Çin Takvimi

merhabalar asyanil benim için birde ağustosun 7 sini yorumlayabilirmisin.
cnm 7 agustosta eşinde sen de erkeğe yatkın günde oluyorsunuz bu durumda bioritm tutarsa erkek olur sanırım ama sen dediğim gibi yumurtanın çatladığından da emin ol canm..

merhabalar asyanil benim için birde ağustosun 7 sini yorumlayabilirmisin.
7 ağustosta ikiniz de erkeğe yatkın günlerdesiniz.. bioritm tutarsa bu durumda erkek olablir diyorum ama sen yine de yumurtanın çatladığından emin ol canım sadece bioritme bağlı kalma arkadaşım..

7 ağustosta ikiniz de erkeğe yatkın günlerdesiniz.. bioritm tutarsa bu durumda erkek olablir diyorum ama sen yine de yumurtanın çatladığından emin ol canım sadece bioritme bağlı kalma arkadaşım..

ya zaten ağustos çin takviminde kız olarak gözüküyor bioritimde ayın 7 si erkek görünüyor ve 14. gün bioritimin tutma olasılığı nasıldır yüzde olarak çok kararsız kaldık çin takvimimi bioritimmi

çin takvimine bakarken çin yaşınıza göre bakacaksınız kızlar
Çin takvimine göre cinsiyet hesaplama, belirleme | Hafta Hafta ve Ay Ay Hamilelik (gebelik)
bu siteye göre ben 25 yaşında görünüyorum o yüzden erkek çıkıyo ama direkt bakınca kız yani burda çin takvimine göre yaşınız hesaplanıyo doğru çıkmayanlar burdan baksınlar

Ben burdan da baktım yine erkek yine erkek :KK43: doktorum 12+0 da kıza benzetti. İnşallah yanılmıştır. Bütün belirtiler, bütün takvimler erkek diyo yaa yok böyle birşey

Ben burdan da baktım yine erkek yine erkek :KK43: doktorum 12+0 da kıza benzetti. İnşallah yanılmıştır. Bütün belirtiler, bütün takvimler erkek diyo yaa yok böyle birşey

Neden böyle düşünüyorsun canım bizler de kadın değil miyiz?
Senin annen daha sen doğmadan hakkında böyle düşünse hoşuna gider miydi?
Eğer Rabbim sana kız evlat nasip ettiyse vardır bir bildiği.
Ayrıca 12. haftada yanılma payı çok yüksek. Yine de sen hayırlısını iste.

Neden böyle düşünüyorsun canım bizler de kadın değil miyiz?
Senin annen daha sen doğmadan hakkında böyle düşünse hoşuna gider miydi?
Eğer Rabbim sana kız evlat nasip ettiyse vardır bir bildiği.
Ayrıca 12. haftada yanılma payı çok yüksek. Yine de sen hayırlısını iste.

Cnm beni yanlış anlamışsın, kız çocuklarına bayılıyorum, hamile kalmadan önce kızım olsun istiyordum, sonra o, bu, şu yöntemler heeepsi erkek deyince, bulantım falan da hiç olmayınca ( o kadar yoktu ki her gittiğimde dra bebek duruyor mu diyordum) kendimi farketmeden erkeğe alıştırmışım, hem de öyle böyle değil. Allah ne verirse herşey kabulüm. Hakkımda hayırlısına dua ettim hep ama içsel bişey işte. Bu durumu yaşamayan anlamıyor sanırım. Cinsiyeti çok merak edenlere bile gülerdim ben, inanamıyorum şimdiki halime :?

Cnm beni yanlış anlamışsın, kız çocuklarına bayılıyorum, hamile kalmadan önce kızım olsun istiyordum, sonra o, bu, şu yöntemler heeepsi erkek deyince, bulantım falan da hiç olmayınca ( o kadar yoktu ki her gittiğimde dra bebek duruyor mu diyordum) kendimi farketmeden erkeğe alıştırmışım, hem de öyle böyle değil. Allah ne verirse herşey kabulüm. Hakkımda hayırlısına dua ettim hep ama içsel bişey işte. Bu durumu yaşamayan anlamıyor sanırım. Cinsiyeti çok merak edenlere bile gülerdim ben, inanamıyorum şimdiki halime :?

Bende cinsiyeti aşırı derecede merak ediyorum 11. hafta içerisinde olduğumdan doktor tahmin etse de inanmam herhalde yani aslında haklısın. Ayrıca cinsiyet tahmin yöntemleri daha da kafa karıştırıyor ve insanın aklı karışıyor. Bana da bazen kız bazen erkek gibi geliyor. Benim için kız veya erkek hiç farketmez aslında kendimi zaten kaptırmamaya çalışıyorum. Hakkımızda hangisi hayırlıysa Rabbim onu versin ama 16. haftadan önce yapılan doktor tahminleri de pek tutmuyor o haftaya kadar nasıl sabretcem bilmiyorum:KK9:

Bende cinsiyeti aşırı derecede merak ediyorum 11. hafta içerisinde olduğumdan doktor tahmin etse de inanmam herhalde yani aslında haklısın. Ayrıca cinsiyet tahmin yöntemleri daha da kafa karıştırıyor ve insanın aklı karışıyor. Bana da bazen kız bazen erkek gibi geliyor. Benim için kız veya erkek hiç farketmez aslında kendimi zaten kaptırmamaya çalışıyorum. Hakkımızda hangisi hayırlıysa Rabbim onu versin ama 16. haftadan önce yapılan doktor tahminleri de pek tutmuyor o haftaya kadar nasıl sabretcem bilmiyorum:KK9:

Bir kız bir erkek çıkması çok daha iyi. Fazla kaptırmazsın. Herşey erkek çıkınca artık vardır bi kerameti diyosun :)

tutmadığı durumlarda oluyo benim bi arkadaşımda ve bende tutmadı çok fazla umut bağlamamak lazım. yüksek ihtimal tutsaydı çinde çocuk kısıtlaması varken onlar bu takvime göre yaparlardı :)

benim hem çin takviminde hem de diğer bütün testlerde erkek cikiyor ama pek güvenmiyorum. Diyeceksiniz ki 17. haftadasin nasil ögrenemedin cinsiyetini diye. Valla en son muayenem 14. Haftadaydi ve bitürlü göstermeyince bebişim, doktor 1 ay sonraki muayenede bakariz dedi. Bakalim, heyecanla bekliyorum:KK17:

Arkadaşlar ben benim oğlumu tutturdum çin takviminden.
Ayrıca belki şansıma öyle olmuştur ancak tüm arkadaşlarımınkini de doğru bildim.
Muhtemelen 25 kadar kişide 1 fire verdim :)))
Yalnız çin takviminde önemli bir durum var, yaşı doğru almalısınız.
Çin takvimine göre yaş hesaplama yazın, çıkıyor.
(Tabi tüm bu yazdıklarıma rağmen şanslı olduğum için doğru bilmişte olabilirim :)

Çin takvimine qöre bu ay hamile kalırsam kızım olucak :KK16:
inşaallah hamile kalırsam ve kızım olursa kesinlikle buraya yazıcam kızlar :KK52:
1 tane oğlum var 20 yaşımda eylül ayında hamile kalmıştım takvim doğru qösteriyor oğlumu..
hadi bakalım hayırlısı :KK16:

Hadi bakalim bu takvime gore bebisimin erkek olmasi lazim:emir_bebek: =)
Cinsiyeti belli olur olmaz yazacagim :KK49::KK6:

kızım çin takvimine görede kızdı 2. bebeğimide özellikle ayarladık erkek ayına ama daha henüz cinsiyetimizi söylemedi doktor çin takvimine göre erkek bakalım reelde ne çıkıcak :KK49:

Çevremdeki herkese baktım doğru çıkıyor. Beni kız olarak gösteriyor bakalım hayırlısı.

Doğru çıkmadı diyenlerin sanırım yanlış hesap çünkü bende yanlış yapmıştım. O zaman erkek çıkmıştı.

Hesaplayıcıya bakın o hesaplasın o zaman doğru çıkıyor :))

X