Sayfa: 3/88 İlkİlk 123451353 ... SonSon
Toplam 873 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Expigment kremı kullanıp sonuç alanlar paylaşabilir mi?

1. Konu Sahibi : Gulperi #21
    Bana da doktor güneş lekelerim için expigment verdi yatmadan 2 saat önce lekelere sür sonra ıslak pamukla sil dedi.Bir ay kadar kullandım çok az faydasını gördüm zaten doktorda 6 ay kullanman lazım demişti.Bir aydan sonra kremi sürdüğüm yerler kızardı iki gün bekledim geçmeyince doktora gittim.Bu seferde kremi gün aşırı kullanmamı söyledi ama ben ondan sonra cesaret edip kullanamadım.Şimdi akşamları yatmadan önce elma sirkesi sürüyorum ve etkisini 1 haftada göstermeye başladı.Bana kalırsa herseyin doğalı daha güzel.
    Eskiden bir çok markanın cilt bakım setlerini kullandım ama hiçbir zaman cildim istediğim gibi olmadı.Kimi zaman sivilceler kimi zaman siyah noktalar kimi zamanda kuruluktan pul pul dökülmeler canımı sıkardı.Artık herşeyin doğal olanını kullanıyorum ve her gören cildimin ne kadar güzel oldugunu ve ne kullandığımı soruyor.Soda ile temizliyorum,haftada bir kil maskesi yapıyorum,lekelerim için elma sirkesi,gözenekler için salatalık,nane çayı vs.

2. Konu Sahibi : Gulperi #22
    Giriş tarihi
    Oct 2007
    expigment i uzun vadede kullandımızda gerçekten iyi sonuçlar veriyor.başlangıçta yani ilk üç ay % 2 lik kullunınız daha sonra % 4 lük le devam ediniz demişti bana doktor.ben faydasını zamanında görmüştüm.tabi sabırlı olmak gerekiyo.by

3. Konu Sahibi : Gulperi #23
    Giriş tarihi
    Oct 2007
    % 2 ekxpigment aldım.dudağımın üzerine bıyık gibi görünen leke oluşmuştur çünkü :oklava: çok bunalmıştım yaa hala da öyle...neyse işte, önce elma sirkesi falan denedim hiçbişicik olmadı.sonra expigment aldım.kasımın ilk günü.3-4 gün oluyor kullanmaya başlayalı.dün sürerken bi baktım derim soyuluyor.resmen gözümün önünde soydu lekeyi açtı rengini :teytey: umudum var bakalım 1 hafta sonunda ne olacak a.s.

4. Konu Sahibi : Gulperi #24
    Giriş tarihi
    Oct 2007
    slm ,ben expigmenti(%4) 1 haftadır kullanıyorum.Bundan önce drula yı kullanıyordum.Drulayı bırakmamın nedeni çok yavaş geçmesi.Çok yavaş geçmesinin nedenini bilmiorum ama tahminlerim var gibi;bnm güneş lekeleri kahverengi ben şeklinde,umarım expigment işe yarar.1 haftada çok az değişim var umarım işe yarar. Sizce tahminen kaç ayda yada haftada geçer??
    Düzenleyen: s_s Düzenleme Tarihi : 06-11-2007 Düzenleme Saati :20:17

5. Konu Sahibi : Gulperi #25
    EbRuu Guest
    bende kullandım.sonuc harıka nerdeyse hıc kalmadı herkese tavsıye ederım bence denemeye deger ...:)

6. Konu Sahibi : Gulperi #26
    benim yüzümde iz gibi bir leke vardı kullandım ama o leke dahada kızardı ve belirgin hale geldi bende hemen bıraktım bence ilk önce cildinizde ufak bi yerinde deneyin herzaman istenilen sonuç olmuyor

7. Konu Sahibi : Gulperi #27
    slm, banada cildiye dr u bacaklarımdaki batıkları sıktıgım için sivilce izleri yara izleri olmustu onun için vermişti.. akşamları sadece lekelerın üzerine sur dedi, 1 2 hafta yaptım ama sonucta epilasyona devam ettıkce yeni batıklar yeni izler oluşuyor bıraktım bende.. cok ınce olarak soyulma oluyordu.. ama devam etmedim... birde dr "sakın lekenın dısına tasırma dikatlı sür " demişti haberiniz olsun..

8. Konu Sahibi : Gulperi #28
    Giriş tarihi
    Sep 2007
    arkadaşlar bende kullandım bıyık bölgemdeki lekeler geçti

9. Konu Sahibi : Gulperi #29
    Giriş tarihi
    Sep 2007
    arkadaşlar düzenli kullanım sonuç veriyor.ben kullandım

10. Konu Sahibi : Gulperi #30
    Alıntı ömrüm kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    benim yüzümde iz gibi bir leke vardı kullandım ama o leke dahada kızardı ve belirgin hale geldi bende hemen bıraktım bence ilk önce cildinizde ufak bi yerinde deneyin herzaman istenilen sonuç olmuyor
    canım ama bu kremi gece kullan ve güneşe kesinlikle koruyucu br krem sürmeden çıkma o zman yaptığın tersine döner zatenn ...

Sayfa: 3/88 İlkİlk 123451353 ... SonSon