İçinizi sıcak suyla yıkayın

ben de başladım geçen hafta hergün 1-2 bardak içiyorum etkileri nolacak merak ediyorum ?

Bunu duymuştum ama çinlilerin kullandıgını blmiyordum açıkcası.Bir zamanlar uyguluyordum sabah kalktıktan sonra 1çay bardağı kadar ılımış su içiyordum..O hafta 2 kilo vermştm tabi spor ve yedklerimede dikkat edyordum suyun ne kadar etksi oldu bilemem.=)

Kızlar ben liseyi bitirene kadar 68 kiloydum okulda arkadaşlarım dalga geçiyordu kilomla birde istanbulda kuzenim vardı güzellik salonu vardı o malatyaya geldi ve benim o kilolu halimi görünce hakaret etti bana kilomdan dolayı ağır laflar söledi çoküzüldüm ve kilo vermeye kesin karar verdim sonra bir akrabamızdan sıcak su içerek zayıfladığını duydum. ıştahım acayip yerinde olduğu için rejim yapamıyrdum bari sıcak suyu deniyeyim dedim saabhları aç karnına mutlaka bir kupa bardak sıcak su içiyordum gün içerisindede 6 - 7 bardak içebiliyordum veeeeeeeeeeeeeeeeee sadece 7ayda 23 kilo verdim kuzenim 1sene sonra tekrar malatyaya geldi ve beni tanımadı bu mümkün deil sen 1senede bukadar zayıflayamazsın dedi :):)

Kızlar ben liseyi bitirene kadar 68 kiloydum okulda arkadaşlarım dalga geçiyordu kilomla birde istanbulda kuzenim vardı güzellik salonu vardı o malatyaya geldi ve benim o kilolu halimi görünce hakaret etti bana kilomdan dolayı ağır laflar söledi çoküzüldüm ve kilo vermeye kesin karar verdim sonra bir akrabamızdan sıcak su içerek zayıfladığını duydum. İştahım acayip yerinde olduğu için rejim yapamıyrdum bari sıcak suyu deniyeyim dedim saabhları aç karnına mutlaka bir kupa bardak sıcak su içiyordum gün içerisindede 6 - 7 bardak içebiliyordum veeeeeeeeeeeeeeeeee sadece 7ayda 23 kilo verdim kuzenim 1sene sonra tekrar malatyaya geldi ve beni tanımadı bu mümkün deil sen 1senede bukadar zayıflayamazsın dedi :):)

sen şimdi SADECE sıcak su içerek mi 7 ay da 23 kilo verdiğini sölüyosun :1shok:yoksa ben mi yanlış anladım.yok cnm yok kesin ben yanlış anladım

sen şimdi SADECE sıcak su içerek mi 7 ay da 23 kilo verdiğini sölüyosun :1shok:yoksa ben mi yanlış anladım.yok cnm yok kesin ben yanlış anladım

eevet canım sadece sıcak su içtim zaten sürekli sıcak su içince iştahınızda kesiliyor belli bir süre 2ay sonra falan artık iştahımın fazlasıyla kesildiğini fark ettim akşam yemeğinde 1tane ekmek yerken artık yiyemediğimi farkettim ve ekmeğide kesmiş oldum sonrasındada daha hızlı kilo vermeye devam ettim

eevet canım sadece sıcak su içtim zaten sürekli sıcak su içince iştahınızda kesiliyor belli bir süre 2ay sonra falan artık iştahımın fazlasıyla kesildiğini fark ettim akşam yemeğinde 1tane ekmek yerken artık yiyemediğimi farkettim ve ekmeğide kesmiş oldum sonrasındada daha hızlı kilo vermeye devam ettim

alla allaaaa allaaa alllaaaaaaaa:1shok: :1shok: :1shok: ya bende öle bi iştah var ki kolay kolay kesilcek gibi değil acep benim iştahıda kesermi ki:)

alla allaaaa allaaa alllaaaaaaaa:1shok: :1shok: :1shok: ya bende öle bi iştah var ki kolay kolay kesilcek gibi değil acep benim iştahıda kesermi ki:)

mutlaka dene iştahını kestiğini bir iki ayda göreceksin düşün ben sabah kahvaltısında 2ekmek yiyordum annem bıraksa 3-4 tane bile yerdim makarnayla bile bir tane ekmek yiyordum annem bile inanamadı benim bukadar hızla kilo vermeme ve iştahımın bu denli kesilmesine

abowwww.. :1ninca: bende içeyim, sıcak suda öyle tatsız tuzsuz içilmez ki..yeşil çay olarak içiyorum ben.. daha sıcak içeyim bari

mutlaka dene iştahını kestiğini bir iki ayda göreceksin düşün ben sabah kahvaltısında 2ekmek yiyordum annem bıraksa 3-4 tane bile yerdim makarnayla bile bir tane ekmek yiyordum annem bile inanamadı benim bukadar hızla kilo vermeme ve iştahımın bu denli kesilmesine

bi dk bi dk ya sen ne dediğinin farkındasın demi cnm. sabah kahvaltısında hani şu bildiğimiz 2 ekmekten bahsediyosun demi:1shok: :1shok: :1shok: alla allla yaaa alla alla yaa:1shok: ne zaman sonra etkisini görmeye başladın tam olarak.

yanlız düşük tansiyon sorunun varsa sakın limolu içme canım ben limonlu içmeye kalktım tansiyonumu iyce düşürdüğü için bayıldım 2kere

bi dk bi dk ya sen ne dediğinin farkındasın demi cnm. sabah kahvaltısında hani şu bildiğimiz 2 ekmekten bahsediyosun demi:1shok: :1shok: :1shok: alla allla yaaa alla alla yaa:1shok: ne zaman sonra etkisini görmeye başladın tam olarak.

evet bildiğimiz ekmekten 2tane yiyordum ilk ay sadece 1kilo vermiştim ama ondan sonraki aylarda iştahında kapandığı için daha hızlı kilo vermeye başlıyorsun
bende tekrar 60kilo oldum bu arada hormon ilacı kullandığım için 4gün sonra bitecek ilaçlarım tekrar sıcak su içmeye başlıycam burdan takip ederiz birbirimizi bakalım kaç ayda ne kadar kilo vercez

yanlız düşük tansiyon sorunun varsa sakın limolu içme canım ben limonlu içmeye kalktım tansiyonumu iyce düşürdüğü için bayıldım 2kere

yok düşük tansiyon felan da ben hala inanamıyoeum sadece su ile iştah kesilmesine.tam olarak ne zaman kesilmeye başladı iştahın

benim temmuz başına kadar en az 68-67 olmam lazım.enn az o da.bebiş iplanlıyoruz ALLAH'ın izni ile..kilo vermem lazım yani anlıyacağın

2.ayda kesilmeye başladı iştahım bence dene sonucu göreceksin sende iştahının nasıl kesildiğini fark edeceksin ve çok mutlu olacaksın ama dediğim gibi bir günde içebildiğin kadar sıcak su iç ben bazen 10bardak içiyordum kupa bardak ile

benim temmuz başına kadar en az 68-67 olmam lazım.enn az o da.bebiş iplanlıyoruz ALLAH'ın izni ile..kilo vermem lazım yani anlıyacağın

inşallah en kısa zamanda kilolarından kurtulur bebişine bir an önce kavuşursun canım

inşallah en kısa zamanda kilolarından kurtulur bebişine bir an önce kavuşursun canım

inş cnm ya inş.en azından hamilelikte alacağım kiloları vermiş olmam lazım yaza kadar.deneyecem bakalım.gelişmeleri burdan yazarım:):emir_bebek:

X