Lekeler, Çiller Expigment krem kullanp sonu alanlar paylaabilir mi?

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

Gulperi

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2007
472
18
Merhaba arkadaslar cıl ve gunes lekelerı ıcın su meshur expigment kremını kullananların nasıl kullandıklarını ve sonuclarını merak edıyorum.
Dr Ablamada verdı ama cesaret edıp baslamadı kullanmaya.Cunku bıraz yakıp soyulma oluyormus derıde.Ama nasıl bır soyulma bu anlamadım kabuk kabuk ıgrenc bı sekıldemı yoksa toz gıbı hafıf hafıf mı oluyor soyulma.Ve tek basına expıment yeterlımı assagıda bu sekılde kullanan arkadasların yazısınıda ekledım. Kremı kullanmaya basladıklan ne kadar sonra etkısı nı gorcez:eek: Bu tur konularda kullanıp bılgılerını paylasan olursa cok sevınırım.Tesekkurler herkesea.s.a.s

expigment % 4 sabah aksam 08
locoid sabah 10
acnelyse aksam 10 (locoid yerine elecon pomadda olur)

çiller için çok iyi geldiğini söylemişler fakat ben güneş lekeleri için kullanayım mı diye düşünüyorum...bide madsecassol denmiş biçok yerde acaba hangisini kullanayım...

bende kullanmaya çalışıyorum expigmenti ama soyulma olmuyor bende belkide hassas ciltlerde soyulma yapıyodur bende yapmadı etkili oluyor tabi kullanılırsa çünkü ben bi hafta kullandım sonra bıraktım sonra tekrar başladım aklıma geldikçe kullandım bak aklıma geldi kullanayım ama bide şöle bişey var yatmadan 1 saat önce kullanılması gerektiğini biliyorum cilde sürüldükten sonra güneşe maruz kalınmaması gerekiyor benim bildiğim yani akşam kullanılacak.

ben kısa bir süre kullandım öyle kötü bir soyulma yapmadı.fakat sürerken cildine yayıpta sürme.sadece koyu lekelerin üstüne sür. çünkü ilacın cilt rengini açıcı özelliği var.normal tenine sürersen oranın rengide açılır.ben doktorla konuştum bunu dedi.fakat dediğim gibi dikkatli sür.

ben sadece ceneme uyguladım ve gercekten bırgece farkedılecek kadar actı.%4luk olanını kullandım.

Merhaba arkadaslar cıl ve gunes lekelerı ıcın su meshur expigment kremını kullananların nasıl kullandıklarını ve sonuclarını merak edıyorum.
Dr Ablamada verdı ama cesaret edıp baslamadı kullanmaya.Cunku bıraz yakıp soyulma oluyormus derıde.Ama nasıl bır soyulma bu anlamadım kabuk kabuk ıgrenc bı sekıldemı yoksa toz gıbı hafıf hafıf mı oluyor soyulma.Ve tek basına expıment yeterlımı assagıda bu sekılde kullanan arkadasların yazısınıda ekledım. Kremı kullanmaya basladıklan ne kadar sonra etkısı nı gorcez:eek: Bu tur konularda kullanıp bılgılerını paylasan olursa cok sevınırım.Tesekkurler herkesea.s.a.s

expigment % 4 sabah aksam 08
locoid sabah 10
acnelyse aksam 10 (locoid yerine elecon pomadda olur)

canım bu en alttakiler ne anlamadım ben yazıp eczaneye versem anlar mı???

soyucu etkiyi expigment değil acnelyse yapar. kremlerin kullanımı sırasında aşırı kızarıklık, yanma, aşırı soyulma olursa kremleri öncelikle acnelyse i bırakın. devam ederse diğer kremleri de bırakın. expigmenti özellikle koyu renkli bölgelere sürerek istediğiniz sonuca ulaşabilirsiniz.

geçmiş olsun.

bende agustosta aldim bu kremi bana eczaci geceleri kullananmami söyledi yanma oluyormus ciltte günes görünce bende geceleri kullaniyorum..bende sadece yazin cikan ciller vardi gecti günes koruyucuda kullandim belki onunda etkisi var..ben bu sekilde kullandim baska kullananlar varsa yazarsa bizde ögreniriz

ben expigmenti kollarımda kullandım.. ve de çok faydasını gördüm günde 2 kez sürüyorsunuz prospektüste öyle yazıyor kızlar

Depigman
Endikasyonları : Expigment Krem, Chloasma, Melasma, Senil Lentigines ve diğer istenmeyen hiperpigmentasyon görülen durumlarda zaman içindeki renk açılması sağlamak için kullanılır.

Konreendikasyonları : Daha önce bu preparata veya bileşimindeki maddelerden herhangi birine karşı hassasiyet veya allerji gözlendiği taktirde kullanılmamalıdır. Hamilelik esnasında veya 12 yaşından küçük çocuklarda topikal Hidrokinon'un kullanımı konusunda çalışma yapılmamaıştır.

Uyarılar/Öneriler : Hidrokinon belirtildiği şekilde kullanılmadığı taktirde istenmeyan kozmetik etkilere neden olabilecek Depigman etkili bir maddedir. Uzman hekimin hastasına reçete yazmadan önce prospektüste belirtilen notları detaylı olarak incelemesi gerekmektedir. Hassasiyet ve allerji tesbiti Expigment Krem'in az bir miktarının derinin hasar görmemiş bir bölgesine uygulanması ve 24 saat sonra gözlemlenmesi suretiyle yapılabilir. Hafif kızarıklık bir kontrendikasyon teşkil etmez, fakat kaşınma, vezikül oluşumu veya aş
Yan Etkileri : İstenmeyen sistemik bir yan etki tesbit edilmemiştir. Bazen lokalize kontakt dermatit gibi yan etkiler görülebilir. Beklemeyen etki görüldüğünde doktorununza başvurunuz.

Kullanım Şekli ve Miktarı : Doktorununzca başka türde önerilmediği takdirde Expigment Krem günde iki kez gerekli bölgelere uygulanır.12 yaşından küçük çoçuklarda kullanımı için önerilen bir dozaj yoktur. Ancak Hekim kontrolünde ve hekimin önerdiği şekilde kullanılmalıdır.

Fiyatı : 6,47 YTL.

alıntıdır

Ben de kullandım.Doktorum yazmıştı 2 ay önce.akşam sadece sivilcelerimin üzerine sürdüm ve ertesi gün evdekiler su çiçeği çıkarıyorum sanıp yanıma yaklaşmadılar.Suratımda kocaman kırmızı benekler oluştu ve hala geçmediler,sivilce izlerim daha da belirginleşti:KK43:

ben bu kremı kullandım cok harıka sonuclarını gordum.yanlıs kuruluk yaptıgı ıcın çil fazıl adında bı krem aldım eczaneden cıldı cok beyazlatıyor ve kurulugunu alıyor..gece yatarken sureresenız daha ıyı sonuc alabılırsınız..

cıltde tonık kullanmak yerıne gulsuyu kulanın canlandıorıcı ozellıgı vardır deneyın sonucu yazın

Arkadaşlar yanlış bilmiyorsam expigment kortizonlu, yüzde tüylenme yapabilir, bi araştırın isterseniz.

ben bu kremı kullandım cok harıka sonuclarını gordum.yanlıs kuruluk yaptıgı ıcın çil fazıl adında bı krem aldım eczaneden cıldı cok beyazlatıyor ve kurulugunu alıyor..gece yatarken sureresenız daha ıyı sonuc alabılırsınız..

annem anlatyordu çil savaş varmış onların zamanında süper bir kremdi,rakip firmalar kaldırdı diyor(tamamen annemin hayal gücü)çil fazıl yağlı ciltlere ağır gelebilir yani bana ağır gelmişti.a.s

X