Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Saç dökülmesi için Pantogar ilaç Kullanan Var Mı????

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
rica ederim hayatım faydam dokunsun da önemli olan o :)))

cnm bu doktorun yeri neresi yani kliniği nerede?alsancak kekiğin karşısı demişsin ama ben kekiği bilmiyorum:KK43: bana şöyle açık bi tarif verirsen çok sevinirim tatlım.

Dermatolog tavsiyesi olarak 3 ay kullandım ve saç dökülmem durdu , yanında birde bitkisel şampuan vermişti ama adını imkanı yok hatırlayamıyorum :eek: Eğer hatırlarsam yazarım sana a.s.

Dermatolog tavsiyesi olarak 3 ay kullandım ve saç dökülmem durdu , yanında birde bitkisel şampuan vermişti ama adını imkanı yok hatırlayamıyorum :eek: Eğer hatırlarsam yazarım sana a.s.

teşekkürler dids umarım hatırlarsın:)

teşekkürler dids umarım hatırlarsın:)

Çok şanslı bir inansın valla , benim odam çok karışıktır ama reçetemi buldum yahu :roflol::roflol:

Şampuanın adı : Phyto Phytocyane Saç Dökülmesine Karşı Şampuan

Phytocyane Canlandırıcı Şampuan

Üzüm çekirdeği ve ginkgo biloba içerir.
Saç derisini kuvvetlendirir ve yeniden yapılandırır. Saça volum ve ipeksi parlaklık verir. Phytocyane bakımının etkisini güçlendirir.

Fiyatıda 30 ytl civarında

Pantogarı ve şampuanı 3 ay boyunca aksatmadan kullandım,kullanım sürem bittiğinde 1 tel dökülmüyordu,şimdi normal seyrinde devam ediyorlara.s.

teşekkür ederim canım karışık odandan reçeteni bulduğun için seni uğraştırdım:roflol:

ben geçen yıl 2 ay süreyle pantogar kullandım ama hiçbi işe yaramadı.bu yıl da 4 ay falan revigen kullandım o da işe yaramadı..=( ya bnm saçta bişiler var ya da cidden işe yaramıyolar!

arkadaşlar cevaplar çin teşekkürler
ben 4 kutu pantogarı bitirdim saçlarımdaki dökülme hissedilir derecede azaldı dipten yeni bi sürü saçlar çıktı ama 6 aya tamamlayamadım bir kaç ay oldu biteli ve dökülmem tekrar çoğalıyor
doktora tekrar gidip bütün tahlilleri sil baştan yaptırmayı düşünüyorum

ben geçen yıl 2 ay süreyle pantogar kullandım ama hiçbi işe yaramadı.bu yıl da 4 ay falan revigen kullandım o da işe yaramadı..=( ya bnm saçta bişiler var ya da cidden işe yaramıyolar!
saç için aldığın ilacı 6 ay kullanmak gerekiyormuş bende 4 ayda kaldığım için şimdi pişmanım benneyaptımki

saç için aldığın ilacı 6 ay kullanmak gerekiyormuş bende 4 ayda kaldığım için şimdi pişmanım benneyaptımki

canım bende life time ı düzenli olarak 2 ay kullandım sonra bide dedim kendi kendime ya böbreklere falan zararı olursa diye bıraktım bıraktığımdan beri saç dökülmem başladı :çok üzgünüm:

ama evet böbrekler için zararlı değil mi?6 ay uzun süre sanki benim de bu aralar dökülmem fazla mevsim geçişi oluyor değil mi bu ara?:)

ama evet böbrekler için zararlı değil mi?6 ay uzun süre sanki benim de bu aralar dökülmem fazla mevsim geçişi oluyor değil mi bu ara?:)

aslında mevsim geçişi değil açıkçası yazın ortasındayız :)bilmiyorum neden ama benim de bu ara dökülme var nedense.

Selam , bende 2 aydır pantogar kullanıyorum ama malesef ters etki yarattı bende, tırnaklarımın bu yaşıma kadar ne kırıldığını nede kabuk kabuk kalktığını bilirdim ama malesef bu pantogarı kullandığımdan beri ,t ırnaklarım kabuk kabuk kalkıyor. Saçıma gelince önemli derecede dökülmesi durdu am a, saçlarımda ne bir güçlenme nede dökülenlerin yerine yeniden çıkma var :S:S, pantogarla ilgili yorumları bu siteden okuyarak başlamıştım ama malesef :S:S Sadece 150 ytl gibi bi para ve 2 aylık bir süreci sizde kaybetmeyin istedim.:KK43:

ben de kullandım
ne bi artısını gördüm ne de ekisisini
giden sadece 4 kutu parası oldu

ben priorin kullandım çok faydasını gördüm 4 ay kullanım sonunda tırnaklarım güçlendi ve çabuk uzuyor saçlarıma hava geldi dökülen saçlarım da çıkıyor.

ben de 3.ayıma giriyorum saçlarda bi değişiklik görmedim ama ikiye ayrılan çabuk kırılan tırnaklarım düzeldi

kızlar ben çok büyük bir saç dökülmesi problemi yaşıorum çok güzel saçlarım vardı ama artık annemim tabiriyle kedi tüyü gbi kaldılarr :kızgın:ilk doktora gtiim bana pantogar yazdı 70milyondu 1yıl önce kullandım zaten çok bayağ 90 kapsül sanırım ben çok memnun kaldım alnımın ön kısımlarından bile saç çıkmaya başladı hatta ama innaılmaz kilo yaptığını hisstttim bi kutudan baska kullanmadım ama ben etkisini grdüm denemediğim hiçbirşey kalmadı duyduklarınızı sorun yanıtlayımm tresan bioxcin bioblas plesenta şampuanlarını kullandım çamterebentin sarımsak badem ısırgan yağlarını kullandım bi ara turp dediler onu kaynatıp sürdüm tık yok bende işin ilginç yanı nedenide bilinmiyor mevsimle yada stresle alakalı deil yanii şu an ibr saraçoğlunun tarifini uyguluyorum sanki etkili gbi ama 20gün sonra belli olur diordu bakıcam dökülmem kesilecekmiifisfisfis

kızlar ben çok büyük bir saç dökülmesi problemi yaşıorum çok güzel saçlarım vardı ama artık annemim tabiriyle kedi tüyü gbi kaldılarr :kızgın:ilk doktora gtiim bana pantogar yazdı 70milyondu 1yıl önce kullandım zaten çok bayağ 90 kapsül sanırım ben çok memnun kaldım alnımın ön kısımlarından bile saç çıkmaya başladı hatta ama innaılmaz kilo yaptığını hisstttim bi kutudan baska kullanmadım ama ben etkisini grdüm denemediğim hiçbirşey kalmadı duyduklarınızı sorun yanıtlayımm tresan bioxcin bioblas plesenta şampuanlarını kullandım çamterebentin sarımsak badem ısırgan yağlarını kullandım bi ara turp dediler onu kaynatıp sürdüm tık yok bende işin ilginç yanı nedenide bilinmiyor mevsimle yada stresle alakalı deil yanii şu an ibr saraçoğlunun tarifini uyguluyorum sanki etkili gbi ama 20gün sonra belli olur diordu bakıcam dökülmem kesilecekmiifisfisfis

benim de kullanmadığım şey kalmadı,lavanta tarifini mi uyguluyorsun ??

yok canım lavanta değil sarımsak badem ısırgan yağını karıştırdım her gece sürüyorum aslında sarımsak çok önemli saç için benim nişanlımda hafif saçkıran olmuştu kafasının arkasında ama çok küçüktü bi türlü geçiremedik iğne tedavisi bile oldu sarımsak sürdüğümüz zaman saç çıkıo ama bi süre sonra tekrar dökülüo yani yeniden sürmek lazım üzün süreli bi etki vermiomirmirmirmir

ne yaparsam yapayım hepsi geçiçi çözüm oluyor iki ay dursa tekrar dökülme başlıyor şu anda yılan yağı kullanıyorum sonuçlarından memnunum

Mrb arkadaşlar,aranıza yeni katıldım,sıkıntımı yazmak istedim belki yardımcı olursunuz diye,alnımın köşeleri çok seyrek saçlarımı topladığım zaman belirginleşiyor ve bariz seyreklik ortaya çıkıyor ve kelmiş gibi çok kötü duruyor,o bölgedeki saçları nasıl sıklaştırabilirim saçlarımla bütünleştirebilirim,yardımcı olursanız çok sevinirim..senağlama

X