Çok Sinirli,Sadece kendi doğrusuna inanan erkekle evlenilir mi?

Amorous

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2007
143
2
37
arkadaşlar herşeye sinirlenen ,kendisi haklı ise inat yapan,Bi kendi bildiği doğru başkalarının doğrularını göz ardı eden erkekle evlenince geçim olur mu?Aranızda bole bir yapıda sahip eşi olan var mı?:uhm:

canım eşim çok şükür bu özelliklere sahip değil, ama zor bir hayat olur sanırım. Evlilik karşılıklı paylaşımdır sonuçta, "sadece ben ve benim bildiğim" le çok zorlaşır işler.

arkadaşlar herşeye sinirlenen ,kendisi haklı ise inat yapan,Bi kendi bildiği doğru başkalarının doğrularını göz ardı eden erkekle evlenince geçim olur mu?Aranızda bole bir yapıda sahip eşi olan var mı?:uhm:

Bana öyle geliyor ki soruyu soran bile biliyor olmayacağını:kahve:

evet canım yukarıdakiler az gelir.Ben saydığın gibi bir adamla 10 aydır evliyim lanet okuyorum şu mübarek günde asla evlenme delirirsin,benimki kendi haksızda olsa inant yapan,haksız olamasına rağmen küsen asla barışmayan birdir.Asla mutlu OLAMAZSIN başını yakma erkekmi kalmadı

aynen anlattigin gibi bi insanla evli olan birini taniyorum
kendi sabriyla geciniyor ama hergun kavga

ben kesinlikle evlenmezdim...

bence kesinlikle uzak dur canım böyle biriyle evlenip ancak hayatı kendine zehir edersin..

Evlenmesen iyi olur derim..CADIARZU

valla kızlar saolun fikirleriniz için valla insanın hayatının ilersini kestirebilmesi çok zor.Ya adam değişir çok iyi biri olur yada daha da beter olur insanın alın yazısı mı acaba?Çok seversin ama napacağını da bilemesin.İşte burda biraz tecrubelilerden duymak istersin yaşadıklarını off off çok zor yaa seni deli gibi seven bi adam ama olumsuz bir takım huyları ne yapmak laazım bu durumlarda

valla kızlar saolun fikirleriniz için valla insanın hayatının ilersini kestirebilmesi çok zor.Ya adam değişir çok iyi biri olur yada daha da beter olur insanın alın yazısı mı acaba?Çok seversin ama napacağını da bilemesin.İşte burda biraz tecrubelilerden duymak istersin yaşadıklarını off off çok zor yaa seni deli gibi seven bi adam ama olumsuz bir takım huyları ne yapmak laazım bu durumlarda

bak sana sunu emin bir sekilde soyluyorum ki
sevgi asla yeterli degil, iyi huylar sart
ayrica sevgiyi bilmeyenler birtakim saplantilari sevgi gibi gorebiliyorlar
bu karsindaki insan icin soyluyorum
sinirli biriyle gecim cooook zor bunu sakin unutma
her haraketinde acaba yanlis bisey mi yaptim die gozunun icine bakarsin hayatin boyunca

canım benım bana kalırsa boyle bır erkek evlenınce daha beter olur nasıl olsa artık evlısınız dıye ıyıce kafana cıkartatlicadiarzu

evlenmeden once kaybetme rıskı var sonucta ona ragmöen boyleysee yandık kafamçokkarıştı

ben evlı degılım ama insanları tanıyoruz ıllakı kendımce bır yorum yapayım dedım ıyı dusun tatlım sonra daha buyuk (psıkolojık) zararları olur sana

opuyorumm a.s.

gözlemlerime göre sölüorum bence böle birile cdegil evlenmek arkanı dön ve kaaaaaaaaaaaç

bak sana sunu emin bir sekilde soyluyorum ki
sevgi asla yeterli degil, iyi huylar sart
ayrica sevgiyi bilmeyenler birtakim saplantilari sevgi gibi gorebiliyorlar
bu karsindaki insan icin soyluyorum
sinirli biriyle gecim cooook zor bunu sakin unutma
her haraketinde acaba yanlis bisey mi yaptim die gozunun icine bakarsin hayatin boyunca

sanırım bende böyle biririym,çok sinirliyim,bitakım takıntılarım var ve bunları nasıl aşıcamı bilmiyorum,eşimi yalan söylediği için suçluyorum ama sanırım buna sebep olan ben oluyorum,sonra yine küsüyorum yada kavga ediyorum,aslında çok uyumlu bir çiftiz ama hayatı zindan ediyoruz birbirimize,ama tabiki onunda hataları fazla,ikimizde empati kuramıyoruz,soruna gelince ise sanırım ben benim gibi birine pek tahammül edemzdim

ilerde göz göre göre mutsuz olma riskini göze alıyorsan evet ama bana göre hiç düşünmeden aslaaaaa.
Çevremde böyle bir evlilik var kadın 15 yıllık evli ama sinir hastası ve bazı dönemlerde sakinleştirici kullanmadan kendne gelemiyor.15 yıldır niye ve nasıl çektiğinide anlamış değilim:uhm:

evlilik olur tabi ama ne kadar sürer, tek taraf ne kadar bu ilişkiyi ayakta tutar bnu bilemem, en iyisi bu karakterli bi insanla evlenmemek, çevremizde bazı insanlarıda görüyoruz gözükapalı evlenenlerde var daha sonra yüzünü gösteren insanlar zor bi hayat olur, gerçi arkadasım gözü kapalı bi sekilde evlenen bi insanda ben, :)

cEVAP SORUNUN İÇİNDE ZATEN DAHA EVLENMEDEN BÖYLE ÜZEBİLİYORSA...AMA YİNEDE ÇOK ÇOK İYİ DÜŞÜN DERİM DÜNYAYA BİR KERE GELİYORUZ BAŞKALARININ STRES TOPU OLMAK İÇİN YAŞAMIYORUZ.HAKKINDA HAYIRLISI.

canım ben 7 yıl yaşadım böyle bir adamla ..tam olarak cehennem hayatı bunun adı...hep söylüyorum...yine söylüyorum keşke en başta bitirseydim sevmekle falan iş bitmiyor sadece acı çekiyorsun seviyorum deyip..arkanı dön kaç ve kurtul derim evlilik dahada farklı bir olay zaten kolay bişey değil ki sen evlenmeden bunu görebiliyorsun...

arkadasim dalgami geciyorsun tabiki gecim zordur... iki insan hayat paylastiktan sonra erkek esinin fikrinide goz ardi etmemeli... hesaplasmali... sinirliysede isin zor guzelim Allah yardimcin olsun...

arkadasin birkac cumlesinden hemen olumsuz yorum yaptik ama
biraz ayrinti sorup ondan sonra karar versek
belki ona sinirlilik gibi gelen seyler normal seyler olabilir baskasina gore
bazi insanlar hassastir
yani kizi da hemen olumsuz yone suruklemesek bi ayrintilari sorsak?

X