Hamilelikte göğüs uçları ağrır mı ? YARDIM

E

EU1

Ziyaretçi
Arkadaşlar,göğüs uçlarım acıyor.Bunun hamilelikle bir ilgisi var mı ?Şu anda hamile değilim ama korunmuyoruz.En son 14 eylülde hastalandım.Bilgisi olanlar yardımcı olsunlar.

canım adet olmadan 10 gun once falan benımde gogsumun ucu cok acımıstı elımı deyemıyodum normalde gogusler hassaslasır ama ucundakı acı ılk defa olmustu ben o zaman belkı hamıleyım dedım dogruymus ıns darısı basına

adet önceside böyle şeyler olabilio genelde

evet bende de adet öncesinde oldu.ben d kendimi çok kaptırmıştım..ayyy yoksa hamile miyim diye ama maalesef değilimimşim.kendini ümitlendirme bence............

bende ilk sinyali göğüsler vermişti hemde daha adetim gelmeden çok önce şüphelendim ve doğru çıktı hala o acı devam ediyor...

mesaj ekim ayının ama ömrüm sendede benim gibi olmuş ve hamişsin benim adetimin 18. günü ve göğüsümün ucu uyuşuk ve dokununca çok acıyo bu ay klomen kullanmıştım ondan mı acaba yoksa hamilelik mi var off

benımde oldu felaket acıyodu agrı yaptı baktıkkı hamıleyım :sm_cool:

Canim hamilelik belirtisi ama adet oncesinde de oluyor normalde cogu insanda.Eger onceden boyle bir sikintin yoktuysa buyuk ihtimalle hamilelik belirtisi.Ama oda kisiye gore degisiyo kiminin oncesinde basliyo agri kimisi adeti gectikten bir kac gun sonra.Umarim istiyorsan hamilesindir.

önceki Adet Ağrisina Benzemiorsa Bendede Ilk Belirti Veren Acili Göğüslerdi..insallah öledir Seninde..

oooof diyorum benim cok fenaydı icim cız ediyordu resmen giysi giyerken yuz ustu yatinca bile mahvoluyordum :)))))

oooof diyorum benim cok fenaydı icim cız ediyordu resmen giysi giyerken yuz ustu yatinca bile mahvoluyordum :)))))

benim adet öncesi hiç böyle olmazdı şim ise offf çok fena
bakalım bekleyip görcem hayırlısı olsun ne diyim...

benimde bu ay çok acıdı ama malesef bugün hasta oldum .......:emir_bebek:
hamile değilim.
çok istiyoruz ama ver allahım banada isteyen herkese....:emir_bebek:

b.gif
e.gif
b.gif
i.gif
i.gif
m.gif

gülaycım bende hamileliğimi öğrendikten b,i kaç hafta sonra oldu uçları özellikle bi yere değince çok acıyodu sızlıyodu,hamileliğin başlarında oluyo ama adetin geçmeden belirtilere bakma derim insan kendini alıştırıryo ister istemez

ya benim göğüslerim çook acıyo ağlıcam nerdeyseeeee......

benımde oldu felaket acıyodu agrı yaptı baktıkkı hamıleyım :sm_cool:
bşta hayırlı upurlu olsun darısı olmayanların ve benim :) peki ne zman test yaptırdın ve hangi test yaptırdın benimde adetime 4 gün falan war ama meme uclarımda bi yara yanma hissi war kolum oynadığı an sszılamaya balıyor adet önceside normalde çok ağrılı olur göğüslerim ama şu anda biraz daha farklı uçları dehşet ağrıyor artı iki gün önce hafif pembe akıntı geldi vajinamdan 1 gün aralıklı geldi şimdi yok acaba hamilemiyim _?:S

yaaa benimde goguslerim biraz buyudu ve sertlesti gecen hafta ucu veetrafindaki renk koyulasmisti bugun normale dondu 16 kasimdan beri hasta olamadim lutfeeeen hamile olmayim yaaa

benim yida bir defa adetim booole gecikiyor hos diger aylarda da 35 gunde bir oluyorum....

hamileliğin belirtilerinden biridir meme ucu ağrısı ama regl yakın olunca yerimsenibenda ağrı olur

gulan insallah ben de olurum yaaa patlamak uzereyim hem sistim hem sinir dayanamiyorm...

X