Çin Takvimi

Hamile kalınan aya ve yaşa göre cinsiyet belirlediğini iddia eden Çin Takvimi. Bilimsel geçerliliği olmasa da eğlenceli...

Hamile Kalınan Yaş
Hamile Kalınan Ay
Oca. Şub Mart Nis. May. Haz. Tem. Ağs. Eyl. Ekim Kas. Aral.
18 K E K E E E E E E E E E
19 E K E K K E E K E E K K
20 K E K E E E E E E K E E
21 E K K K K K K K K K K K
22 K E E K E K K E K K K K
23 E E E K E E K K K E E K
24 E K K E E K E K E E K E
25 K E K E K E K E K E E E
26 E E E E E K E K K E K K
27 K K E E K E K K E K E E
28 E E E K K E K E K K E K
29 K E K K E K E E K E K K
30 E E K E K E E E E E E E
31 E E E E K K E K E K K K
32 E K K E K E E K E E K E
33 K E E K K E K E K E E K
34 E E K K E K E E K E K K
35 E K E K E K E K E E K E
36 E K E E E K E E K K K K
37 K K E K K K E K K E E E
38 E E K K E K K E K K E K
39 K K E K K K E K E E K E
40 E E E K E K E K E K K E
41 K K E K E E K K E K E K
42 E K K E E E E E K E K E
43 K E K K E E E K K K E E
44 E K K K E K E E K E K E
45 K E K E K K E K E K E K
KIZLAR BEN KENDIME VE OGLUMA BAKYIORUM DOGRU CIKIYO BI ANKET YAPAYIM COCUGU OLANLAR DOGRU YALNIS DIYE BI YZASINLAR BANA EGER DOGRUYSA 2008 NISAN AYINA NIYETLENYIORUM IKINCI ICIN:1yes2:

attachment.php
2 oğlumdada doğru çıktı cnm sağlıkla gelsinler inşşşş :KK72: :KK54:

Benim iki oğlum tuttu ama bu kız cikiyorken doktorlar erkek dedi. 20Aralik 1983 doğumluyum. Otomotiv hesaplama ile hesapladım kız diyor.yanlis mi hesaplıyorum?son adetim de 7 subat
Otomatik hesaplama bende de yanlış çıktı o hesaba göre bir yaş ekliyor yaşa ama benim kendi yaşımda baktım doğru çıktı iki kuzum vardı şimdi erkek olacak kısmetse

Otomatik hesaplama bende de yanlış çıktı o hesaba göre bir yaş ekliyor yaşa ama benim kendi yaşımda baktım doğru çıktı iki kuzum vardı şimdi erkek olacak kısmetse
Üç yıl boyunca Şubat ayı bende kız görünüyor. Yani yaş eklesek de ekle meşe de Şubat ayı kız. Tutmadı yani

Ö N E M L İ

Mart ve Sonraki Aylarda Doğanlar İçin Çin Takvimine Göre Yaş Hesabı

Doğum tarihi ocak ve şubat olmayanlar, hiç kafa yormasınlar. Mart ve sonraki aylarda doğanlar için normal miladi yaşlarına +1 eklemeleri yeterli.

Ocak ve Şubat Aylarında Doğanlar İçin Çin Takvimine Göre Yaş Hesabı

Çin takvimine göre yaş hesaplarken, yaşı farklı çıkabilecek olan tek grup, ocak ve şubat ayında doğanlar. Ocak ve şubat ayında doğanlar, aşağıdaki yıllara göre çin takvimi başlangıç tarihlerine göz atsınlar. Doğduğunuz sene, o yılın çin takvimi başlangıç gününden önce doğmuş iseniz, miladi yaşınıza +2 ekleyeceksiniz. çin takvimi başlangıç gününden sonra doğmuş iseniz, mart ve sonraki aylarda doğanlar gibi +1 ekleyeceksiniz.

Ö N E M L İ

Mart ve Sonraki Aylarda Doğanlar İçin Çin Takvimine Göre Yaş Hesabı

Doğum tarihi ocak ve şubat olmayanlar, hiç kafa yormasınlar. Mart ve sonraki aylarda doğanlar için normal miladi yaşlarına +1 eklemeleri yeterli.

Ocak ve Şubat Aylarında Doğanlar İçin Çin Takvimine Göre Yaş Hesabı

Çin takvimine göre yaş hesaplarken, yaşı farklı çıkabilecek olan tek grup, ocak ve şubat ayında doğanlar. Ocak ve şubat ayında doğanlar, aşağıdaki yıllara göre çin takvimi başlangıç tarihlerine göz atsınlar. Doğduğunuz sene, o yılın çin takvimi başlangıç gününden önce doğmuş iseniz, miladi yaşınıza +2 ekleyeceksiniz. çin takvimi başlangıç gününden sonra doğmuş iseniz, mart ve sonraki aylarda doğanlar gibi +1 ekleyeceksiniz.
Şu anki yaşıma göre de kız çıkıyor. Martta doğum günüm +1 ekleyerek baktım yine kız çıkıypr. Amin inşallah 🤲🥰 sağlıklı olsun da bebişim

Hamile kalınan aya ve yaşa göre cinsiyet belirlediğini iddia eden Çin Takvimi. Bilimsel geçerliliği olmasa da eğlenceli...

Hamile Kalınan Yaş
Hamile Kalınan Ay
KIZLAR BEN KENDIME VE OGLUMA BAKYIORUM DOGRU CIKIYO BI ANKET YAPAYIM COCUGU OLANLAR DOGRU YALNIS DIYE BI YZASINLAR BANA EGER DOGRUYSA 2008 NISAN AYINA NIYETLENYIORUM IKINCI ICIN:1yes2:

attachment.php
Tutmadı canm bana da erkek dedi bu test ama kızçemiz geliyor😁

Benim yaş 26 Nisan 24 adet ilk günü nisan mayıs kız yazıyor bayramdan sonra cinsiyet öğrenmeye gidecegim inşallah kız diyo iki oğlum var sağlıklı bir şekilde inşallah kız olur cokk istiyorum cokkkk 😄🤗

Çin takviminin kimileri için tamamen bir tesadüf olduğunu düşünenlerdenim. Asla ve asla inanılmaması gereken bir yalan olduğunu iddia edebilirim. Öyleki 3 arkadaş 10 ar günlük aralarla hamile kaldık. Takvime göre benim ve x arkadaşımın kızı, y arkadaşımınsa oğlu olacaktı. Şuan 7 aylık hamileyim ve geçen haftaya kadar gerek ultrason gerekse bu saçma takvime göre kızım olacaktı. Ta ki doktorun kızınızın çükü çıkmış hata yapmışız aslında kız diyene kadar. Bu arada x arkadaşımın oğlu y arkadaşımınsa kızı olacak. Yani takvim tamamen düzmece.

Kızlar hamile hamile olunan ay mi hwsao ediliyor yoksa en son adet tarihin mi

Benmde 12.haftadayım Çin takvimine göre erkek çıkıyor öncelikle hayırlısı tabi sağlıklı olması önemli allah izin verirse sağlıklı devam ederse sonucunu da söylerim doğru yada yanlış olarak

Hamile Kalınan Yaş
Hamile Kalınan Ay

attachment.php
Benimkide tutmadı kızlar

X