Çin Takvimi

canım çok saol yorumun için...
birde sana şunu açıklayımda ona göre değerlendir istersen...
şimdi benim son adet tarihim şubatta ama hatırlamıyorum adetim geciknce ben martın son günlerinde bi test yaptım negatif çıktı adetim hala gelmeyincede nisanın19nda yaptım tekrar ve pozitif çıktı ...
dr sat mı 16mart olarak hesaplıyor usgye göre ...
şimdi bu durumda nasıl olur ...baya bi uzun oldu ama kusura bakma ...
şimdi dr 16 mart diye hesaplıyorsa 14 gün sonra hamile kalmışındır cnm ultrason cihazı doğru biliyor.. benim de 13 nisan sat olmasına rağmen cihaz 8 nisan diyo çünkü bebeğim 5 gün önce döllenmiş.. erken yumurtlamışım.. o zaman 1 nisandan sonra hep erkek cıkıyor.

şimdi dr 16 mart diye hesaplıyorsa 14 gün sonra hamile kalmışındır cnm ultrason cihazı doğru biliyor.. benim de 13 nisan sat olmasına rağmen cihaz 8 nisan diyo çünkü bebeğim 5 gün önce döllenmiş.. erken yumurtlamışım.. o zaman 1 nisandan sonra hep erkek cıkıyor.
yani sen nisan ayında hamile kaldıysan erkek diyo cnm..

yani sen nisan ayında hamile kaldıysan erkek diyo cnm..

anladım canım çok saol ...
bütün tahminler hep erkek çıkıyor bakalım tutacak mı ...
kızımda çin ve rus takvimi tuttu ...
senide uğraştırdık kusura bakma tekrar çok saol ...
sende sağlıkla bebeğini kucağına alırsın inşşş...
iyi geceler...

anladım canım çok saol ...
bütün tahminler hep erkek çıkıyor bakalım tutacak mı ...
kızımda çin ve rus takvimi tuttu ...
senide uğraştırdık kusura bakma tekrar çok saol ...
sende sağlıkla bebeğini kucağına alırsın inşşş...
iyi geceler...
yok cnm çok uğraşmadım işin doğrusu:) bioritm sayfan açıktı hemen nisan ayına bakıverdim:KK34: iyi dileklerin için teşekkürler birbirimizin dualarına ihtiyacımız var..

canım çok saol yorumun için...
birde sana şunu açıklayımda ona göre değerlendir istersen...
şimdi benim son adet tarihim şubatta ama hatırlamıyorum adetim geciknce ben martın son günlerinde bi test yaptım negatif çıktı adetim hala gelmeyincede nisanın19nda yaptım tekrar ve pozitif çıktı ...
dr sat mı 16mart olarak hesaplıyor usgye göre ...
şimdi bu durumda nasıl olur ...baya bi uzun oldu ama kusura bakma ...

canım senin sat 16 martsa aramızda 1 aya yakın zaman var benim de dokrotun hesapladıgı sat 8 nisan benim kafam karıştı cnm cinsiyet için sen mi doktora gitmedin henüz yoksa daha belli değil mi dedi.. benimki çok çok erken mi oldu ne :44:

bana da bakarsanız çok sevinirim
benim doğum tarihim 14/06/1987
eşimin 07/04/1987
henüz hamile değilim ama yılbaşından sonra düşünüyorum ve erkek çocuğum olsun istiyorum içten içe-tabi hayırlı ve sağlıklı olması daha önemli- önümüzdeki için bizim için hangi zamanlar önemli?

bana da bakarsanız çok sevinirim
benim doğum tarihim 14/06/1987
eşimin 07/04/1987
henüz hamile değilim ama yılbaşından sonra düşünüyorum ve erkek çocuğum olsun istiyorum içten içe-tabi hayırlı ve sağlıklı olması daha önemli- önümüzdeki için bizim için hangi zamanlar önemli?
canım benden istediğin bir ay varsa ona bakabilirim 2013 e dahil olması lazım 2014 e bakamıyorum henüz yer almamış.. ama ben senin için 2013 aralık ayına baktım 24 kasım-7 aralık arası senin erkeğe yatkın eşininki de aynı tarihlerde direk erkek.. eğrinin gidişine bakılırsa tahmin ettiğim kadarıyla ocakta kız ve kıza yatkın olarak çıkacaksınız.. 2014 de tekrar baktırırsın olmazsa.

bana da bakar mısınız?:KK16:
benim doğum tarihim 25/02/1987
eşimin 05/12/1984
sat: 18 mayıs
hamile olduğumu 20 haziranda öğrendim :26:

bana da bakar mısınız?:KK16:
benim doğum tarihim 25/02/1987
eşimin 05/12/1984
sat: 18 mayıs
hamile olduğumu 20 haziranda öğrendim :26:
tatlım mayısın 30 una kadar döllenme olduysa seninki kız eşininki erkeğe yatkın bu durumda kız oluyor.. mayısın 30 undan sonra; seninki erkek eşininki de 4 hazirana kadar erkek..bu durumda erkek olur.. eşininkinde 4 hazirandan sonra kıza yatkınlık başlıyor ama seninki erkek oldugu için 4 hazirandan sonra hamile kaldıysan yine erkek.. seninki biraz karışık çıktı.. fakat açık yazdığımı düşünüyorum:)) Allah gönlündekini versin cnm yine de bunlara çok takılmamak lazım...

canım benden istediğin bir ay varsa ona bakabilirim 2013 e dahil olması lazım 2014 e bakamıyorum henüz yer almamış.. ama ben senin için 2013 aralık ayına baktım 24 kasım-7 aralık arası senin erkeğe yatkın eşininki de aynı tarihlerde direk erkek.. eğrinin gidişine bakılırsa tahmin ettiğim kadarıyla ocakta kız ve kıza yatkın olarak çıkacaksınız.. 2014 de tekrar baktırırsın olmazsa.

tesekkur ederim gercekten 2014 de nasip olursa gorusuruz hayirlisi olsun Rabbim ne derse o olur.

tatlım mayısın 30 una kadar döllenme olduysa seninki kız eşininki erkeğe yatkın bu durumda kız oluyor.. mayısın 30 undan sonra; seninki erkek eşininki de 4 hazirana kadar erkek..bu durumda erkek olur.. eşininkinde 4 hazirandan sonra kıza yatkınlık başlıyor ama seninki erkek oldugu için 4 hazirandan sonra hamile kaldıysan yine erkek.. seninki biraz karışık çıktı.. fakat açık yazdığımı düşünüyorum:)) Allah gönlündekini versin cnm yine de bunlara çok takılmamak lazım...
teşekkür ederim canım belli olunca yazarım buraya :KK31: yüzük testi kız diyo ben de kız hissediyorum ama bakalım nolucak merakla bekliyorum :18:

teşekkür ederim canım belli olunca yazarım buraya :KK31: yüzük testi kız diyo ben de kız hissediyorum ama bakalım nolucak merakla bekliyorum :18:
tuhaftir ama yuzuk testi bende tuttu.. Yuzuk sende nasil hareket etti dik cizgi mi yoksa yuvarlak mi?

tuhaftir ama yuzuk testi bende tuttu.. Yuzuk sende nasil hareket etti dik cizgi mi yoksa yuvarlak mi?

yuvarlak hareket etti canım sol elimin üstünde yaptı arkadaşım yuvarlak gitti ikincisi öne arkaya gitti bakalım hangisi doğru çıkıcak:KK31: sende nasıl hareket etmişti

yuvarlak hareket etti canım sol elimin üstünde yaptı arkadaşım yuvarlak gitti ikincisi öne arkaya gitti bakalım hangisi doğru çıkıcak:KK31: sende nasıl hareket etmişti
cnm bende de ilki yuvarlakti ikincisi.de dik. Ben yuvarlagi erkek diye biliyorm kime baktiysak dogru cikti.. Benim bebek erkekmis.

cnm bende de ilki yuvarlakti ikincisi.de dik. Ben yuvarlagi erkek diye biliyorm kime baktiysak dogru cikti.. Benim bebek erkekmis.
Ama.cnm kendin yapman lazim bana da iki arkadasim yapti ikisinde de ayri ayri cikti. Benim avucumda yapip Dik giden arkadasin kizi vardi yuvarlak olanin oglu.. Ben de onlarda denedim ikisine de yuvarlak hareket ettirdim halbuki ikisinin de oglu yok. Birininki kiz. Sonra suna karar verdik kisinin kendi cocuklari cikiyo olabilir diye kendimiz kendi avucumuzda yaptik tuttu bu kez.. Ama illaki tutmak zorunda degildir tabi

canım senin sat 16 martsa aramızda 1 aya yakın zaman var benim de dokrotun hesapladıgı sat 8 nisan benim kafam karıştı cnm cinsiyet için sen mi doktora gitmedin henüz yoksa daha belli değil mi dedi.. benimki çok çok erken mi oldu ne :44:

Cnm nasilsin evet 1 ay var aramizda :KK66: ozeldeki dr bana kiz dedi devlete gittim belli deil suan tam goremedim dedi kiz mi dedim hayir net deil dedi yaniltmamak icinde sonra tekrar bakalim dedi ...
baya bi karisti kafam :KK43:
Sen erken ogrenmissin gercektende birde bizimki netlessseydi bi :KK43:

Cnm nasilsin evet 1 ay var aramizda :KK66: ozeldeki dr bana kiz dedi devlete gittim belli deil suan tam goremedim dedi kiz mi dedim hayir net deil dedi yaniltmamak icinde sonra tekrar bakalim dedi ...
baya bi karisti kafam :KK43:
Sen erken ogrenmissin gercektende birde bizimki netlessseydi bi :KK43:
Evet cnm ben doktoru araştırıp gitmiştim hemen söylediğini ve genelde yanılmadğını duymuştum arkadaşlardan.. istersen sen de öyle bir dr araştırıp ona git.. artık nerdeyse belli olması lazım.. yine burdan bir arkadaş var onunda 25. haftasında oğlu olacağı netleşti.. o da öncesinde çok bekledi bir kız dediler bir erkek :KK14:

Evet cnm ben doktoru araştırıp gitmiştim hemen söylediğini ve genelde yanılmadğını duymuştum arkadaşlardan.. istersen sen de öyle bir dr araştırıp ona git.. artık nerdeyse belli olması lazım.. yine burdan bir arkadaş var onunda 25. haftasında oğlu olacağı netleşti.. o da öncesinde çok bekledi bir kız dediler bir erkek :KK14:

Himmm ne stresli bi durum yaa :S
Yarin tekrar gitcem bakalim ne dicek devletteki dr zaten oda kiz derse kizdir iki dr da yanilmaz dimi ...
o arkadasada baya supriz olmus kiz deyipte erkek cikmasi :KK66:

merhabalar banada bakarmısınız
benimde bir kızım var birde erkek olmasını istiyorum Allahın izni ile
benim doğum tarihim: 16/05/1983
eşimin doğum tarihi: 21/03/1983 nerden bakıyosunuz bizde bakabilirmiyiz
yada siz yardımcı olurmusunuz. :emir_bebek:

X