Hamilelikte göğüs uçları ağrır mı ? YARDIM

benim ilk hamileligimde tek belirti hatta erken belirtiydi inanilmaz acimisti 12 sene oldu ama unutmadim ucu degil ama komple agrimisti

canim hamilede olabilirsin.bende hamileligim basinda gouslerimdeki dolgunluk siskinlik ve uclarinda acima oldu hayirlisi guzelima.s.

Canım benim hamileliğiminde ilk belirtisi oydu atlet falan dokundukça çığlık atıyordum resmen.

Hamilelikte baaya geçti ama şimdi tekrar başladı doğuma yakın :KK43:

benımde çok acıyor göğüslerim ve neredeyse 2 haftadır çekıyorum ama test yapmaya çok korkuyorum negatıf olursa dıye.

:uhm::uhm::uhm:reglimen son 26 aralıkta oldum son bi haftadir göğüselrimde ağrı var ve şu anda güneş yanığı gibi sızlıyor ara sıra hafiflemiş gibi olsada yine başlıyor özellikle sabahları.artı 4 gün önce kasıklarıma bi sancı girdi bacakalrımı birleştirmekte karnımı çekmekte zorlandım bişey batıyor sanki ertasi günün akşamı bel ağrısıyla kasık ağrısı birleşip benden çokk açık pmbe akıntılar gelmeye başladı ama kısa bi süre sonra durdu bugün bi idrar testi aldım ve çok hafif bi çizgi çıktı ama adet günüme daha var acaba hamilemiyim ben yaa :KK43:::KK43: acil cvp alısam çok ama çok seivnirimmmmmmm

Şuan aynı acıyı.duyguyu ve merakı paylaşıyoruz
en son 23 aralıkta adet oldum ve normalde 10 gün erken adet olurum ama bu ay olmadı. Ve göğüslerim komple şişmiş durumda çok canımı yakıyor
Bel ağrısıda cabası tabi daha test almadım ama bende hamileyim heralde
Çünkü başka belirtileride var üzülerek söylüyorum sigara kullanıyorum başta ondan tiksindim

uyku
sık idrara çıkma
mide bulantısı (bu sıralar azda olsa)
kabızlık

Ayrıca senin testinde zaten çift çizgi çıkmış ama belirsiz diyorsun
bunun nedeni gebelik testini adet tarihinden 2 gün sonra yapmalısın yani 28 ocakta anca o zaman testten tam sonuç alabilirsin

Yada en sağlıklısı kan testi yaptırman
Ama bence sende bende yani ikimizde hamileyiz canım Hayırlısı olsun

inşallah canım yaaa :KK43: 5 aydır olsun die uğraşıyorum kendimce bende sigara içiyorum ve benimde bugünlerde sigara tam tiksinme değilde sanki aç karnına çok sigara içmişimde ağzım kuruyor az sigara içsemde ama malesef buna rağmen yine içiyom heycadan yarın kan test yaptırcam eğer idrarda yine silik çıkarsa amam bu pembe akıntı hamile olabilceğine bi kanıt olablirmi sence içimde acaip tuaflaştı _?

ilk önce ALlah hayırlısıyla kurtarsın Allah şimdiden analı abalı büyütsün acaba sende de hamile olduğun ilk zamanlarda reglini beklerken bi kaç gün önceden açık pembe akıntı geldi mi acaba _? herkese soruyom walla :KK70: çatlicam heycandan _?:KK43:

Canım benim hamileliğiminde ilk belirtisi oydu atlet falan dokundukça çığlık atıyordum resmen.

Hamilelikte baaya geçti ama şimdi tekrar başladı doğuma yakın :KK43:

reglimen son 26 aralıkta oldum son bi haftadir göğüselrimde ağrı var ve şu anda güneş yanığı gibi sızlıyor ara sıra hafiflemiş gibi olsada yine başlıyor özellikle sabahları.artı 4 gün önce kasıklarıma bi sancı girdi bacakalrımı birleştirmekte karnımı çekmekte zorlandım bişey batıyor sanki ertasi günün akşamı bel ağrısıyla kasık ağrısı birleşip benden çokk açık pmbe akıntılar gelmeye başladı ama kısa bi süre sonra durdu bugün bi idrar testi aldım ve çok hafif bi çizgi çıktı ama adet günüme daha var acaba hamilemiyim ben yaa :KK43:::KK43: acil cvp alısam çok ama çok seivnirimmmmmmm herkese soruyom ayrı ayrı yoksa açılamaıyomm sen tecrübelisin benden ondan _? acil cvp verirmisin_?

canım bu sitede yazdığım mesaja tekrar geri dönmek o kadar zorki inanki daha yeni buldum tekrar
Benim 5 yaşında bi kızım var ilk hamileliğimde hatırladığım kadarıyla hiç renkli akıntım olmadı ama üstünede adet gören insanlar var. tabi bu normal adet boyutunda değil
Benim sana tavsiyem hiç beklemeden bi doktora görün hem orda sana daha detaylı bilgide verirler
İnşallah hamilesindir
öptüm kendine iyi bak tekrar döncem sana

canım bu sitede yazdığım mesaja tekrar geri dönmek o kadar zorki inanki daha yeni buldum tekrar
Benim 5 yaşında bi kızım var ilk hamileliğimde hatırladığım kadarıyla hiç renkli akıntım olmadı ama üstünede adet gören insanlar var. tabi bu normal adet boyutunda değil
Benim sana tavsiyem hiç beklemeden bi doktora görün hem orda sana daha detaylı bilgide verirler
İnşallah hamilesindir
öptüm kendine iyi bak tekrar döncem sana
selinaycım bugün kan tessti yaptırdım ve 2 haftalık hamile olduğumu öğrendim Allaha şükür olsun darısı olmayanlara ve sana inş. herşeyin hayırlısı olur gerçekten çok sevindim hala inanasım gelmiyor ŞOKTAYIM :KK70: göğülerimde biiraz acısı dindi gibi şişmesi gitti hassas hala ama şimdi düne göre çok daha iyi bu arada ilgine çok tşk ederi görüşmek dileği ile öptüm kib aeol

sevgi böceği senin adına çok sevindim.Hayırlı olsun.ALLAH kucağına alıp koklamanıda nasip eder inşallah.

(bu arada ben adet oldum bugün)

sevgi böceği merhaba ben bu siteyi unutmuşum bu gün tesadüfen buldum.yazıştıklarımızı hatırlamıyorum bile inşallah okursun. bende senden bi sonraki ay hamile olduğumu öğrendim hatta 2 aylık mış. kalp atışları olmadığı için kürtajla gebelik sonlandırıldı. ondan sonrada aksilikler peşimi bırakmadı.Az önce sitede paylaştım.

Selam arkadaşlar bende bu ay klomen kullandim bu gün 27.gündeyim göğüs uçlarım kopacak gibi yara gibi agriyor ve akintim var hatta adet oldum sanıyorum korkuyorum hep adet olacağıma yakın bel ağrısı ve göğüs ağrısı olurdu ama uçlarda olmazdı bu ay sadece uçlar inş hamileyimdir sizede sormak istedim tecrübelerinizi paylasirmisiniz teşekkürler

canım adet olmadan 10 gun once falan benımde gogsumun ucu cok acımıstı elımı deyemıyodum normalde gogusler hassaslasır ama ucundakı acı ılk defa olmustu ben o zaman belkı hamıleyım dedım dogruymus ıns darısı basına

Merhaba epey ay yıl geçmiş bu yazılara ama sormak istedim adetime 12gün kala bendede m.ucu ağrısı oldu sonra geçti adeta 5/6gün var yine aynı olay oluyor.hamilemiyimdir..buay.27si a.tarihi

Açıkcası ilk gebeliğimde o kadar göğüs ucu ağrısı çekmiştim ki atlet bile dokununca sızlıyordu. Kahverengi kısımlar da kocaman olmuştu. Ama ikinci gebeliğimde hiç yaşamadım. Gebeliğim sorunlu mu diye düşündüm. Ama hiç göğüs agrısı çekmesem de zamanla göğüslerim büyüyüp renkli kısım koyulaştı.

Göğüs ucu hassasiyeti çatlatma iğnedinden mi hamilelik belirtisimi ölücem meraktan:KK43:

Açıkcası ilk gebeliğimde o kadar göğüs ucu ağrısı çekmiştim ki atlet bile dokununca sızlıyordu. Kahverengi kısımlar da kocaman olmuştu. Ama ikinci gebeliğimde hiç yaşamadım. Gebeliğim sorunlu mu diye düşündüm. Ama hiç göğüs agrısı çekmesem de zamanla göğüslerim büyüyüp renkli kısım koyulaştı.
Canım bende bir kimyasal gebelik geçirdim ve onda o kadar göğüs ağrısı çektim ki şuan 2 ayımdayım kimysaldan sonra adetime 9 gün var göğüs ağrısı hiç yok sadece belim de ağrılar oluyor göğüs ağrısı yok diye umudumu kestim de sen ikinci gebeliğinde göğüs ağrısı çekmemişsin inşllah benimde öyle olur ya

canım adet olmadan 10 gun once falan benımde gogsumun ucu cok acımıstı elımı deyemıyodum normalde gogusler hassaslasır ama ucundakı acı ılk defa olmustu ben o zaman belkı hamıleyım dedım dogruymus ıns darısı basına
Merhaba
Ben 1 yıllık evliyim hamile kalamıyorum evlendikten bir iki ay adetim düzensiz geldi sonra düzene girdi.Daha sonra doktora gittim lh fsh değerlerim normaldi. Diğer ay başka bir doktora gittim doktor bana cyclo progynova adlı ilacı verdi 3 ay kullanmami söyledi ben kullandım kullandığım sürede hamile kalabileceğimi söyledi ama kalamadım.ilac bittikten sonra yine hormon testi yaptırdım lh fsh değerlerim yükselmiş bu ilacın etkisi olabilir mi değerleri bozan. Ilaç kullanmayı bıraktıktan sonra forumdan gördüm hayıt tohumu içmeye başladım şuan 2.ayımdayım ama hastalığıma 10 gun var benim göğüs uçlarım çok açıyor. Sizce nedendir hamile olabilir miyim.Yardimci olabilir misiniz

X