Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Dökülen Saclar icin INNEOV yada PRIORIN Haplarını Kullanan Var Mı?

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri

selinyilmaz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2007
3
0
Benim saçlarım geçen sonbahar çok dökülmüştü sonra durdu bu sene yine başladı resmen 2 aydır dökülüyo hemde çooook fisfisfis galiba mevsimsel ama çok endişeleniyorum bu yüzden artık stresden de dökülüyorlar. Bir arkadaşım diyet yaptığı zaman diyet uzmanı ona Priorin hapı vermişti ayrıca internetden de Inneov hapını okudum ve bunlar sadece eczanelerde satılan vitamin haplarıymış. Kullanan veya bu konu hakkında bilgisi olan varmı??? :bbo:

merhaba selin bende saç dökülmesi şikayetiyle dr.a gittim. ilk önce bir çok test yapıldı ondan sonra onun yazdığı priorini kullanıyoru. iki ayı geçti.ilk günkü kadar çk dökülmüyor fakat dökülme durmuşda değil.bence ilk olarak bir uzmana danış ondan sonra kullan derim

bende de mevsimsel dökülmeler oluyor.geçen yıl priorin kullanmıştım ne dökülmeyi durdurdu, ne de saçlarımın toparlamasına yardımcı oldu.bu sene bir eczacıyla konuştum, priorin'in içeriğinin yetersiz olduğunu söyledi.Shen Min alma niyetiyle girdim ama o Life Time HareCare isimli vitamini tavsiye etti.İçinde saç dökülmesine engel olduğu bilinen bütün şeyler var.içeriğine bakar bakmaz almaya karar verdim(zaten uzman oldum artık bir nevi :) ) günde 1 tane kullanıyorum 2 haftada dökülmeyi hafifletti ama bakalım sonuç nolucak..

bir de rogaine kullanıyorum tabi vitaminden çok asıl onun etkisi de olabilir..

merhaba ben ecza deposunda çalışıyorum
prıorın kap ve şamp oluyor.şamp daha çok satılıyor.istersen onu kullan

ben 3 ay priorin kullandım biraz dökülmesi azaldı ama arkadaş prıorınle birlikde kan haplarıda kullanmış onun hem saçlarının dökülmesi tamamen durmuş hemde acayip saöları sıklaşmış ve canlanmış ondan sonra bende o şekilde kullanmak için alayım dedim bu seferde biraz mahrumiyet bölgesindeydim bulamadım öylece kaldı istersen sen bi dene bu şekilde inşallah sende onun gibi çok faydasını görürsün

arkadaşlar bende bug,n aldım priorin kapsül en son mesaj baya önce gönderilmiş. etki gören varmı bu geçen sürede? =)

arkadaşlar sizi bir sorum olacak bende kullanıyorum kapsül olarak ama benim adetlerim kesildi sizdede böyle birşey oldu mu acaba bu arada bu hapı 3 ay kullanınca fayda ediomuş benim saçlarım hattınden çok dökülüo yani önlerimin dipleri görünüyo kullanalı 1 ayoldu ama biraz biraz faydasını görüyorum ama malesefki böyle bir sorunum var sizdede böyle birşey oldum cevab yazarsanız çok mutlu olurum ayrıca 18 yaşındayım

saçlarım aşırı dökülüyor ve çok kuru bu sebeple eczanelerde olan saç analizcisine gittim ve ekranda saç köklerimi gördüm bioblas kullanıyordum ve durmuştu gerçekten dökülme meğer saçköklerim hep tıkanmış. Hemen attım bioblası çöpe ve priorin aldım ilk şampuanı kullanmak istedim duruma göre hapı alırım dedim 15 gün sonra tekrar gittim analize ve saçlarım nasıl parlıyordu anlatamam. Hapınıda aldım şimdi sonucu 3 ay sonra yazarım ama saçlarımın dokusu ble değişti şampuanı kesin tavsiye ediyorum.

saçlarım aşırı dökülüyor ve çok kuru bu sebeple eczanelerde olan saç analizcisine gittim ve ekranda saç köklerimi gördüm bioblas kullanıyordum ve durmuştu gerçekten dökülme meğer saçköklerim hep tıkanmış. Hemen attım bioblası çöpe ve priorin aldım ilk şampuanı kullanmak istedim duruma göre hapı alırım dedim 15 gün sonra tekrar gittim analize ve saçlarım nasıl parlıyordu anlatamam. Hapınıda aldım şimdi sonucu 3 ay sonra yazarım ama saçlarımın dokusu ble değişti şampuanı kesin tavsiye ediyorum.

merhaba
bende priorin hap kullandım 3 ay içtim şimdi ara verdim
6 ay sonra tekrar içicem çok memnun kaldım
pkos ve b12 eksikliğine bağlı dökülmem vardı onun için kullandım durdu
çok şükür hemde saçlarımı çok uzattı parlattı hapını kullandığım halde şampuanınıda denemek istiyorum ama cesaret edemedim ama deniyim bakalım.

Mucize gerçekten... Saç dökülmeniz varsa priorin diyorum 6 ay kullanılması gerekiyor...İlk üç ayda daha çok tırnaklara iyi geliyor ama durma biiyor demişlerdi 3 aydan sonra ise saaç uzamasına yardımcı olur diyordu satan kişi. Tırnaklarım çok zor uzar ve şu an gerçekten tırnaklarım ciddi anlamda uzun ömrüm boyunca bu kadar uzatamamıştım desem yeridir. Saçlarımda dökülme normal boyutta ve gürleşme çok iyi uzaması da normal boyutta... 6 ay devam edeceğim herkese tevsiye ederim.

kızlar priorini günde kaç tane alıyorsunuz?
doktor bana günde 1 kapsül olmak üzere verdi,ama kullanma şeklinde günde 2 veya 3 kez alınmalıdır diyor
dozun yetersiz gelmesinden endişeliyim

doktor bana günde 1 kapsül olmak üzere verdi,ama kullanma şeklinde günde 2 veya 3 kez alınmalıdır diyor

tereddütün varsa doktoruna danış istersen tekrar
ben sabah 1
akşam 2 kapsul olarak alıyorum
ve bütün arkadaşlarım da bu şekilde kullanıyor :eek:

çok yoğun dökülme yaşayanlar günde 3 tablet alıyolar sende öylese içebilirsin ben günde 2 kez içtim gerçekten süper bi vitamin inanılmaz derecede toparladı saçımı ve dökülmemi kesti tabi b12 eksikliğinden dökülüyodu hem b12 ilaçları hemde priorini aynı anda içtim çok iyi geldi bana

çok yoğun dökülme yaşayanlar günde 3 tablet alıyolar sende öylese içebilirsin ben günde 2 kez içtim gerçekten süper bi vitamin inanılmaz derecede toparladı saçımı ve dökülmemi kesti tabi b12 eksikliğinden dökülüyodu hem b12 ilaçları hemde priorini aynı anda içtim çok iyi geldi bana

bişey sorabilirmiyim bilmiyorumkismile
b vitamini ve priorini kilo alımı yaptımı ya da iştah açıklığı gibi bir yan etki söz konusu oldumu, peki tüylenme yaptı mı eyvahedigeldismile sırf bu yuzden kullanmaktan korkuyorum

bişey sorabilirmiyim bilmiyorumkismile
b vitamini ve priorini kilo alımı yaptımı ya da iştah açıklığı gibi bir yan etki söz konusu oldumu, peki tüylenme yaptı mı eyvahedigeldismile sırf bu yuzden kullanmaktan korkuyorum

b vitamini biraz iştahımı açtı ama priorin hiç bişey yapmadı
çok memnunum önümüzdeki ay tekrar almayı düşünüyorum
zaten priorinin reçetesindede yazıyo kilo aldırmaz iştah açmaz diye
tüylenme hiç olmadı hiç duymadımda b itamini ve priorin tüylenme yapar
diye biotine yapar diyolar ama onuda kullandım oda yapmadı:)))

ikisinden de kullandım belki dökülmemi azalmıştır fakat saçımı hiç gürleştirmedi ve epey kilo aldım zaten açtığım konuda da resimlerden görebilirsin işe yaramadığını ama her bünyede farklılık gösterebilir

hadıya bende kullanmayı düşünüyodum kilo aldırmsu çokkk kötü
okadar vermek için üraştım sende kilo mu yaptı mı canım iştah mı açtı yoksa sadece onu kullandığn
için mi kilo aldın benimde saçlar allaha emanet o yüzden soruyom

canım ben normalde de yemek yemeyi severim ne kadar yesem de kesinlikle kilo almazdım bu ilaçlara başladım yanında başka haplarda vardı 8 kilo aldım herkeste aynı etkiyi yapmaz canım bak iyi diyende var dene istersen ben kesinlikle umudunuzu kırmayı istemem umarım işe yarar herkeste :)

X