tüp bebek maliyeti

ESXIXNGXUXL

Her nefes ebediyyen sükür
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2007
341
3
arkadaşlar tüp bebek yaptırmayı düşünüyorum raporsuz ilaç ve tedavi maliyeti ne kadar ve ne zaman tedaviye başlanıyor öğrenebilirmiyim

adetin ile başlıoyrlar sanırım canım ayrıca heralde ilaçlarla 6 7 milyarı buluoyr neden raporsuz ki tatlım ayrıca bazılarında uzun protokol uygulanabiliyor

canım sadece tüp bebek 4250 ytl. buna ilaçlar dahil değil onlarda doza göre değişiyor ortalama 2000ytl falan ama 1000 ytlde oluyorr bu senin tedaviye cevabınla alakalı. aklına takılan bişey varsa sorabilirsin bilgim dahilinde yardımcı olmaya çalışırım arkadaşım. bu arada kısa protokol uzun protokol bunları düşünme buuu kadının tedaviye vereceği yanıta göre planlanır. Uzun protokol genelde kadında herhangi bir sıkıntı yoksa ilk aşamada düşünülen protokoldür.Uzun protokole adetin 21. günü başlanıyorr. Kısa prokole ise adetin 1-3. günü başlanıp kan düzeylerine bakıldıktan sonra iğnelere başlanıyoooo. ayrıca canım tüp bebekte 5 protokol var kısa protokol ve uzun protokol bunlardan sadece ikisi.Dr. seçimin çok ama çok önemli canım.

ilginize teşekkür ederim arkadaşlar neden raporsuz çünkü sorunlu bir kurumda çalışıyorum daha önce aşılama için 3 rapor çıkardım kurum kabul etmediği için raporsuz yaptırdım. bundada sorun çıkaracaklarını düşündüğüm yaşım itibariyle bekleyecek zamanım olmadığı için bu ay yaptırmak istiyorum.

canım sadece tüp bebek 4250 ytl. buna ilaçlar dahil değil onlarda doza göre değişiyor ortalama 2000ytl falan ama 1000 ytlde oluyorr bu senin tedaviye cevabınla alakalı. aklına takılan bişey varsa sorabilirsin bilgim dahilinde yardımcı olmaya çalışırım arkadaşım. bu arada kısa protokol uzun protokol bunları düşünme buuu kadının tedaviye vereceği yanıta göre planlanır. Uzun protokol genelde kadında herhangi bir sıkıntı yoksa ilk aşamada düşünülen protokoldür.Uzun protokole adetin 21. günü başlanıyorr. Kısa prokole ise adetin 1-3. günü başlanıp kan düzeylerine bakıldıktan sonra iğnelere başlanıyoooo. ayrıca canım tüp bebekte 5 protokol var kısa protokol ve uzun protokol bunlardan sadece ikisi.Dr. seçimin çok ama çok önemli canım.
bilgin için sağol canım sorun bende endometriozis hastasıtım geçen ay aşılama için aldığım ilaçlar 1.700 YTL yi buldu ve çok az bir kısmı kullanıldı. onlar (gonal F)kullanılıyormu acaba

canım bende aşılama yaptırdım tüp bebek hakkında şöyle bi bilgim var yani dr gittiğim arkadaşlar söyledi 2500dolar ilaçlar hariç miş 600lük puregon kullanıyomuş şimdiye kadar ilaçlarım 3 milyar tuttu dedi eğer bu tutmazsa ikincisi için bu kadar uğraşmıyacaz çünkü embriyoları donduruyorlar dedi benim bilgim bu kadar seninle paylaşmak istedim ha tüp bebek için para ise her yerde farklı fiyatlar önemli olan merkezin iyi olması allah inş bebişine kavuşturur

arkadaslar ben tup bebek tedavısı gordum bı hafta oldu emrıyoları yerlestırelı haftaya bellı olacak inş... benım 6.700 tuttu ılaclarla bırlıkte bılgınız olsun ıgneler bıraz pahallı ALLAH yardımcıız olsun .....

canım şuan 2009 sonuna kadar maya tüp bebekte kampanya var tüp bebek 2140 lira artı ilaçlar. benim ilaçlarım 1 milyar civarı tutmuştu ama o kişiye ve soruna göre değişiyo. ben çok memnun kaldım.. tavsiye derim bi araştır istersen..

Esingül bende endometriosis hastasıyım. Benim 1. microm yeni sonuçlandı. Maalesef sonuç negatif. Benim tedavim de raporsuz ve uzun protokoldü. 5000 tl.ye maloldu canım. Bende de senin gibi aşılamadan kalma 4 kutu gonal-f vardı. Onlarda 1000tl tuttular. Dolayısıyla 4000 tl.ödedik merkeze. Tabi transferden sonraki progesteron iğneleri, jel falan dahil değil. Ben onları karneme yazdırttım. Şansın bol olsun canım

canım merhaba ben antalya tüp bebekte yaptırıyorum pazar günü yumurtalarım toplanacak inşallah 2900 + ilaçlar ilaçlarda en fazla 1500 kişiye göre değişiyo dozları benim toplam 3800 u buldu hem ücretsiz konaklamada var burda aklında bulunsun allah yardımcın olsun

bende mikro denedeim canım yaşadıklarımı anlatayım önce gidiyorsun normal bir muayene oluyorsun kantahlilleri ve hormon degerlerine bakılıyor rahim filmi isteniyor eger bunlar elinde varsa adetin üçüncü günü seni çagırıyor durumuna karar veriyor kısa yada uzun protokol bu karardan sonra tedavin başlıyor hastane maliyeti dersen bu hastanelere göre degişiyor her hastanenin fiyatı farklı ama dışardan duyulan fiyatlarla gidip konuşulan fiyat bazen degişiyor yani dr la konuşup fiyat konusunda anlaşabiliyorsun bunun yanında sana ek giderlerde çıkabiliyor sen dr. ve hastaneyi iyi araştır karar ver sanırım nevşehirdesin önce ist ankara yada başka bir şehir karar ver sonra orda bulunan hastaneleri araştır benden bu kadar canım dahada sormak istedigin birşey olursa bilgim dahilinde yardımcı olmaya çalışırım tedavinde başarılar canım.

ufff kıslar allah yardımcınız olsun . ben martta acıbademde micro yaptırmıştım. ama ne kadar artmış fiyatlar yaaa. gözlerim şaşı oldu resmen..ben ilaç dahil 4200 e yaptırmıştım..

merhaba kızlar.
ben bu ay tüp bebek tedavisine başladım. herşey dahil 3000 TL galiba taksit de yapıyorlar.
Dr.um Serhat Partalcı. Özel Yıldız Tabya Bilge Hastanesi
acele edin bu kampanya sadece Agustos sonuna kadar geçerli.
Haberiniz olsun.

Jud cum

Sağol Varol beni böyle bi dr la tanıştırdığın çin . Geçen denememi 7.5 ytl ye Amerikan da yaptırmıştım Bu kadar ilgi görmemiştim Sonucu bilemem ama son derece şımartılıyorum Evet kı<lar doğru herşey dahil 3 ytl hem de bonus a 12 ay taksit Hadi bebeksiz hanım kalmasın ! ( yaş ileri ise biraz değişiyor fiyatlat ilaçların dozundan naşi ama yine de uygun ) zemuszemus

canım ben de yumurta rezervınde azlık vardı. umut tup bebekte kampanya var ilaçlar testler hersey dahıl 4500 ben çidere uye oldum. ordan gelen bir indirimle 3950 ye raporsuz fiyat cıktı. ilaçları ordan verdıler tek bır kurus fazla almadılar. sadece tedavının basında ve yumurta toplama işleminin sonunda ecaneden aldığım 100 lirayı geçmeyen vitamin ve antibiyotıkler falan vardı okadar. yarın trasferım olacak :))) ınsallah sonucumda ıyı olur bebeğim sıkıca bana tutunur. hepimizin allah yardımcısı olsun kızlar

Hakikaten allah tüp bebek yaptıranlra yardımcı olsun...coğu kişilere bakıyorum 1.de tutmuyor ve gercekten cok ciddi para gidiyor...
:KK43:(

X