Lekeler, Çiller Expigment krem kullanp sonu alanlar paylaabilir mi?

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Arkadaşlar yaklaşık 2 haftadır bu kremi kullanıyorum.Sivilce lekelerim vardı yanak bölgemde.Şuan ciddi bir azalma oldu çok farkediyor.Tamamen geçene kadar kullanıcam sonucu sizinle tekrar paylaşırım ☺️❣️

Expigment 4ü 1 haftadir bacaklarimdaki batik izleri icin kullaniyorum cok bi etkisi olmadı ben de salı günü yüzümde deniyim dedim nokta nokta az cok tüm lekelerime sürdüm ve uyuyakaldim gece 2 gibi uyandigimda yuzum resmen alev alev yaniyordu ve kipkirmiziydi sabaha kadar agladim uyuyamadim hatta dayanamayip annemi aradim ben ölüyorum diye neyse acile gittim bakti bisey olmaz diyipgeri yolladi doktor ki fontoden surdum kat kat ama yinede kizarikti eve donunce buz tuttum yuzume kizarikligi alsin diye bide durmadan nemlendirici surdum sonuc olarak hicbi fark olmadi yine kirmiziydi carsamba gunu nemlendirici krem surup yattim sabah azalmisti kirmizilik krem fondoten ise gittim kat kat surup bugun aksam resmen gerildi kurudu ve kahverengi oldu suan soyuluyor ve kirmizilik gitti hatta bi iki yeri kendim zorla soydum altindan gelen deri normal ten rengim. Demek istedigim su asiri bicimde surmeyin surersenizde kisa sure tutun ve 1 suruste bile etki ediyor ben korktum bi daha denemedim ona ragmen suan soyuluyor surekli nemlendirici surun bide acisi ve kirmiziligi almasi icin buz kullanabilirsiniz surekli yikamak iyice kizartiyor. Su kajverengi lekeler gotsin yine surucem ama bu sefer parca parca gidicem her hafta bi lekeyi tedavi edicem toptan kizartmiyim yuzume ise gidiyorum ve moralim bozuluyot kirmizi suratla bu arada ilk mesajim insallah dogru yere yazmisimdir

Expigment 4 sali aksam surmustum sadece bir kez kullandim kizarikliktan birdaha surmedim suan cuma gecesi ve soyulmalar neredeyse bitti yuzumde zaten cok iz yoktu biraz kendim kaşindım sol gozumun altinda 3 ay once sivilce cikti bende bi guzel oynadim 1 ayda zor gecti hafiften cukurluk oldu ve kahveye yakin renk almisti bugun soyulumca farkettim suan renk cok acilmis neredeyse belli olmuyor onun hemen altinda yillardir duran bi leke vardi oda baya acilmis sanirim sadece renk acmiyor ayni zamanda cukurlasan yerleride duzeltiyor bikac gun sonra kalanlarada uygulucam insllah tamamen gecer.. bide alnimda su ciceginden kalan cok hafif bi cukurluk var onuda kurcalicam ... cildi soyarken sadece renk dengesi saglamiyor ayni zamanda puruzsuzlestiriyor. Yuzun kizarmasi gecici benim 3 gunde gecti ama ard arda kullanmadim kesinlikle tavsiye ediyorum ama batik izlerime etkisi olmadi sanirim yuzde daha etkili

Son kez yazim dedim expigment 4 e baslayip yuzu kizarip korkanlar icin suan cumartesi saat 23.55 ve gunduz tamamen kizariklillarim gitti soyulma bitti sadece izlerimin bir kismi tamamen soyulup gitti derin olanlarin sa renk tonu acildi beklemedigim sekilde cildimde cok olmasada var olan puturler gitti suan dokunuyorum baya purussuz yani

Arkadaslar batik izlerimde hafif hafif soyulmaya basladi ama nolur henuz bilmiyorum daha bugun basladi koltuk altimdada bi miktar soyulma var pembemsi oldu insallah bikac gune normal renge donucek gelismeleri yazmaya devam edicem insallah expigment sayesinde tum lekelerim gidicek batiklarda gunes gormedigi icin etkisinin iyi olcagini dusunuyorum okula zaten etek giymiyorum tamamen duzelene kadar denizede girmicem girersemde gunes kremi kullancam bu yaz ilk defa

Kullanmaya devam ediyorum expigmenti yanliz kullanma seklimi azicik degistirdim kullaniyorum 3 saat fln batik izlerimde bekliyor yatmadan once bir pamuga gul suyu ve nemlendirici kremimi surup bastirmadan siliyorum kremin oldugu yerleri ve ciddi anlamda bunu yapmaya basladiktan sonra gozle gorulur acilma yapti... surup gece yatinca koyulastiriyor lekeleri bende oyle yapti en azindan denemek isteyenler bide bunu denesi baslayali 20gunu gecti ama arada kullanamdigim oldu il disina gittigim icin bide cildim dinlensin istedim krem bitmek uzere bugun son kez surucem 3 gun ara verip sonra tekrar alip devam edicem bakalim tamamen biticekmi ama kolumun altinda 2 tane siyahlik vardi dir agdadan kalma biri tamamen acildi azicik bi pembelik var digeri daha istedigim gibi olmadi bakalim insallah oda gecer ama sol bacagim yakindan bakmadikca belli olmuyor sag tarafla az daha ugrasmam gerekiyor... bence az iz yoktu yanliz 20tae fln vardi iz koyulu acikli simdi 10a dustu sayisi onlarinda cogu acildi 2 tane koyu leke kaldi onlarda biticek

kızlar merhaba bende bugün aldım hiç kullanmadım herkes farklı bişey yazmış.ben sadece ten rengim açılsın diye kullanmak istiyorum bu gece sadece elime sürüp deneyeceğim ama açıkçası kızarıklık ve soyulmadan korktum yüzüme deneyemeyeceğim. acaba elime sürdüğümde kızarıklı soyulma vs olmazsa yüzümde de aynı etkiyi mi gösterir?

Merhaba kızlar, benimde burun ve yanak bölgemde çiller var, 2 sene önce roaccutane tedavisi olmuştum. Bu ilacı roaccutane ve eş değer ilaçlarından sonra kullanan var mı aranızda herhangi bir yan etkisini gördünüz mü?

Aman diyeyim arkadaşlar sakın kullanmayın . Yaklaşık 1 ay boyunca azelderm,expigmet,prednol kullandım. Alnımda leke vardı. 16. günde lekelerim neredeyse yok oldu. Sonra üstteki deri kalkıp altta yeni deri gelince ,yeni deri gittikçe koyulaştı ve şu anda ilk halini arar durumdayım. Aman dikkatli olun aman..

yaa kızlar elmacık kemiklerimin üstündeki güneş lekeleri ve çillerim için bende 20 gündür doktor tavsiyesiyle expigment %4 kullanıyorum fakat ne yanma var ne kızarma, hatta hiç bir değişiklik yok bile diyebilirim. 1 ay kullanıcakmışım, umarım bu son 10 günde bir gelişme olur.

hiç tavsiye etmem . berbat ötesi. Ergenlik döneminde cahil cahil gidip kullandım ipek gibi cildim mahvoldu kumralken esmer oldum. before after fotolarım bile var. kullanmayın. onun yerine zerdeçal limon kullanın. Doğal yöntemler her zaman faydalıdır

bunca yıl sonrasında nasılsınız o buruşuklar geçtimi?Bende kullandım şimdi yüzümde mimik yaptığımda o buruşmaları görebiliyorum yalnız buruşturuyo diye devam etmedim böyle kalacakmıyım😔

bunca yıl sonrasında nasılsınız o buruşuklar geçtimi?Bende kullandım şimdi yüzümde mimik yaptığımda o buruşmaları görebiliyorum yalnız buruşturuyo diye devam etmedim böyle kalacakmıyım😔

Öncelikle herkese merhaba. Benim güneş lekesi gibi bir sorunum yok çünkü son 4-5 yıldır yağmurli havada bile güneş kremsiz evden çıkmıyorum. Özellikle yanaklarımda çıkan ve geçerken iz bırakan sivilcelerim vardı. 3 ay kadar önce kükürt sabuni ve cleosin-t kullanmaya başlayarak sivilcelerden tamamen kurtuldum. Önce yosun peeljng fln araştırdım ama cildi tamamen soyması işime gelmedi. 1 şubatta expigmente başladım. İlk günler kızarma yanma oldu. Hatta yanmış gibi kabul bağladı yanaklarım sonra hafif hafif soyuldu. Suanda lekelerimin rengi %70 oranında açıldı bazıları neredeyse belirsizleşti. Tamamen gececegine inaniyorum. Gecsin oncesi ve sonrasi paylasirim 😀

X