İçinizi sıcak suyla yıkayın

azeri

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2007
255
2
48
kızlar bakın tesadüfen ne buldum,bayıldım ben bu haberea.s

Çinliler hayatları boyunca zayıf kalmalarını içtikleri sıcak suya borçlular,uzmanlar günde 25-30 bardak sıcak su içmeyi tavsiye ediyorlar ama bunun yanında maden suyu takviyesi de şart veeeeeeee
Vücutta biriken yağı çözmek için en doğal gıdaların, sarımsak, limon, enginarsoğan, aromalı yeşil sebzeler, tere, nane olduğunu söyleyen Dr. Öncel, "ılaçlara, tıbbi müdahale ile yağ dokusunun alınmasına karşıyız. Çünkü sağlığa aykırı." görüşünü belirtirken, erik, karpuz, kiraz, çilek, kayısı gibi meyvelerin de bolca yenilebileceğini belirtiyor.

Sıcak su ile birlikte vücuttan yağ dokuları atılırken beraberinde vücut için yararlı olan mineral ve hücreleri de atabiliyor. Mineral eksikliğini en doğal yoldan giderilmesi ise doğal maden suyu ile sağlanıyor. Türkiye'nin her yerinde bol miktarda bulunan doğal maden suları içerdikleri mineraller, kalsiyum, vitaminleri nedeniyle vücudun ihtiyaç duyduğu eksiklikleri gideriyor. Bir gün dinlendirilerek gazının alınması ise sodanın içinde bulunan karbondioksitin atılmasını sağlıyor. Sodaya katılan limon suyu hem sodanın gazını alıyor hem de vücudun C Vitamini ihtiyacını karşılıyor. Dr. Öncel, sıcak su insan vücudunun iç organlarını yıkadıklarını, sodalı limon ile de vücudun ihtiyaç duyduğu mineral, vitamin gibi eksiklikleri tamamladıklarını söylüyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hiç kimse ömür boyu diyet yapıp, özel kliniklerde tedavi göremeyeceğine göre daha uzun vadeli ve doğal yollardan formun korunması gerekiyor. En doğal ve ucuz yollardan birisi ise her gün bol miktarda sıcak su içmek. Vucut dokularının biriktirdiği yağın yeterince atılmaması sonucu oluşan kilolardan kurtulmanın yollarından olan sıcak su içmek aynı zamanda sindirim organlarını temizliyor, asit dengesini sağlayarak kabızlık gibi bir çok rahatsızlığı önlüyor, midede gastritin azaltılmasında da rol oynuyor. Sıcak su, soğuk su gibi boğazı tahriş etmediği için öksürüğü de keserken, kişinin relaks olup rahatlamasını sağlıyor.

Alternatif tıp alanında dünyanın önde gelen ülkelerinden Çin'deki 'Geleneksel Tıp İlimleri Akademisi?nde, akupunktur üzerine uzmanlık yapan Dr. Faruk Öncel, Çinlilerin uzun yaşamalarının sırrının sıcak su da olduğunu söylüyor. Akupunktur ile birlikte hastalarına verdiği diyet programında, bol sıcak su içmek ve limonlu gazı alınmış doğal maden suyu bulunduğunu söyleyen Dr. Öncel, "Sık aralıklarla günde 25- 30 bardak alınan sıcak su ile limonlu maden suyu vücudu regüle ederek dengeye getiriyor." diyor.

Çinliler hayatları boyunca zayıf kalmalarını içtikleri sıcak suya borçlular,uzmanlar günde 25-30 bardak sıcak su içmeyi tavsiye ediyorlar ama bunun yanında maden suyu takviyesi de şart veeeeeeee
Vücutta biriken yağı çözmek için en doğal gıdaların, sarımsak, limon, enginarsoğan, aromalı yeşil sebzeler, tere, nane olduğunu söyleyen Dr. Öncel, "İlaçlara, tıbbi müdahale ile yağ dokusunun alınmasına karşıyız. Çünkü sağlığa aykırı." görüşünü belirtirken, erik, karpuz, kiraz, çilek, kayısı gibi meyvelerin de bolca yenilebileceğini belirtiyor.

Sıcak su ile birlikte vücuttan yağ dokuları atılırken beraberinde vücut için yararlı olan mineral ve hücreleri de atabiliyor. Mineral eksikliğini en doğal yoldan giderilmesi ise doğal maden suyu ile sağlanıyor. Türkiye'nin her yerinde bol miktarda bulunan doğal maden suları içerdikleri mineraller, kalsiyum, vitaminleri nedeniyle vücudun ihtiyaç duyduğu eksiklikleri gideriyor. Bir gün dinlendirilerek gazının alınması ise sodanın içinde bulunan karbondioksitin atılmasını sağlıyor. Sodaya katılan limon suyu hem sodanın gazını alıyor hem de vücudun C Vitamini ihtiyacını karşılıyor. Dr. Öncel, sıcak su insan vücudunun iç organlarını yıkadıklarını, sodalı limon ile de vücudun ihtiyaç duyduğu mineral, vitamin gibi eksiklikleri tamamladıklarını söylüyor.

azericim valla ne varsa sende var he..nerden buluyon gıs sen böle şeyleri..teşekkür ederim sayende öğreniyoruz bizlerde...ayrıca yağ atan besinler arasında limon ve sarımsağı görmek pek mutlu etti beni demekki doğru yoldayız demekki gün içinde sıcak su içip bide limonlu maden suyu tüketsem formumu koruma şansım olacak yuppiii teşekkürlerrr tekrar azericimm

azericiğim eline sağlık sıcak suyu ve maden suyunu çok seven
biri olarak bana gün doğdu desene kışta geliyor zaten artık bol
bol sıcak su içerim ohh ne güzell yansın yağlarrr

çinliler yapıyorsa bende yapmalıyım bizim onlardan fazlamız var eksiğimiz yok(kilo)neden yapmayalım..sağol paylaştığın için azeri..

azericim süper bilgide biz 25-30 bardağı neremize iççez hadi içtik dielim yemek hiç yemicez mi ben zaten 10 bardak içtiğim halde wcde yaşıyorum bide okadarını düşünemiyorm.zaten yaz kış oda sıçaklığında içerim suyuda demek ki bundan sora bide ısıtarak tüketces.ha bide maden suyunun asidini kaçırıp limon atcakmışıs.tişkür ederim arkadaşım.tatlicadiarzu

ben de çok severim sıcak suyu ve de bademciklerim çok hassas olduğundan soğuk suyla dakkatliyimdir
dün iftardan sonra 1 lt yavaş yavaş içtim sıcak suyumu içine çok az ada limon sıktım harşka gitti vallah,televizyonun karşısında:içelim:

Çinlilerin zayıflığıın bir nedeninin de bir tabak pirinci iki çöple yama çabaları olduğu kanaatindeyim. Zira o kadar taneyi saya saya ben de yemeğe kalksam, usanır doyarım:))))))))))))
Zayıflayacaksak kaşığı bırakıp çöpe geçelim derim!
öyle gözüküyor ama onların lapaları yapış yapış olduğundan çöplere hemen yapışıyor ve epey pirinç yutabiliyorlara.s
japonyada çalışan bir öğrencim var,dedi ki hocam onlar kilo aldıları an hemen kalori hesabına geçiyorlar ve onların yeşil çayını bizimkisiyle alakası yokmuş,bir de çok sıvı tükeiyorlarmış,ben de dedim ki bu sıvının içinde sıcak su da vardırfisfisfis

azericim süper bilgide biz 25-30 bardağı neremize iççez hadi içtik dielim yemek hiç yemicez mi ben zaten 10 bardak içtiğim halde wcde yaşıyorum bide okadarını düşünemiyorm.zaten yaz kış oda sıçaklığında içerim suyuda demek ki bundan sora bide ısıtarak tüketces.ha bide maden suyunun asidini kaçırıp limon atcakmışıs.tişkür ederim arkadaşım.tatlicadiarzu

25 30 bardak çok tabii,biz onu 2 lt yapalım canımcım sonra arttırırız ve maden suyunu da ekleriz yavaş yavaş
öyle pat diye yapmayalım zatena.sa.s.

sağolasınız yaa bunu okuduğum iyi oldu.aslında bir tecrübem vardı.ben değil d ebir arkadaşım her gece sıcak su içerdi.ben de güler geçerdim.birgün bi baktım inanamadım yaa arkadaşlar kız 44 beden falanken şu an 34-38 beden :KK43: biz hala 40 küsürlerdeyiz...ramazandan sonra muhakkak deneyeceğim.içine limon sıksak da olur değil mi ?

bizleri bilgilendirdiğin için teşekür ederim azericiğim 2gündür sıcak su içiyorum inanın göbeğimin küçüldü sürekli sıcak su içtim kendimi sürekli tok hissediyorum tekrar teşekür ederimbunlar senin içina.s.a.s.a.s.a.s.

en yakın arkadaşım benden 2 kat daha fazla yer.hele akşam yemeklerinde,evlerinde kaldığım güm şok olmuştum.börekten tatlıya ne ararsanız var.ve hiç sakınmaz yer arkadaşım.fakat kızda bir su içme durumu...sürekli her lokmasında oda sıcaklığında,ılık su içiyordu.ama kilo sorunu olduğundan değil,öyle alışmış.demek ki bu yüzden kilo almıyor...he bişi daha..bu arkadaşım aynı zamanda çok da hareketlidir,kimseden bişi istemez her işini kendi yapar.benim gibi kardeşlerini hizmetçi yapmaz kendine...çok yer ama böyle işte..belki bize örnek olur diye anlattım..teşekkürler azeri,a.s.denemk lazım

Evet Ilik Su Kilo Aldirmaz
özellikle Içine Limon Siilinca Aç Karnina Ve Yatarken

Yemeklerden öncede Salata Ve Ilik Su Içilip Yenilirse Kilo Aldirmaz

sıcak su derken çay gibi sıcaklıkda mı olacak yoksa oda sıcaklığındamı olacak azeri sen bilirsin söylesene

diyetimin ilk 2 ayında her sabah 2 bardak sıcak su içmiştim çok faydası olmuştu tekrar başlayım bari ama denildiği kadar çok içemem ıyyy

Çinlilerin zayıflığıın bir nedeninin de bir tabak pirinci iki çöple yama çabaları olduğu kanaatindeyim. Zira o kadar taneyi saya saya ben de yemeğe kalksam, usanır doyarım:))))))))))))
Zayıflayacaksak kaşığı bırakıp çöpe geçelim derim!

evet canım bence de =) elizabeth hurley formunu korumak için yanında çocuk çatal-bıçağı taşır ve her yemeğini onlarla yermiş.biz de çin çubuklarıyla gezeriz artık =) hem bizim hurleyden eksiğimiz yok,fazlamız var :p yalnız çorba nassı içicezx ona bi çözüm bulamadım sırnaşık şey

aaaaa ne kadar güzel ya sıcak su ve soda önumzde kış zaten doya doya icerız artıkkkkk

X