Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Saç dökülmesi için Pantogar ilaç Kullanan Var Mı????

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
4 sene önce pantogarı 3 kutu kullandım. Saçlarım güçlendi ve hayatımda hiç uzatamadığım kadar saçlarımı uzattım. O dönemde saçlarım belime kadar geliyordu. Fakat pantogarın bir eksisi var iştah açıcı özelliği o yüzdende kilo alımını tetikliyor. O dönemde doğum kontrol hapı da kullanıyordum ikisi birden kilo almama neden oldu. Bilgilerinize...

ben bi yıl kadar önce pantogar kullandım. o zamanlar saçım çok dökülüyordu doktor yazmıştı bu ilacı bana. normalde günde 3 tane içilmesi gerekiyormuş ben 2 tane içiyordum. yaklaşık 2 ay kadar kullandım.
saçlarımın dökülmesi ciddi anlamda durdu. ama en büyük etkisini tırnaklarımda görmüştüm.
tırnak makasıyla bile zor kesiliyordu acaip güçlendirmişti.

şimdi saçımın dökülme problemi yok ama uzamasını istiyorum yağlarla uğraşacağıma buna devam edeyim diorum günde 3 kere alarak. ama bilmiorum saç güçlendirio die uzatırmı ki? =/

ben de tam 4 ay kullandım ve kullandığım dönem dökülme tamamen durdu ve yeni saçlar çıkmaya başladı. ama bıraktıktan sonra aynı şekilde dökülmeye devam etti. tekrar doktora gittim, demir ve çinko oranlarım çok düşükmüş, ilaç verdi, 4 ay da bu ilaçları kullanacağım. bakalım faydası olacak mı

priorini almanızı tavsiye ederim..
şayet ben 2 ay boyunca pantogar kullanmıştım hiç bir şeye yaramadı doktorum derhal priorine geçiş yaptırmıştı..
6 ay sonra ne dökülme kaldı ne bişiy..
bence pantogar yerine priorini deneyin...

kızlar mrb ben de bundan 2 yıl önce çok yoğun sac dökülmesi yaşadım.doktorumun önerisiyle pantogar kullandım.pantogar uzun süreli kullanımda etkisini gösteren bi ilaç yani 1 ay kullanıp da faydasını göremedim demeniz cok normal.en az 6 ay kullanmamı sölemişti doktor.ilk ay sonunda dökülme tamamen durdu diğer aylarda da küçük küçük saçlar kendini göstemeye basladı.bence kesinlikle etkisini göreceksin iyi yapmışsn yani.. :)

arkadaşlar pantogar ve priorin kilo yapıyor mu acaba ?? içlerinde b kompleks vitaminleri var sanırım..

bi de ben pantogarı bir ara sorduğumda fiyatı 100 tl idi, bunu en ucuz nerden temin edebilirim acaba?Siz ne kadara aldınız? Priorin de pahalı mı?

arkadaşlar pantogar ve priorin kilo yapıyor mu acaba ?? içlerinde b kompleks vitaminleri var sanırım..

bi de ben pantogarı bir ara sorduğumda fiyatı 100 tl idi, bunu en ucuz nerden temin edebilirim acaba?Siz ne kadara aldınız? Priorin de pahalı mı?

şöyle sölimm ben priorini kullanmıştım 4 ay günde 2 tane fiyatı da 85tl di geçen yıl ama dökülmemi kesmedi ufak saçlarım çıkmıştı çinko vitamini,ecanelerde ücretli doktorlar falan yazmıyor ucuz bulamazsınız

genel olarak yorumları okuduğumda burada priorin için hiç kimse olumsuz bişey dememiş kullanan herkes faydasını gördüğünü yazmış ama pantogar kullananlarda memnun olanlar da var olmayanlar da var..

Ben almadan önce yine de bir sorayım size, priorinden memnun kalmayan var mı??

pantogar bence süper bir ilaç.bana doktorum önerdi 3-5 kutu fln kullandım.o kadar sertleşmiş ve kalınlaşmıştı ki tırnaklarımı keserken zorlanır olmuştum.zaten tırnaklarda işe yarıyorsa saçlarda da işe yarıyordur.herkese tavsiye ederim...

Annem neredeyse kel kalıyordu, kuzenimle birlikte organicum kullandılar annemin saçı kuru olduğundan eczacı mavi kutu şampuanla mor kutu kremini vermiş krem saçı döker diye bilirdik bunda öyle birşey olmadı kadıncağız 2 ayda normale döndü kuzen saç kestirmeden işi 2 haftada halletti

bnm de aşırı dökülüyordu saçım doktora gittim pantogar la revıgen verdi bide ayrıca foltene diye bir şampuanda verdi 2 gündür kullanıyorum bakalım işe yarayacak mı

yok canım lavanta değil sarımsak badem ısırgan yağını karıştırdım her gece sürüyorum aslında sarımsak çok önemli saç için benim nişanlımda hafif saçkıran olmuştu kafasının arkasında ama çok küçüktü bi türlü geçiremedik iğne tedavisi bile oldu sarımsak sürdüğümüz zaman saç çıkıo ama bi süre sonra tekrar dökülüo yani yeniden sürmek lazım üzün süreli bi etki vermiomirmirmirmir

canım sen uzun zamandır bu sarımsaklı ısırganlı tarifi kullanıyorsun sanırım..etkisi nasıl oldu ? bu arada geçmiş olsun..ya zaten uzun zamandır dökülme vardı ama şu ara nasıl arttı anlatamam stresten..çok moralim bozuldu ya kel kalıcam bu gidişle :sm_confused:

priorini almanızı tavsiye ederim..
şayet ben 2 ay boyunca pantogar kullanmıştım hiç bir şeye yaramadı doktorum derhal priorine geçiş yaptırmıştı..
6 ay sonra ne dökülme kaldı ne bişiy..
bence pantogar yerine priorini deneyin...

lilacım priorin de kilo yapıyor mu?

kızlar siz unuttunuz bu konuyu cvp yazmıyorsunuz bana naşkolsun size :kedi:mafoldumben
biraz önce netten priorin ilaç siparişi verdim bakalım inşallah iyi gelir ya..
hani biliyorum içeriğinde yazar ama faydasını görenler günde kaç adet ve nasıl (aç karnına mı tok karnına ) kullandı ???

kullandı bn pantogarı dökülmesini durdurmadı ama azalttı yada ben kendimi öyle avutuyorum:KK43:

ben de priorin aldım onu kullanıyorum 15 gün oldu..şimdilik bir işe yaramıyor ama 3 ay kullanmak gerekiyormuş..

dün doktorum yazdı banada pantogar aldım günde 3 kez 3 ay içicem faydasını görmüş kişilerden msj bekliyorum dökülme için.

ben bunu az önce hemşireden duydum 3 aylık kullanımdan sonra tırnakları ve saçları güçlebdiririmiş.

X