Saç Uzatma Yöntemleri Saç Uzatma Ve Kirpik Uzatma Hakkında

strawberrylips

oğlum ve minik meleğim❤
Kayıtlı Üye
9 Eylül 2007
4.311
370
42
Slm.kızlar.Bugün aktara gittim ve saçlarımı kısa sürede uzatan bi ürün olup olmadığını sordum.Bana Hindistandan gelen bir yağı önerdi.İsmi Dabur amla.düzenli kullanımda saçları uzatıp saç tellerini kalınlaştırıyormuş,haftada 3 kez uygula dedi,bilmiyorum kullananınız varmı,ben aldım bugün uyguladım.kokusu süper ama diğer etkilerini zamanla görücem.kullanan varsa işe yarıyormu söyleyin lütfen.Dün Suna Dumankayanın bir yazısında fındık yağının kirpikleri uzatıp gürleştirdiğini okudum.bundanda haberdar olan varsa görüşlerinizi bekliyorum...

onu bilmiyodum eğer etkisini gösterirse bizde kullanırız inş. etki eder canım bu arada ben hint yağının kirpikleri uzattığını duymuştum fındık yağı göbeği eritiyor diye biliyom canım.

bende internette falan okudum etkili olduğu söyleniyor
ben şampuanınıza çam terenbetin esansı ve az badem yağı katmanızı öneririm
uzatıyor.

Slm.kızlar.Bugün aktara gittim ve saçlarımı kısa sürede uzatan bi ürün olup olmadığını sordum.Bana Hindistandan gelen bir yağı önerdi.İsmi Dabur amla.düzenli kullanımda saçları uzatıp saç tellerini kalınlaştırıyormuş,haftada 3 kez uygula dedi,bilmiyorum kullananınız varmı,ben aldım bugün uyguladım.kokusu süper ama diğer etkilerini zamanla görücem.kullanan varsa işe yarıyormu söyleyin lütfen.Dün Suna Dumankayanın bir yazısında fındık yağının kirpikleri uzatıp gürleştirdiğini okudum.bundanda haberdar olan varsa görüşlerinizi bekliyorum...

evet fındık yağının kirpikleri uzattığını bende uzun zaman önce bir dergide okumuştum gece yatmadan pamuk yardımıyla kirpiklere sürüyomuşsun en erken 1 haftada farkı göreceksiniz falan diyodu ama sadece uzattığını yazıyodu hiç denemedim benim kirpiklerim yeterince uzunda gürleştirmek istiyorum ben birazdaha onun için denememiştim gürleştiren bişey var mı kirpikler için :uhm: :uhm:

kızlar bu fındık yağını pamukla diplere sürüyoruz sabah kalktığımızda yıkadığımızda göze zarar verirmi deneyen varmı ?

canım ben bi arkadaşımdan duymuştum kirpiklerine gece yatmadan önce krem sürüyormuş kızın kirpikleri çok uzundu hem de şekil veriyormuş ama göze kaçarsa nolck bilmiyorum az miktarda sürülcek sanırım

Fındık yağı, benim aktardan aldığım karışık yağların bulunduğu karışımda var, çok memnunum ondan, tabii o kadar yağın arasından fındık yağının etkisini anlayamazsın, fakat aktarın bana verdiği katalokta fındık yağının saç için etkili olduğu yazıyordu.

E vitamini açısından bitkisel yağlardan sonra fındık en iyi ikinci kaynakmış.

Ben siğir iliğini deniyorum 10 çeşit baharat ile daha 3-4 gün oldu bakalim ne olacak saçima uyguluyorum iyi geliyor bakalim kirpiklerimdede iyi gelecek mi bakalim..

bende kötü bir takma kirpik tecrübesinden sonra ( takma kirpiklerin çıkarken kendi kirpiklerimize zarar vermeyeceğini vaad etmelerine rağmen ) kirpiksiz kaldım.bir ay boyunca bir gece tatlı badem yağı, bir gece hint yağı sürerek uzun,gür ve rimelli gibi kirpiklere sahip oldum.tecrübeyle sabittir korkmadan deneyin.

kızlar acılen yardımınıza ıhtıyacım varrrr:KK43:(((anladıgım kadarıyla sac kırıkları ıcın yapcak tek sey aldırmak baska caresı yok yanı ama kırıkları olusmaması ıcın bakım ayagları veya krem falan gıbı kullanıp da memnun kalan varsa lutfen yazınn depresıyona gırecem ruyalarıma bıle gırdı...beklıyorum

gliss saç spreyi var belki duyan olmuştur, üstünde 'onarıcı bakım sıvı saç kremi' yazıyo.. %95e kadar saçların kırılmasını önlüyomuş.. ben kullanıyorum, saçlarımda kırık yok gibi ama ben kokusu güzel diye kullanıyorum:) bi de bu sprey kuru ve yıpranmış saç uçlarının görünümünü de düzeltiyomuş.. istersen bi dene canım..

hint yağı ve badem yağını karıştırın....gece yatarken kirpiklere sürün...dikkat sakin gözünüze kaçmasın, acayip yanar.............sabah kalkın, zaten etkisi gitmiş olacak, normal şekilde yüzünüzü yıkayın, canınız yanmaz, göze de zararı yok....ama dediğim gibi kaçırmayın, çok yanıyor, uyumadan hemen önce sürün ve gözlerinizi açmayın..................etkisini anlarsınız

saç uzatmak için bir şey yapmıyorum, zaten hızlı uzuyorlar...

cok saol canım denıcem hatta kestırmeden denıcem belkı onları da onarır...kım bılır cunku kestırmeye kıyamıyorum az bıle olsa zaten coook zor uzuyo...

merhaba ben özlem kirpikleri diğer konuda bir bilgim yokda geçenlerde nette dolaşırken orada kirpiklerin uzamasını sağlayan maskeler aldım isterseniz onu uygulayın ben başladım 2 gün oldu malzemeyi ben size yazayım 1bardek suyu kaynatın 1 çay kaşığı hint yağı ve 12 gr kakao yağı ekleyip kabı sıcak dolubir başka kabın içine yerleştirin krem kıvamına gelene kadar ısıtın ve bu uygulamayı 15 gün boyunca tekrar edin kesinlikle gözünüzle temas etmeyin kirpiklerinizin kökünden ucuna kadar yatmadan önce sürün umarım işe yarar ben kullanıyorum kolay gelsin

X