Çin Takvimi

Merhaba Bişe merak ediyorum Çin takviminde hesap yaparken son adet oldugun aya mı yoksa hamile kaldığım aya mı bakılır...Mesela benim son adet tarihim diyelim 30 Ocak ama ben Şubat'ta yumurtlamış oluyorum ve bunun için döllenme Şubat'ta olacak şimdi ben cinsiyet öğrenmek için Ocak mı Şubat'a mı bakcam lütfen cevap verirmisinz

Bende takvim kız diyodu, doktor % 90 erkek dedi. O kadar da umutlanmistim. Hayırlısı ve sağlıklısı olsun tabi, Allah herkesin bebeğini ona bagislasin.

Benim hamile kalma yaşım normalde 23 Çin Takvimine göre kız gözüküyor. Ancak doğduğumuz güne göre de yaş farkediyorsa o zaman 1 kaç gün farkla erkek. :KK70::KK70::KK70:

Doğduğumuz güne göre farkediyorsa Çin Takvimi doğru çıkıyor çünkü erkek bebek bekliyorum bende.

Allahı n bildiği şeyi kul nasıl yapsın bire bir şirk dir bu inanmayin rabbim dört kız verir iyi bakmazsin hayırlısıni değil erkeğini istersin o sana beşinciyı erkek verir ama bi kolu olmaz bi bacağı olmaz sakat olur o zaman dersin sağlıklı olsaydı da. Kız olsaydı gerçekten allahtan istemeyi bilmek gerek

Buna göre benim bebeğim erkek :) ilerde Bakıcam doğru mu:)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Cin takvimi yalan yaa bende kiz cikiyodu ama cinsiyeti erkek.
Bence inanmayin %50 ihtimal var. Kimine dogru cikiyo kimine yanlis o yuzden inanmayin sallamasyon bence tamamen. Ama sarmisak yontemini deneyin derim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Yasim 31 Ocak ayı erkek cikiyo bir eklersemde gene erkek bakalım doğru cikacakmi

Omurus sarımsak yöntemi ne

Son düzenleme:
Kizlar cin takvimine nasil bakiyorsunuz? Benim 1 oglum var. ona hamile kaldıgim zamana baktıgımda hem icinde bulundugum yasim hemde 1 sonraki yasim icin erkek gosteriyordu ve oglum oldu. Ama acikcası ben cin takvimi yas hesaplamasiyla ilgili tereddutteyim; İcinde bulundugun yas mi alınmalı ya da ocak subat dogumlu anneler için içinde bulundugu yasin 2 fazlasi, diger aylarda dogan anneler için 1 ekleyerek bakılan mı dogru sizce? bu arada en önemli konu Allah herkese saglıklı ve hayırlı evlatlar nasip etsin insallah tabii, cinsiyeti kız da olmus erkek de başımızın üstünde...

Ben rus takviminede çin takviminede baktım erkek :KK51:çıktı.Paşam geliyorrr.,.:nazar::KK49:

Merhaba arkadaslar,benım kafama bırsey takıldı bu çib takvimi ile ilgili, cınsıyet yumurtlama gununu baz alarak mı bellı oluyor yoksa son adet tarıhımı.hamıle kaldıgım ay son adet tarıhımın oldugu ay mı yoksa yumurtlama donemının oldugu ay mı oluyor?cunku hamılelık yumurtlama oldugunda gerceklesıyor.

soyle toparlamak gerekırse ben nasıpse temmuzda hamıle kalmak ıstıyorum , regl tarıhlerım cok duzenlıdır ve ben hazıranda son adet tarıhım oluyor yumurtlama donemımde temmuz ayına denk gelıyor.hamıle kaldıgım ay temmuz olmaz mı?ıns kalırsam yanı =)

neye gore baktınız pekı yumurtlama zamanınız olan aya mı yoksa son adet tarıhıne goremı

canım hamile kaldığım yaşın +1 ekledim ve muhtemel doğum yapıcağım tarihi kesiştirdim zaten internete girerseniz çin takvimi diye hem size nasıl yapmanız gerektiğini anlatıyor bende öyle öğrendim canım :)

Cin takvimi yalan yaa bende kiz cikiyodu ama cinsiyeti erkek.
Bence inanmayin %50 ihtimal var. Kimine dogru cikiyo kimine yanlis o yuzden inanmayin sallamasyon bence tamamen. Ama sarmisak yontemini deneyin derim

Sarmısak yöntemini anlatirmisiniz :what:

Sarmısak yöntemini anlatirmisiniz :what:

Bende internetten ogrenmistim. Bol sarmisakli cacik yaptim sabah kalktigimda asiri terlemistim ter kokuma kendim bile katlanamadim. Oysa oncedende yerdim bukadar kotu kokmazdi. Tam hangi zamanda ysptigimi hatirlamiyorum ama 12 16 haftalar arasindaydi. Teriniz cok kokarsa erkek az yada normalseniz kiz diyolardi. Cin takvimi haricinde hepsinde erkek cikiyodu. Sonuc erkek

Bende internetten ogrenmistim. Bol sarmisakli cacik yaptim sabah kalktigimda asiri terlemistim ter kokuma kendim bile katlanamadim. Oysa oncedende yerdim bukadar kotu kokmazdi. Tam hangi zamanda ysptigimi hatirlamiyorum ama 12 16 haftalar arasindaydi. Teriniz cok kokarsa erkek az yada normalseniz kiz diyolardi. Cin takvimi haricinde hepsinde erkek cikiyodu. Sonuc erkek

Çok ilginç bir yöntemmis gerçekten aklımda bulunsun şu an hamile değilim ama eşim kiz istiyor hayırlısıyla inşaAllah

Çok ilginç bir yöntemmis gerçekten aklımda bulunsun şu an hamile değilim ama eşim kiz istiyor hayırlısıyla inşaAllah

Ben bisuru yolla ogrendim oglumu. Doktor solediginde biliyodum. En onemli ogrenme yontemi hislerindir. Anne hisseder :KK66:

ben hamile kaldıktan sonra baktım çin takvimine, kız olacak die çıktı. tuttu... zaten %50ihtimal var gerçi ama bilemiyorum

X