Lekeler, Çiller Expigment krem kullanp sonu alanlar paylaabilir mi?

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Bana da doktor güneş lekelerim için expigment verdi yatmadan 2 saat önce lekelere sür sonra ıslak pamukla sil dedi.Bir ay kadar kullandım çok az faydasını gördüm zaten doktorda 6 ay kullanman lazım demişti.Bir aydan sonra kremi sürdüğüm yerler kızardı iki gün bekledim geçmeyince doktora gittim.Bu seferde kremi gün aşırı kullanmamı söyledi ama ben ondan sonra cesaret edip kullanamadım.Şimdi akşamları yatmadan önce elma sirkesi sürüyorum ve etkisini 1 haftada göstermeye başladı.Bana kalırsa herseyin doğalı daha güzel.
Eskiden bir çok markanın cilt bakım setlerini kullandım ama hiçbir zaman cildim istediğim gibi olmadı.Kimi zaman sivilceler kimi zaman siyah noktalar kimi zamanda kuruluktan pul pul dökülmeler canımı sıkardı.Artık herşeyin doğal olanını kullanıyorum ve her gören cildimin ne kadar güzel oldugunu ve ne kullandığımı soruyor.Soda ile temizliyorum,haftada bir kil maskesi yapıyorum,lekelerim için elma sirkesi,gözenekler için salatalık,nane çayı vs.

expigment i uzun vadede kullandımızda gerçekten iyi sonuçlar veriyor.başlangıçta yani ilk üç ay % 2 lik kullunınız daha sonra % 4 lük le devam ediniz demişti bana doktor.ben faydasını zamanında görmüştüm.tabi sabırlı olmak gerekiyo.by

% 2 ekxpigment aldım.dudağımın üzerine bıyık gibi görünen leke oluşmuştur çünkü :eek:klava: çok bunalmıştım yaa hala da öyle...neyse işte, önce elma sirkesi falan denedim hiçbişicik olmadı.sonra expigment aldım.kasımın ilk günü.3-4 gün oluyor kullanmaya başlayalı.dün sürerken bi baktım derim soyuluyor.resmen gözümün önünde soydu lekeyi açtı rengini :teytey: umudum var bakalım 1 hafta sonunda ne olacak a.s.

benim yüzümde iz gibi bir leke vardı kullandım ama o leke dahada kızardı ve belirgin hale geldi bende hemen bıraktım bence ilk önce cildinizde ufak bi yerinde deneyin herzaman istenilen sonuç olmuyor

slm, banada cildiye dr u bacaklarımdaki batıkları sıktıgım için sivilce izleri yara izleri olmustu onun için vermişti.. akşamları sadece lekelerın üzerine sur dedi, 1 2 hafta yaptım ama sonucta epilasyona devam ettıkce yeni batıklar yeni izler oluşuyor bıraktım bende.. cok ınce olarak soyulma oluyordu.. ama devam etmedim... birde dr "sakın lekenın dısına tasırma dikatlı sür " demişti haberiniz olsun..

benim yüzümde iz gibi bir leke vardı kullandım ama o leke dahada kızardı ve belirgin hale geldi bende hemen bıraktım bence ilk önce cildinizde ufak bi yerinde deneyin herzaman istenilen sonuç olmuyor

canım ama bu kremi gece kullan ve güneşe kesinlikle koruyucu br krem sürmeden çıkma o zman yaptığın tersine döner zatenn ...

ben de çilliyim kış boyu kullandım expigmenti ama hiç bi değişiklik olmadı soyulma falanda olmadı biraz çillerim hafifledi gibi ama benim zaten kışın azalıyor yazın çoğalıyordu yinede aklma estikçe kullanıyorum bazı geceler iğrenç kokuyor çünkü herif yatağa almıyor beni ayolllllllllllllll

slm kıslarrr:ben expigmentten çok bahsettiğinis için gittim aldım va suan 2.sının bıtırıyorum ve hemen 12 günde etkisini gösterdi bana.gerçekten yüzümde çil kalmadı.kendi cilt rengminde açtı.bence çil sorunu olanlar için iyi bir çare....taylan seni seviyorum...

merahaba bende kremi kullanmak istiorum ama ciltte soyulma yaıyorsa günese cıkıldığında leke olmuyormu bununla birlikte günes kremi kullanmaya gerek varmı? cevap yazarsanız cok sevinim simdedn tesekkürler

ben de aldım ugün bu kremi ama lekeler için değil cilt rengini açmak için aldım..Acaba daha sonraki yıllarda pigmentasyon bozukluğu yapar mı?
ben beyaz tenliyim ama daha beyaz olmak istiyorum bildiğiniz başka bir yöntem var mı?

arkadaşlar ben 1 haftadır kullanıyorum kremi. sitede kolaltı renk koyuluklarında kullananları okuduktan sonra kullanmaya karar verdim. ancak bugün fark ettim ki kızarıklık oluşmuş... kolaltına gece yatmadan sürüyorum ve sanırım kıvrımlı olan ksime toplanmış krem ve o bölge kızarmış. herhangibir hassasiyet ya da acı yok ancak kızarıklık var.
endişen bu kızarıklığın geçmemsi yönünde. kremi kullanıp böle bir sorun yaşayan var mı?
bırakmalı mıyım?

bence cıllerde harıka sonuc saglıyor 2arkadasımda bu krem sayesınde cıllerden kurtuldular durmayın hemen baslayınderım ...:)

benim yüzümde bi kaç tane sivilce lekesi var aslında onları pek dert etmiyorum ama cildim daha açık renk olsun isterdim tabi (buğday tenliyim bu arada...) yorumlarınızı okudukça da şeytan dürtüyo..:eek:
millet ne dersiniz? lekeden izden yana derdi olmayıp sadece beyazlamak için kullanan varsa sonuçlarını & önerilerini öğrenebilir miyim? ya da bu etkiyi gösteren başka bir ilaç?:uhm:

slm kıslarr.ben su noktaya değiniyim.evt ilk başta soyulma yapıyor ama.en geç 5--6 gün içinde eski düzenine giriyor.zaten soyulma yapmassa nasıl çiller yok olsun ki.bende de her yaz artardı bu sefer önlemimi aldım gerçketen çillerim çıkmayacak artık.kullanım seklim.sabah sürersem dışarı çıkmıyorum akşam yatmadan önce mutlaka sürerim.alnım bilhassa çok beyazladı pürüssüzleşti.soyulma olduğu zaman.kendinize göre krem alın sürün yakıcaktır ama o iyi geliyo.soyulmusların üstüne.yalnız bi uyarıda daha bulunuyum.mutlaka yemizlenmiş cilde uygulayın.makjaj vs.olmasın.benden bukadar ben bunları yaptım sonuc mükemmel.haydi sizi kurtARSIN expigment.

evet evet expigment tam çillilere göre.sahsen bana çok iyigeldi.kaldıki belirgin çilll yokk aRTIK.güvenle kullananbilirsiniz.tedirgin olmayın kıslarr ilk başta yünüzüz de hafif sisme ve kızarıklık olur.sonra bu soyulmaya dönüşür.ama böyle olursa zaten çillerre deva oluo .ondasn sonra cildin kreme alısıyo.ve yavas yavas değil süratle çiller yok olmaya mahkum oluyo.güvenin expigmente.

X