Doğuma Hazırlık bebişin cinsiyeti kaçıncı hafta belli oluyor(:

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
valla benimki kendini 17. haftada belli etti bende geç belli olduğu için kız diye tahmin etmiştim ama erkekmiş bi tuhaf oldum hala kız gibi geliyo ne yani parmak olamaz mıCADIARZU

ben 10+4 haftalıkken öğrendim kız bebek bekliyoruz dr. %90 kız dedi yalnız ultrason 4 boyutluydu

slm arkadaşlar ben selda yeni üye oldum bende 12 hafta2 günlük hamileyim ve cinsiyetini merak ediyorum gerçekten bana denenlere göre 13ila 14 haftada belli oluyomuş:emir_bebek:

Tecrübeli gözler 11-12.haftada cinsiyeti anlıyor gerçekten. Ben 20.haftamda öğrendim kızım olacağını. Erkek bebek zaten cinsiyetini erken gösteriyomuş, kızlar daha geç.

Bana doktorum 11 haftalıkken daha belli olmaz çok küçük demişti.Muayenehaneden çıkarken de içime kız doğdu diye eklemişti.En çok kızım sevinmişti buna.15. haftada erkek olduğunu öğrendim.Şu an 25 haftalık hamileyim ve bebeğim erkek.

bana doktorum 11 haftalıkken daha belli olmaz çok küçük demişti.muayenehaneden çıkarken de içime kız doğdu diye eklemişti.en çok kızım sevinmişti buna.15. Haftada erkek olduğunu öğrendim.şu an 25 haftalık hamileyim ve bebeğim erkek.

hayırlı olsun canım bebişin, bende 25 haftalık hamileyim ve benimde oğlum olacak, bend eizmirdeyim, sen hangi doktora gidiyorsun yada hastanye? Doğumu nerde yapmayı düşünüyorsun?

11+5 te ögrenmiştim kızımın olacagını..hatta dogurdum bile...

Bülent Turgut Ay.Büyük bir ihtimalle Çınarlı da olacak.

bizimki gibi utangaç olursa 20. haftada belli oluyor canım::))

her ıkı cocugumunda cınsıyetı 14.haftada bellı oldu

bende 12+3 günlük kontrole gittim. kız bebiş olduğunu söylediaklinialirimsmile

16.haftada erkek olabilme ihtimali var denmişti.36.haftada ultrasonda çok net gözüktü.azıcık utangaçtı bizimki bacakları hep kapalıydı dr.kenardan köşeden ancak görebilmişti.ama artık kesinleşti. alkisalkisalkis

ben de çok merak ediyorum biranönce öğrensem de bişeyler almaya başlasam

ben şimdiden merak edıyorum 2 ay nasıl geçer.....
hayırlısıyla saglıkla ınsallah

bizimkisi de 14+5 te belli oldu oğlumuz olacak, ama genel bir kanıya göe erkekler erken haftalarda ; kızlar daha geç belli oluyor,

bir arkadaşın oğlu olacaktı onun ki de 13. haftada belli olmuştu...

Merhabalar,

bizde 13.haftada doktorumuzdan erkek olacağını öğrendik ancak dün bir arkadaşımızın hastanesine gittik oda baktı kızda olabilir dedi. Off biraz kafamız karıştı bizimde, ama kendi doktorumuz oldukça kesindi...

X