Saç Bakım Ürünleri Yilan Yagi Hakkinda Olumlu Olumsuz Hersey

butterfly

Guru
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2007
6.172
6
Arkadaslar annem TV de yılan yagının zararlı oldugunu duymuş sizin bilginiz var mı? ben yağ karışımımın içinde kullanıyordum...

be kullanıyorum kızlar 2 haftadır uzadı sanki biraz ayrıca güçlendi, kopmuyo saçlarım artık..

ben gecen ay saclarımı bpyatmıstım 1 ayda 5mm anca uzamıs. simdi bakımlara basladım bakalım bu ay nasıl bi sonuc alacam

senem sadece yılan yağı mı sürüyosun başka birşey sürüyormusun?

ben bi kac yagı birden karıstırdım yag karısımını 1 kez yaptım 2 kezde entele karısımını kullandım. yag karısımının içinde badem yagı,yılan yagı, cam terebentin, bepanten ampul, evigen ampul ve bimeks ampul var. 1 ay sonra ne ticeyi görecem. benim uzamayan sacımı bile uzatırsa herkesinkini uzatır yerimseniben 1 ay sonra sonucu söylerim arkadaslar

yılan yağı saç çıkarıyor diye biliyorum.uzattığını düşünüp bnde kullandım ama sadece saç çıkarıyor diyolar

yag karsımları ve entele sayesinde ayda 1cm uzadı. eskiden daha az uzardı. bakalım devam ediyorum. bende baskaları gibi ayda 3-4 cm lik bi uzama olmadı

kızlar yılan yağı dğeil bence ylang ylang yağı..bu farklı bişey kanımca...bazı bakım kürlerinde ylang yazıyor eğer ingilizce yazsalardı snake yazarlardı dimi...geçen aktara sordum tuttu bana şişenin üstüne kobra yılanı olan bi yağ gösterdi bende almadım...yılandan da nefret ederim.... bence karıştırıyosunuz..bi araştırın derim.

işe yarasada başka bişey kullanırım ,ben şişesini eli elime alamam,yılan dannnn iğrenirim ve korkarım yawww

kızlar yılan yağı saç çıkarıyo gerçekten,ama uzattığını duymadım ayrıca uzmanlar bu tür takviyelerle saç daha kısa sürede uzamaz diyolar.bence birazda bünyeyle alakalı mesela benim saçlarım çok kısa sürede uzar.saçın uzamasında etkili olan vitamin neyse bence bol bol içinde o vitamini taşıyan yiyeceklerden yiyina.s.

kızlar yılan yağı saç çıkarıyo gerçekten,ama uzattığını duymadım ayrıca uzmanlar bu tür takviyelerle saç daha kısa sürede uzamaz diyolar.bence birazda bünyeyle alakalı mesela benim saçlarım çok kısa sürede uzar.saçın uzamasında etkili olan vitamin neyse bence bol bol içinde o vitamini taşıyan yiyeceklerden yiyina.s.

evet vitaminle alakalı ama yagların içine eczaneden aldıgımız B ve E vitamin ampullerinden de kırıyoruz. onların faydası olabilir uzamasına

yağ karışımının içine yılan yağı da koydum ve 2 aydır kullanıyorum saçım özellikle son 1 ayda 2 kat daha fazla uzadı çoook memnunum....:icecream:

ben bu yılan yagını kullanmaya korkuyorum sonucta yılanın yagından yapılıyo hiç sevmem o hayvanı zaten

Burda okuyunca yılan yağını internette araştırdım biraz,bununla ilgili bir site buldum satışını falan yapıyor ve kullananların resimleri var ilgi çekici bişey aktardan alıp denemeye başlayacağım ben de... :kahve:

peki uzatırmı kızlar onuda yazsanız.

valla benim annemin saç kıran rahatsızlığı oldu bir dönem aktar yılan yağı vermiş başladı kullanmaya büyük bir şişeydi arapça yazılı neyse annemin saçları ne oldu şok oldum 2-3 ay sonra bir uzadı saçlar doldu heryerinde :1shok:ben şok oldum tabi düşün saçları kafasına fazla geliyor diye saçlarını seyreltti kuaföre.neyse işte bende ondan arta kalan yılan yağını sürmeyi hiç düşünmedim çünkü saçlarım çok gürdü taaakii diyet yapana kadar 10 kilo zayıfladım olan güzelim saçlarıma oldu yarısı döküldü belki şimdi yana yakıla saçlarımın derdine düştüm annem gibi ve yılan yağı gözüme çarptı 1 aydır fazla sık olmamak kaydıyla oda döktüğü için saçımı daha çok,kullanıyorum ilaçlarımda var tabi yanında demir çinko,küçük saçlarım çıktı tepemde ama maalesef dökülmem durmadı yaww senağlama ısırganlar denedim sabun kullanıyorum şu an zaten içten de düzenli besleniyorum artık inşallah durur bir daha diyet yapmak mı tövbeeeeeesenağlama

X