Çin Takvimi

12+0 da ikili testte belli oldu benimki ben bile gördüm hemen kız olduğunu kız olmasına rağmen hemde. erkek ise 12'de görürsünüz ikili testte ekrana detaylı bakın :) Hayırlısı olsun.
Insallah sizinde hakkınızda hayırlısı olsun dikkat edeceğim bakalim umarim görürüm.

Bu kese tahmini nasıl oluyor? 5+5 tr yuvarlaktı 6+5 te fasülye gibi? 5 6 7 haftada benim kesem hep değişik çıktı oğlumda da bi yuvarlak bi muz gibi olmuştu o halde bu teori düşüyor mu?

Çin takvimi kızımda tuttu 3 yaşında bir kızım var 2. Hamileliğim bu erkek diyor takvime göre ama hayırlı ve sağlıklı olsun Rabbim veriyor hepsini

Benim yaşım 24, Googlede cin takvimi hesabı yapınca yaşa 2 ekliyorlar ve yaşım 26 çıkıyor ve cinsiyet erkek diyor, ama burda 24 yaş ve adetime 12 gun ekleyince Kiz diye çıkıyor, doktorum kiza benzetti haftaya detaylı ultrasonda gorürüm artık hayirlisı olsun da

Merhabalar bende 9+3um suan. Ilk kizim takvimde kiz gosteriyordu dogru cikti bundada erkek gosteriyor bakalim ne cikcak 12haftada 2li taramada ogrenirsem yazarim burayada :) rabbim hayirli saglikli evlatlar versin

Benim iki oğlum tuttu ama bu kız cikiyorken doktorlar erkek dedi. 20Aralik 1983 doğumluyum. Otomotiv hesaplama ile hesapladım kız diyor.yanlis mi hesaplıyorum?son adetim de 7 subat

Adetten hemen önce hamile kalmış olabilirmisiniz mart ayında
Hayır, yumurtlama zamanım 24 Subatti.Son birliktelik 22Subatti. Ben hep kız hissediyorum hala ama doktor ben gördüm erkek dedi.Hatta usg sini verdi. Kızım olacağını birçok kişi de rüyasında görmüştü. Gebeligimi çin takvimini de düşünerek planlamistim. Nasip demek ki 😊

Allah bagislasin :) peki hesaplamadanmi baktiniz yoksa tablodan yas ve hamile kaldiginiz ayin kesistigi yeremi
Ayrintili hesaplama yapmadim iste yok yaşınızı iki yas ekleniyormuş gibi sadece tabloya gore anne baba yas son regl tarihine gore belki tesaduf oldu ama tuttu😃😃

X