Çin Takvimi

bende önceden inanıyodum tanıdıklar falan hep tutuyodu bakınca ama külliyen yalan bende tutmadı kesinlikle.çin takvimine göre kız diyor ama benim çok şeker bi oğluşum olucak :)

arkadaşlar ben de hep tutmadı tutmadı yalan diyordum, meğerse ben takvime hep yanlış bakıyormuşum, yaşıma +1 ekleyerek bakmam gerekiyormuş, öyle bakınca kızımda tuttu, şimdi benim bu yılki takvime göre işin tuhaf tarafı mayıs hariç her ay "erkek" bebek görünüyor :KK60:

çin takvimi yumurtlama günü ilişki şekli hepsi palavra kızlar.. kandırıldım :KK43: üçüncüye hocaya gidicem :)

çin takvimi yumurtlama günü ilişki şekli hepsi palavra kızlar.. kandırıldım :KK43: üçüncüye hocaya gidicem :)

nası yani cnm erkek isterken kızmı oldu erkek yöntemleri denedin ama kızınmı olucak yada oldu hocayamı gidicen bizede söyle bende kız bebek istiyorum:KK31:

nası yani cnm erkek isterken kızmı oldu erkek yöntemleri denedin ama kızınmı olucak yada oldu hocayamı gidicen bizede söyle bende kız bebek istiyorum:KK31:

aynen öyle oldu canım. çin takvimi dediler ilişki sonrası sol tarafına yat dediler yumurtlama zamanı dediler hepsini yaptım ama yine kızım olacak. yani nasip gerçekten. bence kız bebek olması çok kolay. yinede Allah bilir tabi ama yurtlama gününden 5-6 gün önce hazırlıklara başla misyoner pozisyon sonrasında sol tarafına uzan. bide sebze balık filan bol yersende kız olurmuş çok bilmişler böyle söylüyolar.

aynen öyle oldu canım. çin takvimi dediler ilişki sonrası sol tarafına yat dediler yumurtlama zamanı dediler hepsini yaptım ama yine kızım olacak. yani nasip gerçekten. bence kız bebek olması çok kolay. yinede Allah bilir tabi ama yurtlama gününden 5-6 gün önce hazırlıklara başla misyoner pozisyon sonrasında sol tarafına uzan. bide sebze balık filan bol yersende kız olurmuş çok bilmişler böyle söylüyolar.

sol yazmıssın ama sağa yattın sanırım bende hep sağıma yatıyodum oğlum oldu o sağa sola yatma olayını hiç şaşmıycan o ay hep sağına yatıcan hiç unutmıycam sola dönemiycen erkek çocuk için öyle diyolar..sağol cnm insallah tekrar düşünürsen ozaman bi oğlusun olur:emir_bebek:

inşallahhh... bana sol dediler canım. ondanmı oldu acaba :) Allah bağışlasın evlatlarımızı canları saolsun.

inşallahhh... bana sol dediler canım. ondanmı oldu acaba :) Allah bağışlasın evlatlarımızı canları saolsun.

amin canım...hayır cnm sağ erkek sol kız benim tanıklarım var 5-6kişi denedi soluna yattılar hepsinde tuttu tabi yinede allah bilir allah ne yazdıysa o olur sen tekrar düşünürsen sağına yatarsın hiç şaşmadan o ay hep ama

Son düzenleme:
amin canım...hayır cnm sağ erkek sol kız benim tanıklarım var 5-6kişi denedi soluna yattılar hepsinde tuttu tabi yinede allah bilir allah ne yazdıysa o olur sen tekrar düşünürsen sağına yatarsın hiç şaşmadan o ay hep ama

tamam canım inşlh.

arkadaşlar ben 2013 yılı içinde çocuk sahibi olmayı düşünüyorum kısmetse doğum tarihim 05.10.1987 kız çocuğum olması için hangi ay hamile kalmalıyım gün ay yıl onemliydi sanırım cevap verirseniz sevinirim

arkadaşlar ben 2013 yılı içinde çocuk sahibi olmayı düşünüyorum kısmetse doğum tarihim 05.10.1987 kız çocuğum olması için hangi ay hamile kalmalıyım gün ay yıl onemliydi sanırım cevap verirseniz sevinirim

28 yasa bakıcaksın cnm

merhaba ben 12 mart 1988 doğumluyum mayısta bebek düşünüyoruz.gebe kalırsam cinsiyeti ne olur acaba? :KK16:

bende defalarca takvımden baktım kız dıyordu bebeğimde beşinci aya kadar sakladı ama en sonunda gorebıldık erkek mış

burda erkek çıkıyor yaa
burda hesapladıgımda ise kız çıkıyorr..
2 hafta daha nasıl dayanıcam bennnnnn

Son düzenleme:
Ben de çin takvimi tuttu diğer anne baba yaş hesaplama şeysi tutmadı. Kardeşimde de çin takvimi tuttu diğer hesaplamalı olan tahmin tutmadı.

X