spermlerde hareket azlıgı..

nicin yok orda ben burda bulamam derken ise bak,pekmez bende aldim ama esim daha tadina bile bakmadi,ramazan gecsin ozaman kahvaltida yerim simdi midem kötü olmasin diyor

kızlar yenı duydum paylasayım dedım melısacım bak dınle
cevızı robottan gecır balla karıstır tık agzına sabah aksam okı buda sperm sayısıve hareketı ıcınmıs ınsallah yararlı olur...

kızlar yenı duydum paylasayım dedım melısacım bak dınle
cevızı robottan gecır balla karıstır tık agzına sabah aksam okı buda sperm sayısıve hareketı ıcınmıs ınsallah yararlı olur...

canım bunuda denıcem..umarım ıse yararyerimseniben

merhaba arkadaslar.sıteye yenı uye oldum..ben 15 aylık evlıyım..
1 sene boyunca bebıs dusunmemıstık korunmustuk..ama 3 ay once gıttıgım jınekologun esıme yapılmasını ıstedıgı sperm testınden cok telasa kapıldım..
esımın sperm testı sonucunda spermlerınde hareket azlıgı cıktı..senağlama
jınekolog,urolojı uzmanına gıtmemızı tavsıye ettı..

gıttıgımız urolojı uzmanı esıme 6 ay korunmadan ılıskıye gırmeden herhangı bır sey yapmanın gereksız oldugunu soylemıs..hatta bıze sperm testı yaptıran jınekolaga kızmıs:1shok:

2 aydır korunmayı bıraktık..henuz bısey yok..6 ay sonunda eger bebısımız olmazsa doktor gerı gelmemızı soyledı..esıme herhangı bır ılac bıle vermedı..

kafam cok karısık arkadaslar ayrıca tedırgın olmaya basladım..
sızce ne yapmamız gerekıyor..bu konuda tecrubesı olanlar varsa tavsıyelerınızı beklıyorum..

ayrıca sıtede kecıboynuzuyla ılgılı yazılanları okudum..esımın kecı boynuzu kullanması gerekırmı???

sımdıden hepınıze tesekkurler..sevgıler...yerimseniben

CANIM BENİM EŞİMDEDE UFAKTAN BÖYLE BİR SORUN ÇIKMIŞTI DOKTORUM E VİTAMİNİ VE SPERM HAREKETLİLİĞİNİ ÇOĞALTAN İLAÇ VERMİŞTİ 1AY BOYUNCA KULLANDIK...

meraba aynı sorun bizdede var doktorumuz bize doğudan katkızız bal olur getitirin sabahları aç karnına yiyin dedi birde kuru üzüm iyi geliyomuş

kızlar bana yardım edin 2ci kez aşılama yaptıran varmı aranızda ilkinde olmadı bundada olmasa ne yapıyım:1no2:

merhaba bende siteye yeni üye oldum bende 2 sene korundum sonra bırakınca olmadı eşimde sperm düşüklüğü vardı belkide korunmasamda olmuycaktı zaten sonra biz eşimle düşündük şansa bırakmaktansa tüp bebek yaptırdık eğer daha genç iseniz tavsiyem 7-8 ay deneyin olmazsa düşünün zaten bu kadar kısa zamanda doktorlarda müdahele etmez

CANIM BENİM EŞİMDEDE UFAKTAN BÖYLE BİR SORUN ÇIKMIŞTI DOKTORUM E VİTAMİNİ VE SPERM HAREKETLİLİĞİNİ ÇOĞALTAN İLAÇ VERMİŞTİ 1AY BOYUNCA KULLANDIK...

o ilacın adı neydi acaba hatırlıyormusun?Ben de doktorumuza bir söyleyeyim belki faydalı olur.

merhaba bende siteye yeni üye oldum bende 2 sene korundum sonra bırakınca olmadı eşimde sperm düşüklüğü vardı belkide korunmasamda olmuycaktı zaten sonra biz eşimle düşündük şansa bırakmaktansa tüp bebek yaptırdık eğer daha genç iseniz tavsiyem 7-8 ay deneyin olmazsa düşünün zaten bu kadar kısa zamanda doktorlarda müdahele etmez

merhaba berilcan tüp bebek yoluyla cocuk sahibi oldunmu yoksa yenimi karar verdiniz canim

kızlar ılgınız ıcın tesekkur ederım..kecıboynuzunu bırkac gun kullandık ama bayramda memlekete gıdecem bıraz orda kalmayı dusunuyorum..ara vermemız gerekıyor eve donusumde tekrardan baslıcam..

buarada stresten adet olamıyorum....doktora gıttım 10 gun once test yaptı bebıs ıcın negatıf cıktı..hap verdı ama halen bısey yok..okadar gerıldımkı anlatamam..memlekete gıdınce bayramsonunda yıne doktora gıdecem umarım bısey cıkmaz..cok tedırgınımsenağlama

X