Lekeler, Çiller Expigment krem kullanp sonu alanlar paylaabilir mi?

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
expigment i kullanmaya başlayalı 4-5gün oluyo.bikini bölgesindeki ağdadan kaynaklı koyulaşmayı ya da leke neyse artık onları gidermek için önerdiler.evde kaldıgım zamanlarda günde bi kere bolca surdum hala suruyorum ama sımdılık pek bı etkısını göremedım.burdakı yorumları da okudukca benimki niye soyulmuyo diye dusunmeden edemıyorum.işe yarıyo mu yaramıyo mu anlamadım bazen bakıyorum rengi acılmış gibi gelıyo bazen bakıyorum daha d koyulaşmış gibi geliyo.ama çok etkili bi kremmiş yakın cevremde olumlu sonuc alan insanlar var devam etsem mi etmesem mi bilmiyorumfisfisfis ama lekeler de cok kötü görünüyo hiç olmadı soymak için ben uğraşırım naniknanik

hayır kullanmıyorum bu kremi kullanmaya başladığımdan beri denize gitmiyorum cunku bikini bölgesi olduğu için gün içinde güneş de almıyo :KK70: :KK70: amaaaa az önce fark ettim ki sanki lekeler kabuk tutup soyulucak gibiler heyecanlandım resmen şimdi tekrar sürüp yatıcam yarın lekesiz bir güne daha da yaklaşmış olarak uyanıcam :lepi:

Yaklaşık 1 haftadır kullanıyorum..ilk 1-2 gn hiç bşy olmadıı şuan sürdüğüm yerler kırmızı bide bacaklarım soyuluyo ama lekelerinde rengi açıldı gibi bide kırmızılıklar geçerse iyi bi sonuç olucak gibi

Son düzenleme:
mrb expigmetnti 2 gün önce kullanmaya başladım gayet koyu olan çillerimin renginde 2 gün de olsa hafif bi açılma oldu ..bi kızarıklık durumuyla karşılaşmadım ama sanırım soyulmaya başlıo...değişiklikleri yine yazıcam:)

mrb expigmetnti 2 gün önce kullanmaya başladım gayet koyu olan çillerimin renginde 2 gün de olsa hafif bi açılma oldu ..bi kızarıklık durumuyla karşılaşmadım ama sanırım soyulmaya başlıo...değişiklikleri yine yazıcam:)

başlangıçta bende de kızarma olmadı..ama sonradan soyulma ile başladıı kızarıklıklar..İnş seninkiler kırmızı bi hal almaz ..şuan bacaklarıma bakmak bile istemiyorum ..resmen su dökülüp yanmış gibi... Tek istediğim kızarıklıkların geçmesiii mafoldumben :gitme: yazdığı gibi kullandım yaa neden bende böyle oldu arkadaşlar bilen varsa lütfen yardımcı olsun bana

merhaba rakadaşlar
bende de aynı dert var
dermatoloğa gittim geçen gün
expigment + daylong +skiloren verdi
expigmenti herkes bilio zaten
daylong gün boyu koruyan güneş kremi
skiloren sivilce tedavisinde kullanılıyomuş ama lekelerin rengini açmada da ii olduğunu söledi dr.
daylong u alamadım henüz nette pahalı geldi şimdilik sebamed var onla idare ediyorum
expigmente başlayalı 2 gün oldu hafif yanma oluyor yüzümde
umarım işe yarar bıyık kısmımdakileri çok dert ediyorumsenağlama

ya arkadaşlar bişe takıldı aklıma
expigment kullanırken maske yapmak olurmu
şimdi maskeleri okurken düşündüm de yoğurt maskesi yapmıştım bir kere
iyi gelmişti
bu akşam yapayım diyorum
expigmente başlayalı da 2 gün oldu
deneyim sahibi arkadaşlardan cvp bekliyorum

ya arkadaşlar bişe takıldı aklıma
expigment kullanırken maske yapmak olurmu
şimdi maskeleri okurken düşündüm de yoğurt maskesi yapmıştım bir kere
iyi gelmişti
bu akşam yapayım diyorum
expigmente başlayalı da 2 gün oldu
deneyim sahibi arkadaşlardan cvp bekliyorum

canım expıgment krem yüzü hassaslaştırdğı için başka maske uygulama yezyonlar oluşmasın:eek:lmaz:

teşekkürler daliana
vala eve gidince yapcaktım msjını görünce vazgeçtim
expigment kullanırken yüze herhangi bi bakım yapmayalımmı ozaman
temizlemek dışında ve güneş kremi dışndaCADIARZU

arkadaşlar expigmenti bende kullandım prospektüsünde...herhangibir yan etki yapmadığı yazıyor..ama kızarıklık olursa bırakılması yazıyor...lekele faydası ,,öyle çok fazla beklentiye girmeyin ama yinede faydası oluyor....

en ama en önemlisi expigmenti kullandık lekelerimiz açıldı....napıcaz ,öyle geçti lekelerim diye bırakmıycaz...dışarı çıkarken..çok hassas ciltler için 50+ faktörümüzü kullanıp öyle çıkacağız ...yoksa aynı lekeler olduğu gibi geri gelir

Lekelerim öyle çok fazla değildi çok fazlada belirgin değildi ama beni rahatsız ediyodu yinede lekeler geçti kırmızılık geçmiyo ve sadece sağ bacağımdaki kırmızılık kaldı..2-3 gündür geçmesi için uğraşıyorumm evdeki başka kremlerden sürüyorumm..İns faydası olur çünkü istediğim gibi oldu bacağım ama kırmızılıkk mafoldumben

barbiee umarım kızarıklık olmazz...bacaklarını gün içinde soğuk suyla yıkamayı denedin mi belki bi faydası olurrr, ben bacaklarıma sürsem yine iyi yüzüme kullandım birde kızarırsaa tek takıntım çillerim olmıcakk :KK43:( inşallah kızarmazz

barbiee umarım kızarıklık olmazz...bacaklarını gün içinde soğuk suyla yıkamayı denedin mi belki bi faydası olurrr, ben bacaklarıma sürsem yine iyi yüzüme kullandım birde kızarırsaa tek takıntım çillerim olmıcakk :KK43:( inşallah kızarmazz

zaten her akşam düzenli olarak bacaklarımı keseliyorum ben..ama keselemeyi değil o bacağımın kızarık yerini yıkamayı bile bıraktım çünkü daha çok tahriş oldu.Hafif suyla ıslattığım pamukla siliyorum kremi tekrar sürücek olduğumda.Şuan sadece evdeki farklı kremlerden sürüyorumm biraz geçiriyo gibi..Şu kızarıklarda geçsin vallahi bacaklarımın resmini eklicemm artık düzeldi diye :eek: ... Sen bilirsin bir şey diyemem belkide benim cildim hassas olduğu için kızardı hatta yanmış gibi oldu ama ..Diğer bacağımdakileri lekeler geçti..Umarım yüzüne bir şey olmadan geçer çillerin yerimseniben

iyi dileklerin için sağoll canımm kızarıklığın yanında az da olsa yanma ya da acı hissi varsa kesinliklee dy a git...umaarım en yakın zaman da gecerr

evet benim dudağımın kenarında bir koyuluk vardı aynı zamanda kalın tüyler de çıkmıştı (sanırım renk koyuluğu ondan kaynaklanıyor)expigment%4 lük kullandım bi süre çok iyi geldi ama sanırım yazdan dolayı tekrar bir koyuluk başladı,güneşten kurtuluş yok ki...

arkadaşlar soyulma nezaman başlıyor kaçıncı günden itibaren
benim 3. günüm.
biliyorum çok erken ama lekelerim çok kötü:KK43:

Kullanmayın arkadaşlar bu kremi lütfen benim başıma gelen sizede olmasın,Açtığım konumda bacağımın resmine bakınn bir daha evde bile tutmazsınız bu kremi değil tekrar sürmek.

yazık etmeyin cildinize :gitme:

X