Sertleşen Ayak Derisine Bildigimiz Camaşır Sodası

eraytaç

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2007
5
1
merhaba kızlar ilk duydugumda bende çok şaşırdım ama denedim yani tecrübeyle sabittir.bildigimiz çamaşır sodasının mucizesine.ayaklarınızın dayanabilecegi kadar sıcak su bir kovanın içine doldurulur ve yarım kova suya 1 avuç çamaşır sodası eklenir ve su soğuyana kadar ayaklar içinde tutulur.sonrasında topuk törpüsü yada ponza taşıyla ilgili bölgeler iyicene temizlenir ve yaglı bir krem yada vazalinlenip 10 dakkika çorap giyilir aradaki farka inanamayacaksınız.:dance:

ayyy ben de bu dertten şikayetçiyim ama...zarar vermez mi yaaa...
...
...
sürekli yapmamak lazım bunu belki bi kere bunla iyice yumuşatıp sonrasında düzenli bakım yapılarak yumuşaklık korunmaya çalışılabilir belki...çünkü muhakkak kansorejen madde içeriyodur :S:S:Z

valla ben denedim oldukça başarılı sonuç verdi ama işin aslı kansorojen etkisini hiç düşünmemiştim gerçi eski kadınlar deterjan kullanmıyodu hep soda kullanılıyuodu onlara bi şey olmasıysa bize de olmaz diye ümit ediyoruma.s.

camasir sodasi nedir ya yurtdisinda yasamanin dezavantajlari kesin biliyorumdurda baska isimle

tabiki kansorejen madde içeriyo ve bu sıcak suylada birleşince daha çabuk çözülüyor ve deri inceliyor.. bizde ayağımız yumuşadı diyoruz..:1shok::kahve:unutmayın eskiden hiçbirşeyde bu kadar kimyasal yoktu..çok uygun şeyler var önerebileceğim aspirinli vazelin yada onun yerini tutabilecek ayak bakım kremleri..

L'occitane ın çok güzel bir ayak kremi var. Bana promosyon ürününü vermişlerdi tavsiye ederim.

X