Çin Takvimi

Doğum tarihim 11.01.1994 son adet tarihim 24 kasım cnm ama otomotik hesaplama yalan ya arkşa yaptım erkek çıktı kızı oldu
Cnm senin ovulasyonun araliktaymis aralikta heryasta kiz cikio 2 de eklesek 1 de eklesek kiz ama insallah oglun olur.Allahtan baska gelecegi kimse bilemez ama benim cevremdede kime baktiysam hep dogru cikti insan sasiriyor

kızın olur takvimde kız gösteriyo :KK66: otomotik yanlış bence çevremde otomotive baktım doğru çıkmadı. Sende bana dua et inş oğlum olur :KK66: henüz hamile değilim bu ay çalıştık adetimi bekliyorum öncelik sağlık hayırlısı olması tabi

Merhaba bu Çin takvimine nerden bakıyosunuz acaba? Bende bu ay sonunda test yapcam inşallah tutmuştur diye dua ediyorum. Bu ay kaldıysam sizin baktığınız takvime göre ne çıkıyo acaba? Ben baktım da erkek diyo eşimde bende çok istiyoruz kız olmasını ama Rabbim bilir tabi sağlıklı olsun da...

Bu cin takvimine inanmiyorum ya ablamin iki oglu var ama cin takviminde kiz gosteriyodu.. benimde kizim var erkek gosteriyodu. Smdikinide erkek gosteriyo bari bu tutsun baskada cocuk dogurmam dua edinde benimde oglusum olsun kizlaro_O

Mrb kizinda sa
Bu cin takvimine inanmiyorum ya ablamin iki oglu var ama cin takviminde kiz gosteriyodu.. benimde kizim var erkek gosteriyodu. Smdikinide erkek gosteriyo bari bu tutsun baskada cocuk dogurmam dua edinde benimde oglusum olsun kizlaro_O
mrb doğum tarihini ve son adettarihini yazarmısın??

Cinsiyet ne bebişinizin ? Takvimde yaş ve ay eşleştirerek bakılsa daha doğru çıkıyo sanki:KK66:)) otomotikten baktım çevrede yanlış çıktı allah biliyor allah hepimizin gönlğne göre versin. İnş benim eli ayagı düzğün özürsüz erkek muhammed bebeğim olur rabbim gönlümdekini niyetimdekini versin halkıma hayırlı eylesin inşşş herkezin gönlüne göre versin :KK66:)
takvimden baktım canım

Hamile kaldığın ay ve yaşı eşleştir bak cnm mesela 20 yaşındasın martta hamile kaldın 20 yaş mart ayı diye eşleştir yada yaş ve hamile kaldığın ayı söyle bn bakayım
Merhaba bu Çin takvimine nerden bakıyosunuz acaba? Bende bu ay sonunda test yapcam inşallah tutmuştur diye dua ediyorum. Bu ay kaldıysam sizin baktığınız takvime göre ne çıkıyo acaba? Ben baktım da erkek diyo eşimde bende çok istiyoruz kız olmasını ama Rabbim bilir tabi sağlıklı olsun da...

Hamile kaldığın ay ve yaşı eşleştir bak cnm mesela 20 yaşındasın martta hamile kaldın 20 yaş mart ayı diye eşleştir yada yaş ve hamile kaldığın ayı söyle bn bakayım

Canm tedaviye başladım ben umarım hamileyimdir. 24 yaşındayım eğer kaldıysam aralık olarak bakar mısın?

X