Doğuma Hazırlık bebişin cinsiyeti kaçıncı hafta belli oluyor(:

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
ewet malesef erkekler daha erken haftlarda netleşiyo ve kızlar baya bi meraklandırıyo. benim de 18. haftam geçen hafta doktordaydık . tam göremedi ama büyük ihtimal kız dedi. yani 18 haftadayız hala öğrenemedik tabi bu durum bile kız olma ihtimalini yükseltiyor kaydirigubbakcemile3

tam olarak 16.haftadan sonra emin olarak cinsiyet söylenebilir canım.

bize 14. haftamızda kız benziyor dedi doktorumuz.16.haftamızda %80 kız dedi 20. haftamızda ayrıntılı ultrasonda gördük kesin prensesimiz geliyor :)

henüz 11 haftalık hamileyim ve bu akşam oğlum olacağını öğrendim. En etkili yöntem vajinal ultrason. Bebek tüm detaylarıyla görünüyor. Harika bir duygu. Oğlumun ismi ise Poyraz :)

13 haftalık hamileyim. 21inde doktora gidicem bende. umarım gittiğimzde belli olur cinsiyeti. babası erkek istio ama benim içime kız olcakmış gibi doğuyo. hayırlısı tabi. sağlıklı olsun da. ilk bebeğimiz olduğu için çok heycanlıyız. :ecrin_bebek:

ayrıca dr nin tecrübesiyle de ilgili cinsiyet teşhisi.ben 11.haftadayım.haftaya gidip baktırıcaz.hayırlısı inşallah.

benim durumumda olan var mı acaba
2 farklı doktora gidiyorum
16. haftada 1.doktorum erkeğe benziyor dedi
20.haftada 2. doktorum kesin kız dedi
23.haftada 1. doktorum kesin erkek dedi
en son geçen hafta başka bir doktora gittim 28.haftada kesin kız dedi
ben şimdi hangisine inanıcamı şaşırdım
kafamçokkarıştı

benim durumumda olan var mı acaba
2 farklı doktora gidiyorum
16. haftada 1.doktorum erkeğe benziyor dedi
20.haftada 2. doktorum kesin kız dedi
23.haftada 1. doktorum kesin erkek dedi
en son geçen hafta başka bir doktora gittim 28.haftada kesin kız dedi
ben şimdi hangisine inanıcamı şaşırdım
kafamçokkarıştı

ilginç valla ikiz olmasın kaydirigubbakcemile :1shok: -tatlicadiarzu-

Son düzenleme:
ilginç valla ikiz olmasın

valla ilk aklıma gelen oydu benimde ama ikiz değil canım
ben doğumda öğrenicem bu gidişle cinsiyetini
23. haftadan sonra artık mavileri almaya başlamıştım şimdi tekrar kıza döndük
artık ortak renklerle yapıcam hazırlığımı

12.haftalığım bugün usg den bakıldı ama cinsiyet belli olmadı...dr.çok erken dedi en kesin sonuç 16.haftadaymış.

merhaba arkadaşlar..14.haftada başka dr.gittiim kıza benziyor dedi...16.haftada kendi dr.a gittim kıza benziyor ama pipisinide saklıyor olabilir dedi..dicegim şu ki kız diyipte erkek çıkma ihtimali var mı?yada başna böle bişey gelen???

banada 12 haftallıkken kıza benziyor dedi doktor ama tabi daha kesin belli olmaz benim gönlümden geçende içime doğanda kız bakalım inşallah hayırlısı ve sağlıklısı olsun :))

15. haftadayım ve doktor, tam göremese de kız dedi. bazı arkadaşlarımın 12. haftalarında gösterdi cinsiyetini.

Son düzenleyen: Moderatör:
benim 20. haftada belli olmuştuu, ne kadar merak etmiştik, her gidimizde bu kez gösterir inş. diyorduk ama biiz çok bekletti cimcimem.İnat olacağı o zmaandan belliydi.

ben 1 hafta sonra doktora gideceğim o zaman 12 haftalık olacak inşallah cinsiyetini öğrenebilirim. ilk hamileliğim hemen öğrenip ufak tefek bişeyler almak istiyorum çok sabırsızlanıyorum

bana 2.5 aylıktan beri erkek dediler. ve 3-4 tane doktor erkek dedi.ciciler bile almıştım :KK43: 2 gün önce doktora gittim şuan 19 haftalığım %100 kız dedi . neye inanacağımı şaşırdım

kızlar şimdi doktordan geldim. 11+5 hafttalık hamileyim. çok tatlıydııı kıpır kıpır zıplıyodu. ellerini oynatıyodu,sırtını dönüyodu arada. öyle sevimliydiki gözlerimiz doldu eşimle. buarada bacakları havadaydı poposu görünüyodu. doktor o arayı gösterdi burda çıkıntı görürsek erkek diyoruz şimdilik çıkıntı yok kıza benzziyo dedi. 1 ay sonra geldiğinde netleşir dedi. sanırım sonuç değişmez değil mi ???? zaten bizede kız gibi gelioyodu hep. Allahım olmayanlara da versin inş.

X