Çin Takvimi

cemal süreya nın sözü olanı nasıl ekledin canım? hamilelik takvimim vardı ama bebeğim çok geriden geliyor yanıltıcı olduğundan kaldırdım.
Onu resim upload siteleri var. Begendigin bir resmi upload et. Ayarlarda imza bolumu var linki kopyala oraya kaydet. Yani ben oyle yaptim. Ama sunuda belirteyim ben proluyum. Prosuzlarda oluyormu bilmiyorum. Sen bir dene bakalim

Onu resim upload siteleri var. Begendigin bir resmi upload et. Ayarlarda imza bolumu var linki kopyala oraya kaydet. Yani ben oyle yaptim. Ama sunuda belirteyim ben proluyum. Prosuzlarda oluyormu bilmiyorum. Sen bir dene bakalim
sen pro üye olduğun için imza bölümü sana gözüküyor olabilir. benim ayara da imza bölümü yok canım

Eki Görüntüle 1725549
Canım ilk fotomuzu bugün aldık , bi tahminde bulanabilirmisin , soldaki Bebek ,sağdaki baloncuk ne olduğunu sordum , Ordan beslendiği kutucuk dedi güldü :) eşimi demek istedi anlamadım .
Neyse bu haftalarda bukadar büyük kese olurmu bilmiyorum .
Hayırlısı artık
Bu arada 7+1günlükmüşüz
canım bizdeki usg lere göre farklı sanki bizdekinin tersi gibi doruyor. vajinal usg ye benzettim. yalnız plasentanın konumu tam olarak saptayamadım kusura bakam.

Ben tarama testi icin devlete gidicem. Muayenehaneye gidiyorum doktorun. Cinsiyetini hemen soyluyor zaten tahminini. Doktorumu degismedim hic. Devletteki doktor daha erken gostermiyor dedigi gun diger muayenehanedeki doktor kizimin cinsiyetini tahmin edip soylemisti.
Anladım canım ozaman iyi çünkü bazıları tahminde bulunmak istemiyorlar. Hayırlısı bakalım kontrollere daha çok var Allah bize ozamana kadar sabır versin:KK17:

23 yaşımdayım ama Çin Takvimine göre 24 yaşımdaymışım, eylül ayında gebe kaldım takvime göre Erkek çıkıyor

cin-takvimi.gen.tr sitesinden otomatik hesaplama yaptım

Şu sonuclar da cintakvimi.org sitesinde yazıyor

Gerçek Yaşınız 23.
Mart ve Sonrası Doğduğunuz için Yaşınıza +1 Eklendi.
Gerçek yaşınız adet tarihi zamanına göre hesaplanmaktadır.
Hamile kaldığınız ay Eylül
Muhtemel Gebe Kalma Tarihiniz ise 27-09-2015
Çin Takvimine Göre Gebelik Yaşınız 24.
Çin Takvimine Göre Bebeğiniz Muhtemelen : Erkek
Bebeğinizin Muhtemel Doğum Tarihi ise : 19-06-2016

Rus takvimine göre de Erkek cıkıyor

Bu mesajım burada dursun cinsiyet belli olunca inşaAllah yazarım tutup tutmadığını :)
Oncelikle her seyin hayırlısı olsun :)

Gebe kalmadan önce bu takvimlere bakmamıştım :)

Çin takvimi ve rus takvimine göre erkek çıkıyordu ama bebeğim kız:21:

Çin takvimi ve rus takvimine göre erkek çıkıyordu ama bebeğim kız:21:

Merhaba hayırlı olsun inşallah sağlıklı uzun ömürlü olur.
Bişey soracam Çin takvimine göre tersi çıktı diyorsun peki o takvime göre kendi yaşını doğru hesapladınmı merak ediyorum ?

Merhaba hayırlı olsun inşallah sağlıklı uzun ömürlü olur.
Bişey soracam Çin takvimine göre tersi çıktı diyorsun peki o takvime göre kendi yaşını doğru hesapladınmı merak ediyorum ?

Tesekkur ederim evet normalde 23 yasimda hamile kaldim ama cin takvimine gore 24 oluyormusum (eylul dogumluyum)

Çin takvimi kız dedi , Rus takvimi kız dedi icime de kiz doguyordu ama doktor erkek dedi 13. Hafta da. Hayirlisi olsun demekten başka bir şey gelmiyor elden.

Merhaba arkadaşlar hamilelikte surekli cilek yemek cinsiyet cinsiyette kız mı erkek için mi biliniyor arkadaşlarla merak konusu oldu kimse birşey bilmiyor size sorayım dedim :)

Merhaba arkadaşlar hamilelikte surekli cilek yemek cinsiyet cinsiyette kız mı erkek için mi biliniyor arkadaşlarla merak konusu oldu kimse birşey bilmiyor size sorayım dedim :)

:KK48::KK48: İlahi damla :))
Bunlar hep saçmalık yahu inanma
Ama falsızda kalma yani eğlenceli oluyor:KK48:
Ben bunu cinsiyet için duymadım Can'ım
Benim duyduğum şöyle hamileliğinde çok çilek aşeren kadının çocuğu çok zeki olurmuş :KK70:
Sanki çilek aşermeyenlerinki gerizekalıymış gibi tövbe yarabbim :KK48:

Benim duyduğum şöyle hamileliğinde çok çilek aşeren kadının çocuğu çok zeki olurmuş :KK70:
tesadüf müdür bilmem ama canım oğlumun poposunda ve ensesinin biraz yukarısında Allahtan saçlarının içinde kalıyor çilek gibi pembe lekeler vardı. popodaki geçti ense duruyor. saçlarının arasında kaldı.

tesadüf müdür bilmem ama canım oğlumun poposunda ve ensesinin biraz yukarısında Allahtan saçlarının içinde kalıyor çilek gibi pembe lekeler vardı. popodaki geçti ense duruyor. saçlarının arasında kaldı.

Can'ım çilek leke yapmazki
Anca ciğer yer elini yıkamadan bir yerine sürersen . Bebek'te aynen o yerde mor yada kahverengi leke oluyormuş
Doktora gösterdinmi hiç ?

Hehe :) ya canım bu sene herkes hamile kızlar da cilege aserince kız oluyor biri erkek oluyor diyor bi sorayım da rahatlayayimdedim :KK71:

X