Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Saç dökülmesi için Pantogar ilaç Kullanan Var Mı????

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri

pisika

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2007
61
0
arkadaşlar herkese marhaba
sitede arama yaptım ama bulamadım daha önce bu konu paylaşılmııydı bilmiyorum kafamçokkarıştı

uzun zamandır saç dökülmesi problemi yaşıyorum artık çıldırma noktasına geldim
bi kaç ay önce revigen kullandım ama pek bir faydasını göremedim herkes pantogar ilaç iyi dedi bende inanıp 4 kutu sipariş verdim
aranızda bu ilaçtan kullanıp faydasını gören oldumu benimle paylaşırsanız çok memnun olurum a.s. :1hug:

pantogar adlı ilacı kullandım ve çok faydasını gördüm,ilginenenlere anlatırım

ewet canım ya anlatsana doktor banada werdi ama almadım eczanecıde alma bunu dedı bıseye yaramıyor dedı baska sey onerdı.

kullananlar deneyimlerini paylaşmıcak mı bisimlee yaa benneyaptımki

benim saçım gerçekten çok dökülüyordu stresle alakalıydı.hatta alnımın kenarlarındaki saçların eksildiğini ve yerine çıkmadığını hissediyordum.o dönem ünlü tvlerde çıkan bir dermatolağa gittim.saçlarıma baktı test istedi.ama hiçbir şey çıkmadı testlerde.bütün hormonlarım düzgün çalışıyordu.kan sayımım normaldi.o dönem benim için çok zordu.stres altındaydım tek sebebi bu diye düşünüyorum.bir de şehir değişikliği olmuştu.ortam hava değişmişti.daha sonra erkek arkadaşımın tavsiyesi ile ki onunda saçları öbek öbek dökülüyordu.yastıkta birsürü saçı kalıormuş ki buna şahit oldum.onun tavsiyesi ile başladım ben de o hapa.ona da doktor vermiş ve saçlarımı bir dönem bebek şampuanı ile yıkadım sadece.pantgar içtim sadece 1.5 kutu yetti bana.o anormal dökülme durdu.şuan yine ara ara dökülüyor ama eskisi gibi deil mevsim değişilkiğinden kaynaklanan dökülmeler oluyor.ve en önemlisi alnımın kenarlarında azalan saçların yerine yenileri çıktı.ben o hapa bağlıyorum ama bilemem yinede..

banada bi dermatolog priorin,biride pantogar yazdi,esimin isyerinde bi bayan priorin kullaniyormus memnunmus,bende basladim120 lik 2.kutumu kullaniyorum,tirnaklarin bile sertlesti bende kel kalacaklar listesinin on sirasindayim,tepem acildi resmen bende stresten kaybettim saclarimi,onceden zor toplardim ailem ayrilinda uzuntuden dokuldu hepsi,esime gore biraz fark etmeye basladi saclarim,ama yeni saclarin cikip cikmadigi bikac aya bagli,ben bide biotin hap kullandim arkadaslar,bu kutu bitsin bide pantogari alicam.

bende bi ara stresten kaynaklanan saçkıran vardı önceleri pantogar önerdi doktorum ama hiç bir faydasını görmedik...
sonraki kontrollerimde priorin yazdı ve o bana çok iyi geldi hastalığımı tamamen iyileştirdi...
saçlarım daha bi güçlü çıktı...şimdi(maaşallah)hiç dökülmem kalmadı ve çok mutluyum....
pantogar 2 kutu kullandım hiç bir etkisini görmedim...
priorin:6 kutuda tamamen hem hastalığım geçti hemde saçlarım sağlık kazandı...
tabii bunun yanında doktor önerisiyle bi şampuan kullandım bitkisel...
stresten uzak durdum...
ve şimdi iyiyim çok şükür....
geçmiş olsun sana canım...

bende bi ara stresten kaynaklanan saçkıran vardı önceleri pantogar önerdi doktorum ama hiç bir faydasını görmedik...
sonraki kontrollerimde priorin yazdı ve o bana çok iyi geldi hastalığımı tamamen iyileştirdi...
saçlarım daha bi güçlü çıktı...şimdi(maaşallah)hiç dökülmem kalmadı ve çok mutluyum....
pantogar 2 kutu kullandım hiç bir etkisini görmedim...
priorin:6 kutuda tamamen hem hastalığım geçti hemde saçlarım sağlık kazandı...
tabii bunun yanında doktor önerisiyle bi şampuan kullandım bitkisel...
stresten uzak durdum...
ve şimdi iyiyim çok şükür....
geçmiş olsun sana canım...

canim hangi sampuani kullandin bizimle paylasirmisin

kızlar life time hare care hakkında fikri olan war mı :eek: ben ondan kullanıyorum amaaa

en az 3 ay kullnmak gerekiyor... ben 3. ayıma giriyorum şimdiden memnunum ama zaten en az 210 milyon harcıyorsun ytl diyelim... işe yaramasa çokta kötü olurdu yani... ben alt ay kullanacağım.

aybism sen ne kullanıosun yaa yok mu life time hare care kullanan biri beni bilgilendirsin :çok üzgünüm:

canim hangi sampuani kullandin bizimle paylasirmisin

ah canım bi hatırlayabilsem adını inan şimdi bile kullanacam ama annem şişesini atmış :KK43:
cam bir şişedeydi ve bitkisel bi şampuandı öyle güzeldiki doktorum önermişti ama ben bir şişe kullanabildim çünkü çok pahalıydı...

kızlar ya izmirde iyi bir dermatolog bilen var mı aranızda?nerden buluyosunuz bu dermatologları ben de gitmek istiyorum ama kim iyidir kim kötüdür bilmiyorum ondan gidemiyorum

kızlar ya izmirde iyi bir dermatolog bilen var mı aranızda?nerden buluyosunuz bu dermatologları ben de gitmek istiyorum ama kim iyidir kim kötüdür bilmiyorum ondan gidemiyorum

Canım merhaba ben adını tam hatırlamıyorum ama sezer erbozdu galba cok iyi diyorlar. Alsancakta kekiğin karşısında karagoz var onun 3. katındaydı 2 -3 sene once baya da pahalıydı ama cok tanıdığım gidiyordu. umarım yardımı oluryerimseniben

Canım merhaba ben adını tam hatırlamıyorum ama sezer erbozdu galba cok iyi diyorlar. Alsancakta kekiğin karşısında karagoz var onun 3. katındaydı 2 -3 sene once baya da pahalıydı ama cok tanıdığım gidiyordu. umarım yardımı oluryerimseniben

teşekkürler canım yerimseniben

teşekkürler canım yerimseniben

canım kucuk bi araştırm yaptım gercekten cok iimiş hakkındakı bılgıyı yazıorum optum cok

SEZER ERBOZ
TIP FAKÜLTESİ, DAHİLİ TIP BİLİMLERİ BÖLÜMÜ, DERMATOLOJİ ANABİLİM DALI
Derece Ülke Yıl
Yüksek Lisans Ege Üniv Tıp Fak Türkiye 1967
Doktora Ege Üniv Tıp Fak Türkiye 1972
Doçentlik Ege Üniv Tıp Fak Türkiye 1977
Profesörlük Ege Üniv Tıp Fak Türkiye 1988

Uzman olduğu bilim dalları
1011500-Dermatoloji

İdari/Akademik görevleri
Dermatoloji Anabilim Dalı Başkanlığı ,0 - 1993

Diğer mesleki faaliyetleri
Kongre Yöneticiliği ,1982- Devam ediyor
Danışmanlık (ÖğrenciAsistanUzman) ,1972 - 1994
Klinik Şefliği ,1972 - 1994
Poliklinik Şefliği(Rotasyon Şeklinde) ,1972 - 1994

Üyesi olduğu bilimsel kuruluşlar
Allerji ve Immunoloji Derneği.
Avrupa DermatoVeneroloji (EDVA)
Türkiye DermatolVeneroloji Derneği

Kazandığı burslar
Stanford (Amerika Birleşik Devletleri) Üniversite Dermatoloji Bölümü.,1976
Camrıdge Üniversitesi London ,1973
Mıddlesex Hospıtal London ,1973
Sı.John's Hospıtal London ,1971

Yayınlamış olduğu kitapları
Erboz S.:İmmun Yetersizlik Sendromu Aıds) na Dermatolojik Yaklaşım.Ayın Kıtabı AIDS Edinilmiş İmmun Yetersizlik Sendromu.Ege Üniv.Ege Tıp Fak.Dekanlığı Yayın Bürosu.Ofset Atölyesi.İzmir.S.55 1986.S54,1986
81, Erboz S.:Acne Patogenezinde Hormonal Faktörlerin Rolü.Ayın Kıtabı, Acne ve Tedavisi.Üege Üniv Tıp Fak.Dekanlığı Yayın Bürosu Ofset Atölyesi.İzmir Sayı 38,S 40.1991.

Uluslararası Science Citation Index ve Social Science Citation Index'ce taranan dergilerde yayınlanmış makaleleri
Erboz S:Cyclosporin-a in Psoriasis,XVII World Congress of Dermatology.New York,Book of Abstracts,Sy:60,1992
Erboz S,Solak S,Varol A:Albinism and Multiple Spindle Cell Carsinoma.XVII.World Congress of Dermatology,Berlin,Abstract Book Part 2,Sy:382. 1987.

canım kucuk bi araştırm yaptım gercekten cok iimiş hakkındakı bılgıyı yazıorum optum cok

SEZER ERBOZ
TIP FAKÜLTESİ, DAHİLİ TIP BİLİMLERİ BÖLÜMÜ, DERMATOLOJİ ANABİLİM DALI
Derece Ülke Yıl
Yüksek Lisans Ege Üniv Tıp Fak Türkiye 1967
Doktora Ege Üniv Tıp Fak Türkiye 1972
Doçentlik Ege Üniv Tıp Fak Türkiye 1977
Profesörlük Ege Üniv Tıp Fak Türkiye 1988

Uzman olduğu bilim dalları
1011500-Dermatoloji

İdari/Akademik görevleri
Dermatoloji Anabilim Dalı Başkanlığı ,0 - 1993

Diğer mesleki faaliyetleri
Kongre Yöneticiliği ,1982- Devam ediyor
Danışmanlık (ÖğrenciAsistanUzman) ,1972 - 1994
Klinik Şefliği ,1972 - 1994
Poliklinik Şefliği(Rotasyon Şeklinde) ,1972 - 1994

Üyesi olduğu bilimsel kuruluşlar
Allerji ve Immunoloji Derneği.
Avrupa DermatoVeneroloji (EDVA)
Türkiye DermatolVeneroloji Derneği

Kazandığı burslar
Stanford (Amerika Birleşik Devletleri) Üniversite Dermatoloji Bölümü.,1976
Camrıdge Üniversitesi London ,1973
Mıddlesex Hospıtal London ,1973
Sı.John's Hospıtal London ,1971

Yayınlamış olduğu kitapları
Erboz S.:İmmun Yetersizlik Sendromu Aıds) na Dermatolojik Yaklaşım.Ayın Kıtabı AIDS Edinilmiş İmmun Yetersizlik Sendromu.Ege Üniv.Ege Tıp Fak.Dekanlığı Yayın Bürosu.Ofset Atölyesi.İzmir.S.55 1986.S54,1986
81, Erboz S.:Acne Patogenezinde Hormonal Faktörlerin Rolü.Ayın Kıtabı, Acne ve Tedavisi.Üege Üniv Tıp Fak.Dekanlığı Yayın Bürosu Ofset Atölyesi.İzmir Sayı 38,S 40.1991.

Uluslararası Science Citation Index ve Social Science Citation Index'ce taranan dergilerde yayınlanmış makaleleri
Erboz S:Cyclosporin-a in Psoriasis,XVII World Congress of Dermatology.New York,Book of Abstracts,Sy:60,1992
Erboz S,Solak S,Varol A:Albinism and Multiple Spindle Cell Carsinoma.XVII.World Congress of Dermatology,Berlin,Abstract Book Part 2,Sy:382. 1987.

ayy canım benim ya uğraşıp araştırmışsın çok iyisin.çok teşekkürler tatlım bu doktora giderim.a.s.

X