nasıl hamile kalabilirim?

merhabalar arkadaşlar
bende yeni üye oldum okudum yazdıklarınızı bende 10 aylık eviliyim ve bebek istiyom hiç korunmadım ama olmuo.bugün saat 4 de ultrasona baktırmaya gidicem size yazarım sonucu kötü olmazsa inş. :a015:

inş hamişsindir canim

Bende hamiş olmak isteyenlerdenim hamişler dua edin sizin dualariniz kabul olurmuş

bende 2 yıllık evliyim son 8 aydır korunmuyoruz ama olmuyor.daha önceki doktorum denemeye devam edin deyip duruyodu.bir de bana endometriozist teşhisi koymuştu.moralim çok bozulmuştu.geçen hafta doktorumu değiştirdim.son tahlillerde hiç bir sorunum olmadığını söyledi doktor.bunun yanında eşimden sperm analizi istedi ve sorun ortaya çıktı meğer eşimin sperm hareketliliği yok denecek kadar düşükmüş.yani ben diğer doktora kalsa hala uğraşıyor olucaktım.bu yüzden mutlaka gebelik düşünen her aklı salim insanın yapması gereken ilk iş bence eşlerle beraber kontrolden geçemk ve sonra çalışmalara başlamak.diğer türlüsü zaman kaybından ve moral bozukluğundan ibaret.

canım bizde bebişe karar verdikten sonra 9 ay hamile kalamadım.dediğin gibi bendede birşey çıkmadı.eşim bir sürü test yaptırdı.ondada birşey çıkmadı.yalnız onda varikosel başlangıcı çıktı.ama o bebişe çokta engel değildi.eşim buna rağmen ameliyat oldu.eşim ameliyat olurken meğer ben hamileymişim.yani eşim diğer aylar bayağı stres yapmış.nasıl olsa ameliyat olacağım,bu ay bebiş olmaz,ameliyat sonrası olur diye stres yapmadı kendine ve bebiş oldu.ben strese çok inanıyorum.bebişin olmadığı her ay insan dahada strese giriyor.bence sizinkide böyle birşey olabilir.

merhaba arkadaşlar... bende yeniyim sitede. 1 yıllık evliyim. bundan 7 ay önce 2 aylık bebeğimi düşürdüm. şimdi bi daha hamile kalmak istiyorum. bu ay için böle bi durum var mı yok mu bikaç gün içinde belli olacak. inş hayırlı bi sonuç alırım. paylaşırım inş burda da.
bu ay da olmadı arkadaşlar.. nasip. inş bi dahaki aya..isteyen herkese en kısa zamanda nasip etsin rabbim inş sağlıklı ve hayırlı evlatlar...:CüvCüv:

slm,,,
ben bundan 6 sene önce dogum yaptım..dogumdan 3 ay sonra cocumu kaybettım...ve sımdıde 4-5 haftalık bebegimi düsürdüm...yanı düsürelı 2 gün oluyor.ama beklemek ıstemıyorum hemen gene hamıle kalmak ıstıyorum.bana bu konuda yardımcı olurmusunuz.hemen hamıle kalma ımkanım varmı!

ben 2 senedir evliyim 1,5 sene korundum artık bebek istiyorum ilk 3 ay korun dediler doktorumda öğle dedi korundum bu ay inşallah kalırım yumurtalıklarım temmel miş ama ne olucak bilmiyorum ..
inşallah hepimiz muradımıza ereriz bayanlar...

Merhaba. Benim kan grubum negatif. Esimin pozitif. Acaba hamile kalmadan once bir tedavi gormelimiyim?

bende aynı durumdayım zaten hamile kalıp doktora gittiğinde kan uyuşmazlığı varmı diye soruyorlar ve kan uyuşmazlığı testi yapıyorlar ilk gebeliklerde pek sorun olmuyormuş ama yinede o testi yaptır..doğumdan hemen sonrada anneye iğne yapıyolar zaten 2 çocukta sorun olmasın diye..

canım slm bende evliliğimin 7... ayında hamile kalmıştım ama ilişki günlerine dikkat et yani yumurtlama günlerine gelirse olur inşallah .. şimdi şuda var 7 aylık evliyken hamile kaldım ve bir kızım oldu 2004 doğumlu yaklaşık 2 yıldır falan korunmuyorum yine bu geçen ay doktora gittim ve bana gebe kalabilmem için ilişki günlerinin olduğu bi çizelge hazırladı bizde o çizelgeye gre ilişkiye girdik bakalım nasip inşallah olur

Arkadaşlar ben eşimle ilk defa ilişkiye girdikten sonra yatagımda herhangi bir leke falan yktu.ancak çamaşırımda kahverengi leke bulunuyordu.arada bu lekeler yine oluyor ve 8 gündür adetim gecikti.karnımda bi sancı var ama nedenini bende anlıyamadım.belim agrıyor başım dönüyor ve bazen midem bulanıyor.gögüslerimdede hassesiyet var ancak test yaptım ve sonuç negatif çıktı sizce ne yapmalıyım :çok üzgünüm:

Arkadaşlar ben eşimle ilk defa ilişkiye girdikten sonra yatagımda herhangi bir leke falan yktu.ancak çamaşırımda kahverengi leke bulunuyordu.arada bu lekeler yine oluyor ve 8 gündür adetim gecikti.karnımda bi sancı var ama nedenini bende anlıyamadım.belim agrıyor başım dönüyor ve bazen midem bulanıyor.gögüslerimdede hassesiyet var ancak test yaptım ve sonuç negatif çıktı sizce ne yapmalıyım :çok üzgünüm:

merabalar ben de 9 aylık evlıyım bu ay adet olmadım ama test yaptırdım hamılede deyılım ama nıye adet olmuyorum bılmıyorum kotu bısey mı var acaba

arkadaşlar selam herkese ben yeni katıldım aranıza. ben 24 yaşındayım ve 1.5 yıllık evliyim 1 yıl bebek düşünmedik. şimdiyse düşünüyorum 4 aydır falan korunmayı bıraktık ama hamile kalamadım henüz nederdir acaba

ben 3 yıllık evliyim ve 2.5 senedir bebek istememize rağmen olmamıştı.ne duyduysam uygılamıştım.şu an 5 haftalık hamile olduğumu öğrendim.BEBEK İSTEYEN HERKEZE DUYURMAK İSTİYORUM Kİ ÖZELLİKLE YUMURTLAMA GÜNLERİNİZDE SPOR YAPIN!!!BEN BÖYLE BAŞARIYA ULAŞTIM...DAHA ÖNCE DUYDUM FAKAT UYGULAMAMIŞTIM.GERÇEKTEN DOĞRUYMUŞ.ŞİMDİ HERKEZE SÖYLEMEK İSTİYORUM...özellikle karın kaslarınızı çalıştıracak hareketleri öneririm...

merhabalar kızlar ben yeni üye oldum.dostluklar ve paylaşımlar o kadar güzelki bir an önce bende katılmak istedim.2yıllık evliyim geçen yıl 5 haftalıkken bebeğimi kaybettim.2 hafta bebek karnımda ölüymüş.hiç bir belirtisi olmadı.oysaki ben ve eşim kendimizi o kadar alıştırmıştıkki.hayırlısı böyleymiş dedik.kendimizi toparladıktan sonra korunmayı bıraktık.3 aydır hamile kalamıyorum doktora gitmekten cok korkuyorum.üzüleceğim bir haber vermesinden korkuyorum.kızlar bana bu konuda yardımcı olursanız cok sevinirim....

canım hiç üzülme ümidini kaybetme Allah'ın izniyle olacakk..bende de aynısı olmuştu 8 ay sonra hamile kaldım kafana takmayacaksın ..ama burası eglenceli bir yer hem de bilgi sahibi olabiliyosun ben dekan pıhtılaşması çıktı ona baktır mutlaka 2.kez hamile kaldıgımda iğne yaptırmayaa başladım ta ki doğum yapana kadar ..dr.una söyle canım kardiolipin ona bakmalılar..sevgiyle kalll.

X