K.K.T.C Paylasim Alani(Tanisma)

merhaba ben kıbrıslı değilim ama erkek arkadaşım 3 yıldır orada görülmeye deyer güzel yerleri varmış. umarım banada nasip olur memleketinizi görmek :) kıbrısa sevgiler

evet bence guzel yer kibris :) ins kismet olur sende gider gorursun :)) ben ingilterede dogdum buyudum ama her yil kibrisa giderim akrabalari gormeye..ingilterenin soguk havasindan da kacmak iyi gelir :))

benim ablamda ingilterede okul için gitti :) 4 mevsim yaşamaya alışık bizim bünyelerimiz.kıbrıs desen her zaman sıcaktır.senin için zor olsa gerek.ama
ingiltereyi görmek istemiyorum manevi olarakta soğuk bi şehir bence.

evet bencede. ingilterede dogdum ama hic bana gore deil burasi. havasi bozuk insanlari farkli, kafam uymuyor bu insanlarla sanirim en buyuk sebebi de kultur degisikligi iste.. napalim idare edercez artik. bana kalsa kibrisa gider orda yasarim ama iste uniyi bitirmeliyim.. bencede ingi gorme kibrisi gor:))

Ben Kıbrıs doğumlu değilim ama kıbrısta büyüdüm..çok seviyrm kıbrısı.şuan istanbuldayım ama bigün tekrar Kıbrısta olmayı çok istiyrm :)

kiprislilar hosgeldiniz ..ayy ben iki kere tatile geldim bayildim denizi kumu harika!!insallah kirletmezler o guzelim sahil kiyilarini..hele o karetta karettalarin yumurtalarini biraktigi ozel sit alani vardi ismi aklima gelmedi su an ama super bir yer biraksalar bir kulubede orada yasarim valla:1yes2:

benim bacimde kıbrısta yaşıyor iki gün öncesi ordaydım iki ay kaldım beliapaisi kaleyi plajları lefkoşayı gezdim çok güzel biyer ama ablam daha güzel tabi:))

ben en çok girneyii beğeniyorummm rocks hotelin olduğu tarafları fln çok güzell:)

Benim kardeşimde şuan Kıbrıs'da askerllik yapıyor.Kısmet olursa bizde eylül gibi Kıbrısa tatile gitmeyi düşünüyoruz.2-3 günlüğüne kardeşimi ziyarete.Kardeşimin anlattığı kadarıyla çok güzelmiş inşallah banada nasip olur oraları görmek.

Yaz tatılınde gelecek olanlar gelırken falan bır msj atsın forumdannn..
Ben Turkıye'de okuyorum fakat yaz tatıllerınde ya ordayım ya da İngiltere'de.
Orda olursam bir KK gunu yaparız :)

kibrislilar..kibrisin neresindensiniz ? ben lefkosaya yakin bir koydenim :)

X