Lekeler, Çiller Expigment krem kullanp sonu alanlar paylaabilir mi?

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
sağol canım ama sadece soyulsa iyi yine yüzüm benek benek oldu ve gündüz de dışarı çıkmak zorundayım sürekli koruyucu kremimi kullanıyorum ,gece de expigmenti sürüyorum ama ne beneklerin renginde açılma var ne de gözle görülür bir iyileşme ben de o yüzden ne yapacagımı bilemedim :1no2:

Ben kullanmaya başladıktan 2-3 hafta sonra tekrar doktora gittim,etkisini göstermediğini söyleyince bu sürenin çok erken olduğunu,en az 2 aylık bir zaman ihtiyaç olduğunu söylemişti;(gerçi ben 3 ay kullandım da bişey olmadı ama)
Ayrıca tüm cilt beyazlatıcıların da min.2 aylık sürelerle ve hiç aksatmadan ve hiç güneş görmeden yani gece kullanılması gerektiğini biliyorum.

arkadaşlar ben de yüzümün rengini açmak için kullanmayı düşünüyorum acaba bir zararı olurmu tüm yüze uygulanırsa?? bikini bölgesindeki koyuluk içinde kullananlar ve faydasını görenler varmı???

benimde yüzümde 2 hafta önce gittiğim tatilin daha ilk günü elmacık kemiklerimin üzerinde güneş lekeleri oluştu bugüne kadar hiç böyle birşeyle karşılaşmadım üstelik koruyucu kremde kullanmıştım neyse döner dönmez doktorda aldım soluğu bana hiç güven vermeyen kendinden emin konuşmayan kem küm bir doktora denk geldim bana melanex trio azalderm ve koruyucu krem yazdı fakat nette karşılaştığım habibullah hocaya sorduğumda bunların hem pahalı olduğunu hemde o kadar etkili olamayacağını söyleyince nedense güvendim bugün expigment acnelyse ve locoid kreme başlıyorum inşallah geçer mutlaka burada yazarım bunları şimdi size niye anlattım benim yaşadıklarımı başkalarınında yaşamış olabileceğini düşünüyorum dertleşmek istedim dua edin bu lekelerden kurtulayım vücudumda olsa neyse ya yüzümde bebek gibi cildim var diye övünürdüm nazar değdi bazıları koltuk altı rengini dert edip ne paysak diye çare arıyo onlarada acayip kızdım yani.

arkadaşlar ben de yüzümün rengini açmak için kullanmayı düşünüyorum acaba bir zararı olurmu tüm yüze uygulanırsa?? bikini bölgesindeki koyuluk içinde kullananlar ve faydasını görenler varmı???

tüm yüzüne kesinlikle uygulama yalnızca lekeli bölgeye sür.. bikini bölgesi için bi fikrim yok cnm geçmiş olsun.

pardon, yüzümün rengini açmak istiyorum derken teninin renginden mi bahsediyosun yoksa lekeler mi var?

merhaba kızlar

şu expıgment %4 kremi bende 1 haftadır kullanmaya başladım. benim kol altlarım ve kasıklarımda kendimi bildim bileli hep siyahlık var bunu okadar kafama takıyorumki yıllardır ne bi askılı nede sıfır kol giymiyorum ve çok utanıyorum. inş. bu krem iyi gelir başka önerisi olanlar varsa lütfen bana bildirinn. şimdiden çok teşekkürler

7-8 gündür kullanıyorum ve bıyık bölgemdeki lekeler açılmaya başladı,ilk 2-3 resmen güneş yanığı gibi oldu kıpkırmızı,sonra kabuk tuttu ve şu anda pul pul dökülüyor.eşimde farketti açılmayı.ama gündüzleri güneş koruyucu mutlaka sürmek lazımmış

merhaba kızlar
burada görerekten şu expigment % 4 olanı aldım ve kol altlarıma kullanıyorum 1 hafta oldu ama dahada çok koyuluk oldu :KK43::KK43::KK43::KK43: napıcam bilmiyorum ama sürmeye devam ediyorum sabah ve akşam he birde kol altlarım çok hassaslaştı ve dokunduğum zaman acıyor. acaba hatamı yapıyorum ben en güzeli bir cilt uzmanına gidiyim

merhaba kızlar
burada görerekten şu expigment % 4 olanı aldım ve kol altlarıma kullanıyorum 1 hafta oldu ama dahada çok koyuluk oldu :KK43::KK43::KK43::KK43: napıcam bilmiyorum ama sürmeye devam ediyorum sabah ve akşam he birde kol altlarım çok hassaslaştı ve dokunduğum zaman acıyor. acaba hatamı yapıyorum ben en güzeli bir cilt uzmanına gidiyim

cnm bende de aynı dert var bikini bölgem ve koltuk altlarım çok koyu bi çözümü bulan yazsın lütfen çok üzülüyorum:KK43:

Sevgili arkadaşlar bazılarımız kullanıyorum ama tekrar çıkar mı ki gibi sorular sormuşlar .Biliyorsunuz çil bazı insanlarda çıkar.Bazılarında çıkmaz.Onlar da güneş altında kalır hatta hiç koruyucu kullanmaz ama adam gibi yanarlar çikolata olurlar falan.Başka bir yerde de yazmıştım benim cildimin bronzluktan anladığı leke leke olmak bu lekelerin tümü birleşince bronz gibi görünüyorum.Her yaz böyle koyulaşırım.Normalde buğday tenliyim.Yazın esmer olurum.Sonra kışın kendi kendine beyazlarım.Bazı lekeler de kendiliğinden geçer.Bazıları geçmez.
söylemek istediğim eğer melanin oluşturma şekli bozuk bir cildiniz varsa güneşten korunmadığınız müddetçe her zaman lekeler oluşabilir.Bu krem bunu değiştiremez ki.Sadece oluşanları düzeltir.Sizin cildinizin kişiliği aynen altta kalır.
O nedenle tekrar illa ki olur.50 faktör falan kullanmazsanız.Onu da kullanınca 2 -3 saatte bir yenilemek gerekir..
Şimdi ben bir deney yapıyorum.Expigment aldım.Yüzümde çil leke türü şeyler var.Çok belirgin değil ama görece iyi bir cildim olmasına rağmen bu leke çiller yüzünden daha sorunlu ,sivilce izli bir cilt izlenimi bıraktığı için leke çillerimden kurtulmak istedim.
Neyse dün itibarıyla (24 ağustos) yüzümün sol yarısına expigment uyguluyorum.Sağ tarafına hiç bir şey sürmüyorum.Hafta hafta farklılıkları buraya yazıcam..

internette bir dokotor çillere değilde güneş lekelerine etkisi olduğunu söylemişti çillere çözüm zormuş varmış ama zor ben hala çille güneş lekesi arasındaki farkı çözemedim ikisi de güneş yüzünden olmuyomu

7-8 gündür kullanıyorum ve bıyık bölgemdeki lekeler açılmaya başladı,ilk 2-3 resmen güneş yanığı gibi oldu kıpkırmızı,sonra kabuk tuttu ve şu anda pul pul dökülüyor.eşimde farketti açılmayı.ama gündüzleri güneş koruyucu mutlaka sürmek lazımmış

aynen ben de aynı bölgede aynı sorunu yaşadım.delirecektim resmen.kızaran ve soyulan bölgeyi çok iyi korumak gerek .daha beter oluyor yoksa. ben niveanın yeni bi ürünü DNage, onu aldım çok iyi koruyor ve güneş lekeleriyle de savaşıyor.bıyık bölgesi iğrençti şimdi bayağı bi iyi.kalın değil ince ince soyulunca daha iyi oluyor.geç olsun da güç olmasın

15-16 günde bıyık bölgemdeki lekeler soyuldu kayboldu,gündüzleri garnierin 30 faktörlü yüz kremini sürüyorum,yağsız hafif bişey,fiyatı da çok uygun.herkes sende bi değişiklik var diyor,ne yaptın yüzüne.hiiiççç diyorum

Evet 6 gündür sadece akşamları yüzümün yalnız bir tarafına expigment sürüyorum.Bir değişiklik olmadığı için iki kez süreceğim artık.Sabahları da kullanacağım.Alerji falan yapar mı diye tek sefer başlamıştım.Bakalım iki kez sürünce ne gibi değişiklikler olacak?

arkadaşlar expigment sürünce gözle görülür bir soyulma oluyormu yoksa lekeleri soldurarakmı tedavi ediyor?

valla benım cıldim cok hassastır ama bende hıııç soyulma fln olmadı bide o kremı kesınlıkle gündüz kullanmayın güneste sürüp fln cıkmayın çünkü daha da arttırır yanında günes kremıde kullanın yoksa bı ıse yaramıyo

X