Saç Bakım Ürünleri Yilan Yagi Hakkinda Olumlu Olumsuz Hersey

Kızlar öncelikle merhaba. Bugün eczaneye gelen itriyatçıdan birşey öğrendm. yılan yağı diye bşy yokmuş yani bildiğimiz hayvan olan yılandan çıkan bişy diilmiş. Bunun asıl adı yılang yağıymış ve yılang diebi bitkiden elde ediliyormuş. Saçların sağlıklı uzamasına yardımcı oluyormuş. Yılan yağı diye satılan aslında yılang yağıymış. Ki kendimde bunu gördüm. Eczaneye ylang yağı siparişi verdm evdede yılan yağım vardı aktardan alınmış birebir aynısı. Yılan yağını aldıgım zamanlarda eczaneye getirmek için her yerde aramıştım fakat bir türlü bulamamıştım hiç bir ecza deposunda bulunmuyor. Bunun aslı yılang yağı. bilginize...

saçımın çok döküldüğü bi dönem aktardan yılan yağı almıştım 3-4 defa yapıp annemlerde unuttum bi daha da hiç aklıma gelmedi ta ki bebek saçlarımın çıktığını farkedene kadar..başka herhangi bir yağ-maske vs kullanmadığım için yağın işe yaradığını düşünüyorum.. şuan zeytinyağı yumurta maskesine başladım ama daha 1 kez yaptım..

Arkadaslar annem TV de yılan yagının zararlı oldugunu duymuş sizin bilginiz var mı? ben yağ karışımımın içinde kullanıyordum...
ben kullanmaya basladım saclarım o kadar kötüydü ki hep dökülüp ve cansızlasıyordu en fazla yine dökülür düşüncesiyle umutsuz bir sekilde yılan yagını ve jojoba yagını bir kavanozda karıştırıp saclarıma masaj yaparak sürdüm 2 saat beklettim sonra yıkadım saclarım inanılmaz bi hacim kazandı ve dökülme azda olsa durdu sürekli kullanacagım bu sefer yapıp bi gün bekletip öyle yıkayacagım sende bi dene derim

X