Lekeler, Çiller Expigment krem kullanp sonu alanlar paylaabilir mi?

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
manikepizot canım.bak bu aynı zamanda cit rengini açıyo.hemde cildine uygun bişekilde.abartılı ve çirkin durmuyo.gerçekten.bembeya olmuyosun ama yonun bayağı açılıyorr.okeymi.benim 3.kremimi bitiriyorum ve müthiş bi cilde sahip oldum allaha sukur.dene zarar gelmmes.ama dediğim gb ilk başta yanma olur cildinde oda etkisini gösterdiğini belli ediyo zate3n hadi byeee

arkadaslar soyulmaya karsi su önerim var.bebek yagi ve pudra sekerini karistirarak yüzünüze pieling yapin,cilt tahris olmadan soyuluyor.bu durumda expigmenti sürekli kullanip sonuca ulasirsinizyerimseniben

Benimde cillerim var, simdi bu kremi kullansam ,cillerim yok olursa,
daha sonra günese ciktigmda gene cikarmi???
Yoksa cikmazmi buda önemli benim icin.
Birde dr. ami gitmek lazim yoksa eczaneden gidip ala bilirmiyim?

soyucu etkiyi expigment değil acnelyse yapar. kremlerin kullanımı sırasında aşırı kızarıklık, yanma, aşırı soyulma olursa kremleri öncelikle acnelyse i bırakın. devam ederse diğer kremleri de bırakın. expigmenti özellikle koyu renkli bölgelere sürerek istediğiniz sonuca ulaşabilirsiniz.

geçmiş olsun.

valla arkadaş gayet güzel açıklamış.ben expigment kullanıyorum soyma yada kaşınma gibi bir yanetkisi yok sadece akşamları sürüp sabah yıkamak gerekiyor ama acnelyse gerçekten çokkötü soyulma ve kızarma yapıyor ve pek etkisini de göremedik.expigment güneş lekeleri ve doğum lekeleri üzerine etkili bence (tecrübelerimmme göre)

arkadaşalr bana bu kremi habibullah hoca verdi nette bikini bölgesindeki koylugu gidermek için dahada karardı eskisinden daha kötü

cnm benimde günes lekelerim var ev yapımı maskelerle biras gecirdim ama hala var cildim karma ve hassas bende kullanmayı cok düsündüm ama cesaret edemedim kızlar hassas ciltlerde nasıl bi etki yapıyor kötü degilse ben de almak istiyorum hemen günes koruyucuda ztn kullanıyorum tsk ler

merhaba ben expigmenti 15 gundur kullanıyorum alnımda olusan kahverengı gunes lekesı ıcın ve faydasını gormeye basladım.cıldım cok hassas ama suan ıcın bır zararı olmadı ama cılt temızlıgı cok onemlı dıkkatlı kullanırsan sorun yok

bnde de güneş+sivilce lekeleri var,acaba expigment iyi gelir mi,ama cildim çok hassas o yüzden cesaret edemiyorum,kılcal damarlarım yüzeye yakın ve o yüzden hemen kızarıyorum,acaba bi sorun yaratır mı?bi de kullanmayı kestikten sonra lekeler eski haline döner mi?artık geçsinler istiyorum çok bunaldımsenağlama bnm durumumda olup kullanıp fayda gören arkadaşlar görüşlerini yazarlarsa çok sevinirim...

koltuk altımda ki kararma için ezpigment aldım kulanıyorum ama bir etkisini görmedim hatta daha çok karardı diyorlar ne yapsam ki?

ya bu kremin fiyatı 6 ytl.yani el yakmaz ama güneşe çıkmayın.günşe kremi kulanıp çıkarsanız bi yan etkisi olmaz.

koltukaltı renk koyulugu için expiment kullanılsa etkı eder mi acaba??

Kullananız var mıı??

ben kullandım vallam%2 yle başlayıp % 4 le devam ettim evet izler geçiyo ama ööle soyulma felan yokki!izler gidiyoo ama bırakınca tekrar oluyor.plastik cerrah arkadaşım var onla konuştuk yaz kış evden çıkarken güneş koruyucu kullanmamız gerekiyor....

arkadaşlar bu kremin hemen hemen her türlü sonradan oluşmuş leke için faydası var.benim dudak üstü bölgemde sir yaptığım için oluşmuş bıyık gibi görünen bir leke vardı.siri dudak üstüne uygulamayın bu arada .hele hele kendiniz sakın ha..expigmentin %4 lüğünü denedim.biraz abarttım sanırım.üst üste sürünce burası resmen yandı,maymuna döndüm .ama arkadan hemen soyuldu ve pırıl pırıl lekesiz bir deri ortaya çıktı.ama güneşten kesinlikle korumak gerek.45 faktörden az olmasın.hatta hiç dışarı çıkmasanız iyileşinceye kadar en iyisi.bütün bu iyileşme süreci bende 10 gün sürdü .şu an çok memnunum.ama herkeste etki farklı olabilir.temkinli olmak gerek.

Bana da güneş lekerim için dermatolog verdi. % 2 lik iki ay kullan bir bakalım dedi. 10 gün önce gitmem lazımdı : ) Ben rengin açıldığını farkettim. Ama bana Solecrin 50+ güneş kremini de verdi. Gündüz bunu sürüyorum. İlk 1-2 gün soyulma oldu. Şimdi soyulma oldumu 1-2 gün ara verip devam ediyorum. Ama doktora gitmeden alıp kullanmayın. Cilt bu çok hassas riske atmayın kızlar.

Ben 3 aydır kullanıyorum,soyulma yapmadı ve hiçbir iyileştirici etkisi olmadı ama belki en azından daha kötü olmasını engelliyordur diye inatla kullanıyorum.Kokusu da berbat.Zaten doktor verirken bu kremin sonuçlarının kişiden kişiye farklılık gösterdiğini,bazı kişilerde çok iyi sonuç verirken bazılarında etkisi olmadığını söylemişti.Şimdi La roche'nin Mela-D sini almayı düşünüyorum.

kızlar sizlere bir sorum olacaktı.expigment kremi yaklaşık 1 haftadır kulanıyorum. 2 gününden itibaren yüzüm soyulma başladı.benim sorum bu kremi ne zamana kadar kullanmaya devam edicem.ben kremi sürdükçe soyulup deri dökülcek mi yoksa şimdi bırakıyım mı sürmeyi? doktor sadece gece sür sabah yıka dedi ne kadar süre kullanmam gerektiğini söylemedi. yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler a.s.

bende kullandım. süre söylenmemişti.yazın kullanımında sanırım etkisi daha az.gündüz yüksek faktörlü koruyucu kremi kullanıyordum (50 faktör vıchy).gecede %4 lük expigment.ama bir haftada bırakılmaz bir süre daha kullanmaya devam et soyulma devam ederse doktora gidersin.sabah yüzünü yıkadığında dışarı güneşe çıkmayacaksan menlendiricide kullanman işe yarayacaktır(soyulma için)ben faydasını gördüm...

X