Doğuma Hazırlık bebişin cinsiyeti kaçıncı hafta belli oluyor(:

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
canım benim doktorum 11. haftada erkeğe benziyo dedi.. 16. haftada kesin erkek dedi..a.s.

arkadaslar bende bu 4 hafta nasıl gecıcek bılmıyorum.. çabucak gecse bari çok merak ediyorum elimde değil ..:1no2: :sm_confused:

Son düzenleme:
bana da 11.haftada yani geçen hafta büyük ihtimal erkek dedi dr hatta açıkladı.Şöyle dedi:bu hafta hem kız hem de erkeğin cnsel organı dışarda olurmuş 13. haftada kızınki içeri girermiş ama seninkinin kız olması için biraz uzun bi organ:)Hayırlısı kesinleşince yazarım bu hafta ikili testimiz var belki tekrar gösterir geçen sefer baş aşağı dönüp bacaklarıı ekrana doğru açtı işallah gene hareketli olduğunda giderim

kızlar ben 12.+3 .haftada ikili testte gidecem acaba belli olur mu cinsiyeti hayırlısı

ben 13.haftamda kendim gördüm apış arasını dr a dediğimde gördüğüm sanırım testisler dedim güldü bende öyle düşünüyorum ama bişey söylemek için erken dedi. Şimdi 16. haftamdayım sanırım bebeğim erkek ama önümüzde ki hafta kesinleşir artık gösterirse bizim ki mahremini :)

16 haftalıkken belli oldu.sormak bile aklıma gelmemişti dahaönce,

ah canım yarama bastın biz 26 hafta içindeyiz hala göremedik mesela hiç belli olmaz posizyonu uygun olursa 12 haftada bile görürsün ama en net 16 haftada canım yanılma payı olabiliyor çünkü

canım 16 hft.belli oluyor ama tabi bebeğin pozisyonunada bağlı ...

Kızlar hani $u çin takviminden farkLı diye açılan bi test sayfası vardıya ben oradan bakmıştım hakikaten doğru çıktı ßence denemeye değer:KK66:

12 haftalikken doktor erkek gibi, %50 üzeri erkek dedi. haftaya gelin net soyleyım dedi. 13 haftalıkken gittik. tam belli degil benzetiyorum ama olmayabilir. siz simdilik kimseye soylemeyin dedi.daha belirsiz konustu yani. bir daha 16 haftalikken gidecez o zaman öğreniriz heralde.:))

meraba be be be ya yeni üyelerdenim ama anlamadım çok karışık geliyor bana sürekli yorumlarda bulunuyorum ama sorularımda oluyor kimseyle irtibat kuramıyorum bana yardım edermisin

meraba be be be ya yeni üyelerdenim ama anlamadım çok karışık geliyor bana sürekli yorumlarda bulunuyorum ama sorularımda oluyor kimseyle irtibat kuramıyorum bana yardım edermisin
canım hoşgeldin öncelikle.. zamanla sende alışırsın.. kaç haftalık hamilesin? merak etiklerini konu başlıkları var gebelik ve hamişlerden haberlerde bulabilirsin hangi ay doğum yapacaksan o ayın anneleriyle sohbet edebilirsin.. ben kasım doğum yapacağım kasım annelerindeyim..

ben de 10.haftamdayım. cok merak ediyorum,cok sabırsızlanıyorum kuzumun cinsiyetini öğrenmek için...

ya sabredemiyorum acaba cimcime kızımmı olacak afacan oğlummu :) karnımı severken ne diye seveceğimi şaşırıyorum..bi kızım diyom bi oğlum diyom eşim karar ver diyo çocuğunda aklını karıştırma :uhm: diyo.patik alıyım diyom renklere takılıyom pembemi mavimi :Roflol: sarı alıyom ama sonunda ikiside giyer nasıl olsa diyom :emir_bebek: ne zaman belli olacak ben 8 haftalık hamişim daha çokmu var herkes farklı söylüyo kafam karıştı yardım edin bana senağlama
CANIM 16,HAFTADA ÖĞRENEBİLİRSİN TABİİ BEBEĞİNİN POZİSYONUDA ÇOK ÖNEMLİ

acaba benim bebişimin cinsiyeti ne şuan 11+4 üz pazartesi kontrole gidicez inşallah belli olur bide sizdede varmı ben bazzen elimle karnımı tuttugum zaman pıt pıt atışlar duyuyorum yaşayan varmı

Kızlar benim arkadaşımda kızı olacağını 14. haftada öğrendi.Fakat ben 17+3 üm ama bebişim daha cinsiyetini göstermedi bize son gittiğimde sırtını dönmüş yatıyordu ne yaptıysak dönderemedik. İnş haftaya öğrenebilirim....

Ben 16.haftamda öğrendim,diğer arkadaşlarında dediği gibi bebişin pozisyonunada bağlı 20.haftada bile öğrenenler var

ya sabredemiyorum acaba cimcime kızımmı olacak afacan oğlummu :) karnımı severken ne diye seveceğimi şaşırıyorum..bi kızım diyom bi oğlum diyom eşim karar ver diyo çocuğunda aklını karıştırma :uhm: diyo.patik alıyım diyom renklere takılıyom pembemi mavimi :Roflol: sarı alıyom ama sonunda ikiside giyer nasıl olsa diyom :emir_bebek: ne zaman belli olacak ben 8 haftalık hamişim daha çokmu var herkes farklı söylüyo kafam karıştı yardım edin bana senağlama

canım benim doktorum 16.haftada net belli olur ama ben bugün %100 söylicem çünkü gizlemiyo ufaklık demişti ve 11.haftada söylemişti.

cnm bende 16.haftamna giricem.geçen dr a gittik.cinsiyetini öğrenmek için bebeğim kendini göstermedi.bende çok merak ediyorum.kız yada erkek ama ne olduğunu bilmek istişyorum.sağplık olsun yeterrrrrrrrrrrr:)

canım bende 7 haftalık hamıleyım.bende merak ıcındeyım hayırlısı olsun inşallah.sagıklı olsunda dımı baska sey ıstemıyoruz,allah saglıklı buyutmek nasıp etsın sana bana ve butun annelere.:))

X