünv de.. bursa demek gençliğim demek ahh ahhh cok özledim orayı. kozahanda cay içmek için neler vermezdim şu an.....

bende bursada okudum benimde 4 senem geçti.kozahanda çay dedin aklıma düşürdün bak benneyaptımki.

He he bendeniz de ilk geldiğimde hiç sevmemiştim Bursa'yı. Fomara'da oturuyoduk, gürültü, kirlilik vs. Sonra alıştım, tam alışmışken bu kez de Orhaneli'ye taşındık.
Benden de çocukluğumun, gençliğim şehri canım memleketim Ankara'ya selamlar! Çöplerini bile özledim memleketimin.

ben fomarada da oturmuştum. ama istanbulda orsı hiç kirli gürültülü gelmiyo insana.. atarsın kendini dağ yoluna yeter. yada mudanyay. heryer yakın. dağ deniz göl.. cok sviyorum bursayı cok..
özüm canım sende görükle ailesindensin yani..
konu nerden nereye geldi ya.. ya da biz nerden nerelere geldik.. yaşlanıyormuyum ne???????

kızlar bende oğlum 10 aylık olana kadar küçük beşik kullandım şimdi 2.bebişe hamileyim ama o beşik çok büyük onu kullanamıcaz bana öneriniz küçük beşik yada sepet beşik kullanan varmı?diğer oğluşum 2,5 yaşında onun kendi beşiği var.küçükken yanında olması iyi oluyoı uyanıp emzirmesi kolay.

valla kızlar en sonunda bugün mother care den bir karyola aldım. kayın ağacı. bir tarafındaki korkuluk ayarlanabiliyor. hatta cıkarılıyor, yatak odasında kendi yatagımıza yapışık koyulabilsin diye. 7 kademesi var yatagının. birde tekerlekli. 60x120 boyutunda. oldukca begendim. şimdi sıra şifonyerde

valla kızlar en sonunda bugün mother care den bir karyola aldım. kayın ağacı. bir tarafındaki korkuluk ayarlanabiliyor. hatta cıkarılıyor, yatak odasında kendi yatagımıza yapışık koyulabilsin diye. 7 kademesi var yatagının. birde tekerlekli. 60x120 boyutunda. oldukca begendim. şimdi sıra şifonyerde

güle güle kullansın inş. kaça aldınız canım

X