Çin Takvimi

çilekli, o halde ben 9 ağustos 2010 da 26 yaşımı doldurum 27 mden gün almaya başladım. o zaman 26 yaşımı baz alıcam demek oluyor. çünkü 27 yaşımı henüz yeni yaşıyorum:uhm:

ya kızlar bence doldurdugumuz yası alıcaz.. ben ekim 82 oldugum icin agustos ayına bakarken 27 yasa bakıcam. zaten yas hesaplayıcılar da da doldurdugun yas cıkıyor.

bencede arkadasım doğru düsünüyorsun bu arada aynı yastayız ve bende bebek istiyorum ayrıca bursaya tasındım daha yeni dilerim iyi arkadaslıklar kurarız

çilekli, o halde ben 9 ağustos 2010 da 26 yaşımı doldurum 27 mden gün almaya başladım. o zaman 26 yaşımı baz alıcam demek oluyor. çünkü 27 yaşımı henüz yeni yaşıyorum:uhm:

yok :)) şimdi sen 83 dogumlusun agustos ve 2010 un agustosunda 27 yasını bıtırdın. dolu dolu 27 sın.. 28 den gun almaya basladın... ben 82 ekim dogumluyum. 2010 ekim de ben de 28 imi bitirecegim.. su anda 27 dıye bakıyorum :) yani benim hesabım boyle..

bencede arkadasım doğru düsünüyorsun bu arada aynı yastayız ve bende bebek istiyorum ayrıca bursaya tasındım daha yeni dilerim iyi arkadaslıklar kurarız

hadi en kısa zamanda guzel haberlerini alırız inşallah. hosgeldin bu arada bursaya da.. :teytey:

kizlar bu cin takvimi yanlis yorumlaniyor olmasin;

esinizin yasina gore bakmaniz gerekmez mi? sonucta bebegin cinsiyetini belirleyen x ve y kromozomlari erkekten geliyor?

yani bizim bunda bi rolumuz yok,

??

Kızlar bana da bi bakar mısınız tam emin olamadım, mayıs 1983 doğumluyum, son adetim 28 haziran ama temmuzda hamile kaldım, sevabına bi el atar mısınız olaya :KK70:

ben de onu merak ediyorum son adet tarihimizi mi alıcaz yoksa yumurtlama günümüzü mü dikkate alıcaz. bilen biri varsa aydınlatsın lütfen...

Ben 15+3 günlük hamileyim. Çin takvimine göre çocugumun erkek olması gerekıyordu ancak dun dr prensesimin:nazar: olacağını söyledi.zemuszemusYani bu sefer çin takvimi bende yanıldı kızlar :KK3:
Şimdi çok zor bi süreç başladı isim bulma. Çok kararsızız isim konusunda bize yardımcı olun lütfeeeeeeeeeeeeeeen bayanssulusmile
Hamiş herkeze iyi hamişlikler :Saruboceq:

benim eşim erkek bebek istediği için çin takvimine göre denk getirmiş bebeği,,doldurduğum yaş 27 martta hamile kaldım 31 haftalık hamileyim bebişimiz erkek tuttu yani.

ya arkadaşlar benim 1 kızım var ve bide oğlum olsun istiyorum 15.05.1981 doğum tarihim oğlum olması için ne zaman kalmalıyım allah bilirgerçi ama hesaplarsanız sevinirim

Kızlar 09.11.1983 doğumluyum. son adet tarihim 25.08.2010'dur. bebeğimin cinsiyeti çin takvimine göre nedir?

Hem çin hem de rus takviminde kız çıkıyor ama benim oğlum olucak :emir_bebek:

X