Çin Takvimi

Kızlar bende cintakvimi.gen.tr'de kız çıkıyor, tr.calcuworld.com da erkek çıkıyor. Sizce hangisi doğru ben su linkten yaptım doğru cıktı, ya da herkes bu doğru dedi seklinde bir fikri olan var mı?

Hangi site bilmiyorum ama 3 veya 4 farklı siteye bakmıştım hepsi erkek demisti
Hayırlısı olsun sağlıkla kucağınıza alın insallah. Benimde bütün hepsinde erkek çıkıyor. 2 kızım var daha önceki hamileliklerimde hiç bukadar merak etmemiştim, busefer farklı olsun istedigim için sanırım🙈

Hayırlısı olsun sağlıkla kucağınıza alın insallah. Benimde bütün hepsinde erkek çıkıyor. 2 kızım var daha önceki hamileliklerimde hiç bukadar merak etmemiştim, busefer farklı olsun istedigim için sanırım🙈

Merhabalar aynen benimde 2 kızım var 10 yıl sonra 3 gebeliğim bende merak ediyorum önce sağlıklı ama kızlarım hep erkek olacak gibi seviyor karnımı gönülden erkek geçiyor Allahım hayırlısını versin sizinki kaç haftalık oldu biz 14 deyim

İlk baştaki verilen listedeki takvime göre erkek çıkıyor 3 hafta sonra öğreneceğiz bakalım bilği verecem bir çok teoride erkek çıkıyor benim bebek Aman sağlıklı olsun en önemlisi.

Merhabalar aynen benimde 2 kızım var 10 yıl sonra 3 gebeliğim bende merak ediyorum önce sağlıklı ama kızlarım hep erkek olacak gibi seviyor karnımı gönülden erkek geçiyor Allahım hayırlısını versin sizinki kaç haftalık oldu biz 14 deyim
Aynen benim kızlarımda kız olabilir dediğimde bile kabul etmiyor. Hep erkek die seviyorlar. Sizin az kalmış cinsiyeti öğrenmeye bizde daha 6 haftalığız. Insallah Rabbim gönlümüze göre versin sağlıklı olsunlar. Ultrason görüntüsünden tahminde bulundurdunuzmu. Nub teorisi varya😊

Aynen benim kızlarımda kız olabilir dediğimde bile kabul etmiyor. Hep erkek die seviyorlar. Sizin az kalmış cinsiyeti öğrenmeye bizde daha 6 haftalığız. Insallah Rabbim gönlümüze göre versin sağlıklı olsunlar. Ultrason görüntüsünden tahminde bulundurdunuzmu. Nub teorisi varya😊
Evet 5 6 7 haftada keseye göre tahminde bulundular bana erkek dediler usg 11-12 hafta görüntüsüne görede erkek dediler bakalım doğru çıkacakmı sağlıklı olması gönlümüzden bir erkek benim kuzular erkek ismi buldu bile anne erkek işte diyip duruyor

X