Çin Takvimi

Benimde tutmadı takvime göre kız ama benim bebeğimin cinsiyeti erkek :):)

Arkadaşlar ben mayis 1995 dogumluyum ve Ağustos ayında hamile kaldım
dogum05, 05, 1995
Sat:22, 07
Bnmki ne olucak o_Oo_O:KK17::KK17:

Sata gore degil hamile kalma gunune gore hesapliyosun ben 25yasinda agustosta hamile kaldm ama sat 21temmuz. Cin takvimi erkek dedi doktorda dun erkek dedi :)

Sata gore degil hamile kalma gunune gore hesapliyosun ben 25yasinda agustosta hamile kaldm ama sat 21temmuz. Cin takvimi erkek dedi doktorda dun erkek dedi :)
Anne olmak bu duyguyu hergün hissetmek muhteşem bir duygu ve hamilelikten dolayı bu duyguyu dahada derinlerde hissediyorum ve bebegimin icimden gectigi gibi erkek olması beni dahada duygulandiriyor :KK61::KK36::KK36::cry:

bu takvimde yasinizi dogru hesaplamaniz gerek ocak ve subat aylarinda doganlar kendi normal yaslarina 2 yas eklemeliler amma mart ve sonraki aylarda doganlar 1 yas eklemeliler normal yaslarina oyle bakinca dogru cikiyo mesela ben 18 yasimdayim mayis ayinda dogdugum icin 1 yas ekleyib eylulde hamile kaldim, takvmde erkek cikiyo umarim anlata bilmisimdir , bi kac gun sonra kontrole gidicem:emir_bebek: bakalim hayirlisi inshAllah:KK68:ne olsa yazicam buraya :KK25:

bu takvimde yasinizi dogru hesaplamaniz gerek ocak ve subat aylarinda doganlar kendi normal yaslarina 2 yas eklemeliler amma mart ve sonraki aylarda doganlar 1 yas eklemeliler normal yaslarina oyle bakinca dogru cikiyo mesela ben 18 yasimdayim mayis ayinda dogdugum icin 1 yas ekleyib eylulde hamile kaldim, takvmde erkek cikiyo umarim anlata bilmisimdir , bi kac gun sonra kontrole gidicem:emir_bebek: bakalim hayirlisi inshAllah:KK68:ne olsa yazicam buraya :KK25:
cinsiyet belli oldu mu acaba

bazı arkadaşlar yaşınıda yanlış hesaplıyor 86 doğumlu olan 28 yaşında olur 27 değil çin takvimini hesaplarkende yaşına dogudun ay mart ve sonrasıysa 1 ekleyeceksınız ocak ve şubata 2 eklenecek. bazı arkadaşlarda yaşına 1 eklemeden bakıyo yanlış yada doğru tuttu yada tutmadı dıyorlar

bu hesaba göre yazarsanız tutup tutmadığını anlarız

yok daha degil , burda bakmadilar 12ci haftada erken dediler bu gun bakariz dediler ama ben dedim 2 haftasonra kontrole gidicem o zaman bakarlar inshAllah ogrenir ogrenmez yazicam soz:KK66:

bazı arkadaşlar yaşınıda yanlış hesaplıyor 86 doğumlu olan 28 yaşında olur 27 değil çin takvimini hesaplarkende yaşına dogudun ay mart ve sonrasıysa 1 ekleyeceksınız ocak ve şubata 2 eklenecek. bazı arkadaşlarda yaşına 1 eklemeden bakıyo yanlış yada doğru tuttu yada tutmadı dıyorlar

bu hesaba göre yazarsanız tutup tutmadığını anlarız
Tutmadı benim hem de düzgün hesalamama rağmen :) Çok inanmayın bence :)

kasım 89 doğumluyum. ağustos 2014 de hamile kaldım baktım erkek gözüküyordu. ama kız :) her zaman tutmayabiliyor.
geçen yıl haziran 2013 de hamile kalmıştım o kız gözüküyordu ve kız'dı. ama ona 5 aylık hamileyken kaybetmiştim :KK43:

kızlar ben de ocak doğumluyum ama aklım karıştı. ocakta yeni yıla giriyoruz yaşımıza ikiden başka 1 daha mı ekleyeceğiz??

kasım 89 doğumluyum. ağustos 2014 de hamile kaldım baktım erkek gözüküyordu. ama kız :) her zaman tutmayabiliyor.
geçen yıl haziran 2013 de hamile kalmıştım o kız gözüküyordu ve kız'dı. ama ona 5 aylık hamileyken kaybetmiştim :KK43:
25 yaşındasın ağustos erkek görünüyor evet tutmamış. başın sağ olsun ALLAH karnındakı bebegıne uzun ömür versin. ben kız çocuklarını çok sevıyorum yumurtlama gününden önce olursa kız olma ıhtımalı yüksek yazmışlar siz de öyle mi oldu ?

25 yaşındasın ağustos erkek görünüyor evet tutmamış. başın sağ olsun ALLAH karnındakı bebegıne uzun ömür versin. ben kız çocuklarını çok sevıyorum yumurtlama gününden önce olursa kız olma ıhtımalı yüksek yazmışlar siz de öyle mi oldu ?

teşekkür ederim Allah razı olsun .. ben de çok seviyorum kız çocuklarını kendimi hiç erkek annesi olarak hayal edemiyorum .. ben doktor kontrolüne gittiğimde adetimden 10 gün geçmişti. doktorum 20 günlük bir gebelik demişti. benim 28 günde bir dönüyor. yani yine yumurtlama gününe denk geliyor. ben dediğinizi ilk defa duydum.

kızlar biri bana baksın hamilemiyim bilmiyorum bu ay çalıştık bakalım göreceğiz ama takvime bakmadım hesaplarmısınız

16.mayıs 1981 son adet: 18 kasım ovulasyon tarihim 29 kasımdı

umarık erkek olur tabi sağlıklı hayırlı bir şekilde

Bazen tutuyor çin takvimi bazen tutmuyor. Sadece tahmin yürütüyor bence.

Son düzenleyen: Moderatör:
kızlar biri bana baksın hamilemiyim bilmiyorum bu ay çalıştık bakalım göreceğiz ama takvime bakmadım hesaplarmısınız

16.mayıs 1981 son adet: 18 kasım ovulasyon tarihim 29 kasımdı

umarık erkek olur tabi sağlıklı hayırlı bir şekilde
Gerçek Yaşınız 33.
Mart ve Sonrası Doğduğunuz için Yaşınıza +1 Eklendi.
Hamile kaldığınız ay Aralık
Çin Takvimine Göre Gebelik Yaşınız 34.
Çin Takvimine Göre Çocuğunuzun Cinsiyeti Muhtemelen Kız
Bebeğinizin Muhtemel Doğum Tarihi ise : 25-08-2015

Gerçek Yaşınız 33.
Mart ve Sonrası Doğduğunuz için Yaşınıza +1 Eklendi.
Hamile kaldığınız ay Aralık
Çin Takvimine Göre Gebelik Yaşınız 34.
Çin Takvimine Göre Çocuğunuzun Cinsiyeti Muhtemelen Kız
Bebeğinizin Muhtemel Doğum Tarihi ise : 25-08-2015
sarah banada bak lütfen 4-5 tane siteden baktım hep ayrı çıktı

19 haziran 1979 son adet 24 eylül

X