Dr. Ariyorum Antalyada

çikolatta

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2007
150
1
37
TAVSİYE EDEBİLECEGİNİZ BİR DR. ARIYORUM YANLIZ BEN ANTALYA MERKEZDEYİM BİRDE MUAYENE ÜCRETİ FALAN NEDİR YANİ TŞK EDERİM a.s

slm canım a.s. , antalya dayım bende sana tavsiye de bulunmak istiyorum. yanlız hastane doktor u değil ,OPR. DR. MEHMET TONGAL özel muayenehanesi var. Ablam, kuzenim, kız arkadaşlarım ve de benim doktorum , ablamın eşi de pratisyen hekim yani eniştemin arkadaşı oluyor mehmet bey. Fakat hem ablamın hemde kuzenimin hamilelik süreci ve doğumu gayet normal ve sorunsuz oldu, tabi ki arkadaşlarımın da bu şekilde süper iyi geçti.:sm_cool: Mehmet bey son derece tatlı dilli, güler yüzlü, bildiği tüm bilgileri paylaşmaya açık, yanında kendini güvende hissedebileceğin, kafanda soru işareti bırakmayan, son derece ilgili, yani kısaca bi doktordan ne bekliyorsan hepsini sevgili mehmet tongal da bulabilirsin.Eğer bi gün hamile kalırsam ki inşallah, sürekli her aşamamı takip ettirebileceğim ve güvenebileceğim tek doktor. Adresi : lara metropol çarşısına gelmeden önce değirmen börekçinin hemen üstünde ki birinci kat. Güven bana gerçekten çok memnun kalacaksın, bi kere gitsen başka doktora gitmezsin emin ol.:nazar: (jineklinik kadın doğum) :nazar:

burcu gökmen ;

jjanım soy isimlerimiz aynı :) teşk ederim tavsiyen için ama bana uzak janım ya

Medisu Hastanesin de yeni bir doktor başlamış, op.dr.özgür kavaz dün muayene oldum, iletişimi çok iyi, sorduğunuz her soruya sabırla cevap veriyor ve çok güven veriyor denemenizi öneririm

Ben Dr.Neslihan S. Hazar ı öneririm 100.yıl bulvarında muayenehanesi var. Ayrıca Devlette calısıyor. Arkadaşınız gibi tüm sorularınıza açık ve açıklayıcı yanıtlar alırsınız.
Benim hamilelik sürecimin takibinide doğumumu da Neslihan Hazar yaptı. Normal doğuma hazırladı beni ama durumlar farklı geliştiği için Epidural Sezeryan ile oğlumu kucağımı verdi,hemen ayağa kalktım oğlumu emzirmem konusunda da çok yardımı oldu,eli hafif diye tabir edilen nadir doktorlardan, kesiğimin izi yok.Yine doğum yapacak olsam gözüm kapalı Neslihan hn'a giderim.
Sevgiler
En Büyük KK

canım bende sana şiddetle Dr.Cahit Bozyeli oneririm.5m migrosu geçince konyaaltı tıp merkezi var.Kendim gittim cok memnun kaldım,eşimi dostumu yönlendiriyorum.Randevuyla çalışıyorlar.Aramak istersen 229 34 34 den ulasabilirsin.Bilirsin biz bayanlar için,bir doktor birde kuaför çok önemlidir.kolay kolay vazgecmez,değistirmeyiz.Sana bol şanslar....ecemm

X