Aşkın Gözü Kördür Derler Yalan!!

UKDE

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2007
76
0
İlişkiler üzerine.... Her zaman söylenecek sözler...
Bir genç kız 24 yaşına kadar hayatının erkeğine rastlamadıysa, dünyada ondan talihli insan yoktur... Deborah Kerr
İlişkilerde önemli olan arkadaşlıktır... Çünkü sadece seks için seks yapmanın, yüz yıkamaktan hiçbir farkı yoktur... Sophia Loren
Aşkın gözü kördür derler... Yalan! Seven, sevdiğinde, başkalarının gördüğünün en az iki katını görür... Josh Billings
İnsanların sevişirken terlemeleri, alev almalarını önlemek içindir... Don Rose
Saat 7'de randevu verip, 9'da gidin. Yollara düşmemişse, artık sizi sevmiyor demektir... Marlene Dietrich
Evlilik orduya yazılmak gibidir. Kışlada herkes şikayet eder ama "tezkere" bırakıp, kalanların sayısı o kadar çoktur ki... James Garner
Kocam ille de bir kızıl saçlı ile sevişmek istiyordu. Ben de saçımı kızıla boyadım... Jane Fonda
Amerikalılar, özgürlüğün bedelini en yüksek ödeyen millet olmakla övünürler. Yalan değil. Boşanma istatistiklerine bir bakın... Jerry Lewis
Hiçbir kadın aynı erkekle 50 yıl evli kalamaz. 25 yıl sonra, o artık aynı erkek değildir.... Bob Hope'un eşi Dolores Hope
Sürekli havlayan bir köpeğim, habire küfreden bir papağanım, dumanı tüten bir sobam ve geceyi hep dışarıda geçiren bir kedim varken, niye evleneyim?... Lauren Bacall
Seks hakkında hiçbir şey bilmiyorum. Çünkü hep evliydim ben... Zsa Zsa Gabor
Modaya uygun giyinmek çok kolay. Kadınlar için çok, erkekler için az giyineceksiniz o kadar... Angie Dickinson
Karımı asla aldatmam. Evde biftek beni beklerken, sokakta niye köfte peşinde koşayım... Paul Newmann
Mutluluğu bulmak için değil, paylaşmak için evlenilir... Harry Emerson Fosdick
Çıplak göğüs modasından nefret ediyorum. Bir hediye almanın en güzel anı, paketi açmaktır... James Caan
Kadını asla küçük görmeyin. Tabii yaşı ve kilosu dışında... Shelley Winters
Geniş ailelerin gücüne inanırım. Bu nedenle bir kadının en az üç kocası olmalı... Ali MacGraw
Bir erkek her kadınla mutlu olabilir. Yeter ki ona aşık olmasın... Oscar Wilde

X