sezeryan beklerken normal doğum yaptım

medine

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Mart 2007
38
0
26 eylülde sezeryana gideceğimi söylemiştim ama benim 23 eylül pazar günü sancım tuttu ve normal doğum yaptım çok zor oldu ama herşeye değdi bebeğimi aşkımı kucağıma aldığımda hayattaki en büyük mutluluğumun bu olduğunu anladım allah herkese böyle bir mutluluk nasip etsin yavrularımızla nice güzel günlere...

canım sende kurtuldun darısı bizlere allah analı babalı büyütsün bir ömür mutluluklar doğum hikayenide bekliyoruz

Allah anali babali büyütsün,darisi bizim basimiza ne güzel normal yapmissin,dogum hikayeni merak ediyoruz.hayirli olsun.

gözün aydın canım güle gule buyut beniimde dogum zor olmuştu ama herşeye degerrrrrr bebeklerr
benimde dogumgunumde dogurmuşsun :)

Allah bağışlasın gözün aydın darısı bizlere inşallah...

:emir_bebek:Allah analı babalı büyütsün canım,uzun ömürler versin bebişine.Sanada geçmiş olsun...:emir_bebek:

Tebrik ederim canım.Allah analı babalı büyütsün,hayırlı evlat olsun,canım ne güzel işte normal doğum yapmışsın, en güzelide bu zaten.

Tebrik Ederim Canim Gözün Aydin Ne Güzel Kavuştun Kuzuna .darisi Bizlerin Başina Olsun Inşallah..

gözün aydın Allah analı babalı büyütsün canım....

gözün aydın
artık seni de yeni anne olanlar forumumuza beklliyoruz

tebrikler güle güle büyütün bebişinizi. sonrası daha zor benden söylemesi.

gözünüz aydın canım Allah analı babalı büyütsün darısı tüm hamişlerin ve olmak isteyenlerin başına

26 eylülde sezeryana gideceğimi söylemiştim ama benim 23 eylül pazar günü sancım tuttu ve normal doğum yaptım çok zor oldu ama herşeye değdi bebeğimi aşkımı kucağıma aldığımda hayattaki en büyük mutluluğumun bu olduğunu anladım allah herkese böyle bir mutluluk nasip etsin yavrularımızla nice güzel günlere...

çok sevindim allah analı babalı büyütsün ayrıca sezaryanda olmadığına ben memnun oldum...kendine iyi bak güzel anne:))a.s.a.s.a.s.

gözün aydın canım allah analı babalı büyütmek nasip etsin inşallah darısı bizim başımıza...

X